اماکن ورزشی چابهار به بخش خصوصی واگذار می شود

چابهار- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار گفت: اماکن ورزشی این شهرستان به منظور اجرایی کردن سیاست های اصل 44 قانون اساسی از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار می شود.
کلمات کلیدی: [ ورزشی]


مطالب مرتبط

اماکن ورزشی چابهار به بخش خصوصی واگذار می شود

چابهار- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار گفت: اماکن ورزشی این شهرستان به منظور اجرایی کردن سیاست های اصل 44 قانون اساسی از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار می شود.

راهکارهای سلطانی فر برای کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی و همچنین تکمیل اماکن ورزشی بخش خصوصی، 2 محور مهم فعالیت های مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش است که با این برنامه می توانیم سهم خوبی در تولید اشتغال کشور داشته باشیم

انتقاد از وضعیت خصوصی‌سازی‌ در کشور

عضو هیات رئیسه فراکسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: دامپروری دشت مغان به بخش خصوصی به صورت ناجوانمردانه واگذار می‌شود و پالایشگاه کرمانشاه را به قیمت یک بیستم ظالمانه واگذار می‎کنیم، باید توجه داشت که همین شرایط مشکلات کشور را افزایش می‌دهد.

پلیس: سارق اماکن خصوصی در دماوند دستگیر شد

تهران – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارق حرفه ایی اماکن خصوصی (ویلا و باغ) با 13 فقره سرقت در شهرستان دماوند خبر داد.

ساخت و پرتاب ماهواره به بخش خصوصی واگذار می شود

رئیس سازمان فضایی ایران از صنعتی سازی زیرساختهای فضایی کشور توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: بخش خصوصی برای قراردادن ماهواره در مدار، فعال می شود و ما دیگر ماهواره را در زمین تحویل نمی گیریم.

مناطق حاشیه نشین چابهار با همت بنیاد مسکن ساماندهی می شوند

چابهار- ایرنا- معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اینکه در چند ماه اخیر مدیریت مناطق حاشیه نشین چابهار به این بنیاد واگذار شده است، گفت: کار ساماندهی این مناطق بزودی آغاز می شود.

مناطق حاشیه نشین چابهار با همت بنیاد مسکن ساماندهی می شوند

چابهار- ایرنا- معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اینکه در چند ماه اخیر مدیریت مناطق حاشیه نشین چابهار به این بنیاد واگذار شده است گفت: کار ساماندهی این مناطق بزودی آغاز می شود.

حرکت لاک‌پشتی خصوصی‌سازی

از ابتدای امسال تاکنون تنها 200 میلیون تومان سهم دولتی توسط سازمان خصوصی سازی واگذار شده است.

سلطانی‌فر: زمینه حضور پیمانکاران اماکن ورزشی را در آذربایجان فراهم می‌کنیم

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان پس از جلسه با همتای آذربایجانی خود گفت که این وزارت، زمینه حضور پیمانکاران اماکن ورزشی را در آذربایجان فراهم خواهد کرد.

تغییر مدیریت دو مجموعه ورزشی بزرگ پایتخت/ شهرداری‌چی‌ها می‌روند!

تغییرات مدیریتی دو مجموعه ورزشی «آزادی» و «انقلاب» که مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام آن را در بدو ورود به این شرکت آغاز کرد، همچنان ادامه خواهد داشت.

دیپلماسی ورزشی ایران و جمهوری آذربایجان

ایران و جمهوری آذربایجان بر ارتقای سطح علمی بخش ورزشی، برگزاری اردو‌های مشترک و احداث اماکن ورزشی تاکید کردند

ساخت و پرتاب ماهواره به بخش خصوصی واگذار می شود

وزیران ورزش ایران و جمهوری آذربایجان امروز دیدار می کنند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان جمهوری آذربایجان روز دوشنبه در راس هیاتی برای دیدار با مقامات ارشد ورزشی ایران و بازدید از اماکن ورزشی و همچنین توسعه همکاری های ورزشی به تهران سفر کرد.

سارق اماکن خصوصی با 7 فقره سرقت در آمل دستگیر شد

امتیاز تیم امید 90 ارومیه به سردار بوکان واگذار شد

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی 90 ارومیه گفت: امتیاز تیم دسته یکمی امیدهای کشور این باشگاه به هیات فوتبال شهرستان بوکان /سردار/ واگذار شد.

آغاز بکار اولین شرکت ضد عفونی کننده انبه وارداتی در سایت منطقه آزاد چابهار

‌رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در مراسم شروع بکار این شرکت گفت؛ با هدف جلوگیری از ورود آفات قرنطینه‌ای به کشور، خروج ارز و اشتغالزایی این شرکت در منطقه آزاد چابهار با ۳۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد اشتغال برای ۴۰ نفر راه

شرکت های خصوصی سازی شده در استان اردبیل دارای مشکل است

اردبیل- ایرنا- رییس کل دادگستری استان اردبیل اعلام کرد: هر سه شرکت مجتمع صنعتی گوشت اردبیل، کشت و صنعت مغان و سیلوی شهر اردبیل که در اجرای اصل 44 به بخش خصوصی واگذار شده، دارای مشکل هستند.

قصه تلخ یک واگذاری دیگر

یک مجموعه واگذار شده که توانسته است در دوران تحریم نقش اساسی در دور زدن تحریم های ظالمانه ایفا کند، امروز قربانی خصوصی‌سازی نادرست است.

همکاری ورزش ایران وآذربایجان تا سال 2021 ادامه می یابد

تهران - ایرنا - وزرای ورزش ایران و جمهوری آذربایجان در خصوص اعزام پیمانکارساخت اماکن ورزشی، دیدارهای دوستانه باشگاهی فوتبال و برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی توافق کردند و پیشنهاد شد اجرای این همکاری ها تا سال 2021 تداوم یابد.

کلینیک ویژه تخصصی 'سینا' در چابهار به بهره برداری رسید

چابهار- ایرنا- کلینیک ویژه تخصصی 'سینا' با زیربنای هزار و 820 مترمربع با اعتباری افزون بر 60 میلیارد ریال در چابهار افتتاح شد.