شرکت شهروند، بازوی مدیریت شهری در تنظیم بازار ماه رمضان

عضو شورای شهر تهران گفت: شرکت شهروند به عنوان بازوی مدیریت شهری توانست با ایجاد تخفیف‌های مناسب برای اقلام پر مصرف، به آرام سازی بازار ماه رمضان کمک کند.مطالب مرتبط

شرکت شهروند، بازوی مدیریت شهری در تنظیم بازار ماه رمضان

عضو شورای شهر تهران گفت: شرکت شهروند به عنوان بازوی مدیریت شهری توانست با ایجاد تخفیف‌های مناسب برای اقلام پر مصرف، به آرام سازی بازار ماه رمضان کمک کند.

7144 تن شکر تنظیم بازاری در مازندران توزیع می‌شود

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: به‌منظور تنظیم بازار ماه مبارک رمضان (طرح ضیافت) 7144 تن شکر با قیمت مصوب به مازندران اختصاص یافت.

قدردانی از کمک‌های مدیریت شهری تهران به سیل زده‌ها

امام جمعه اهل تسنن شهرستان آق قلا: به عنوان یک شهروند آق قلا از زحمات و محبت‌های مدیریت شهری تهران در کمک به سیل زده‌ها بی نهایت تشکر می‌کنم

ستاد تنظیم بازار تنظیم نیست/ حاجی دلیگانی: بازار را رها کرده اند

یک نماینده مجلس با انتقاد از اینکه دولت بازار را رها کرده گفت: «خود ستاد تنظیم بازار تنظیم نیست؛ این ستاد باید رصد کند و میزان کالا را در کشور بررسی کرده و بخش خصوصی را در این جهت نظارت و هدایت نماید.»

خرید ۱۰۰۰ تن خرمای بم برای تنظیم بازار ماه رمضان

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از خرید یک هزار تن خرمای بم به منظور تنظیم بازار مصرف خرمای روزه‌داران خبر داد.

مردم همچنان در انتظار کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار

براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار فارس قرار بود کالاهای اساسی شامل شکر، مرغ، گوشت و برنج با قیمت مصوب در قالب طرح ضیافت از ابتدای ماه مبارک رمضان در فروشگاه های زنجیره ای توزیع شود. طرحی که مردم معتقدند هنوز اجرایی نشده است.

نماینده مردم همدان: ضعف مدیریت برخی از وزرا و مسئولان در کنترل و تنظیم بازار مشهود است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه ضعف مدیریت برخی از وزرا و مسئولان در کنترل و تنظیم بازار مشهود است، گفت: هشدار می‌دهیم مجلس مماشات نخواهد کرد و استیضاح در دستور کار است.

فارس گزارش می‌دهد/بازار رمضان جاسک هرگز تنظیم نشد که نشد!

توزیع 3 هزار تن خرما برای تنظیم بازار ماه رمضان

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از عرضه بیش از 3 هزار تن محصول ذخیره شده خرما در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع مرغ منجمد در بازار کرمان

در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار استان کرمان مقرر شد برای تنظیم بازار ، محموله جدید مرغ منجمد در بازار توزیع شود.

اهدای خون 7 هزار شهروند تهرانی در 11 روز نخست ماه رمضان

بیش از 7 هزار شهروند تهرانی با مراجعه به مراکز انتقال خون در 11 روز ابتدایی ماه مبارک رمضان، نسبت به اهدای خون اقدام کردند.

توزیع شکرتنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان درمهاباد

مسئول واحد بازرسی و نظارت اصناف مهاباد گفت: توزیع شکر تنظیم بازار امروز در ۱۰ واحد صنفی در این شهرستان توزیع می شود.

اجرای طرح 'هر شهروند یک پرس غذا' در بهمئی

طرح "هر شهروند یک پرس غذا" برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان در شهرستان بهمئی اجرا شد.

۵ هزار تن شکر تنظیم بازار در کرمانشاه توزیع خواهد شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: به‌منظور حفظ آرامش بازار و تأمین نیاز‌های ضروری آحاد مردم ۵ هزار تن شکر به استان کرمانشاه اختصاص داده شده که در آینده نزدیک با قیمت مصوب تنظیم بازار در اختیار مصرف کننگان قرار می‌گیرد.

طرح 'هر شهروند یک پرس غذا' در بهمئی آغاز شد

یاسوج - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهمئی گفت: طرح هر شهروند یک پرس غذا برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان در این شهرستان اغاز شد.

توزیع ۷۵ هزار بسته افطاری شرکت شهروند در نمایشگاه قرآن

مدیر واحد فروش عمده شرکت شهروند گفت: از ۲۱ اردبیهشت تا ۴ خرداد به مدت ۱۵ روز، ۷۵هزار بسته افطاری را برای پذیرایی از روزه داران پیش بینی کردیم.

توزیع 18 تن گوشت قرمز ویژه رمضان در خوی آغاز شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی گفت: توزیع 18 تن گوشت قرمز در قالب برنامه های تنظیم بازار و جلوگیری از بالا رفتن قیمت ها ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان آغاز شد.

توضیحات مدیرعامل شرکت «شهروند» در خصوص برنج‌های ناخالص

مدیرعامل شرکت «شهروند» در تشریح اخبار منتشر شده در خصوص عرضه برنج‌هایی با خلوص نامناسب گفت‌: به دستور قاضی ۱۱۵ تن از این برنج با قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش رسید.

بررسی وضعیت میزان عرضه مرغ در استان محور نشست ستاد تنظیم بازار

در نشست ستاد تنظیم بازار استان اعلام شد: خرید و فروش گندم و دام باید با مجوز از دستگاه های ذیربط و تعزیرات حکومتی انجام شود و هرگونه معامله ای خارج از شبکه قاچاق محسوب می شود.

لزوم ایجاد ظرفیت برای تنظیم بازار محصولات کشاورزی

همدان - ایجاد ظرفیت در راستای تحقق اهداف دولت در تنظیم بازار محصولات کشاورزی امری ضروری است و باید به آن پرداخته شود.