کاهش ۲۰ درصدی تلفات رانندگی در سفرهای نوروزی

وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۲۰ درصدی تلفات رانندگی در سفرهای نوروزی ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: تعداد تلفات ناشی از حوادث ناوگان حمل‌ونقل عمومی نیز ۶.۵ درصد کاهش داشته است.مطالب مرتبط

کاهش ۲۰ درصدی تلفات رانندگی در سفرهای نوروزی

وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۲۰ درصدی تلفات رانندگی در سفرهای نوروزی ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: تعداد تلفات ناشی از حوادث ناوگان حمل‌ونقل عمومی نیز ۶.۵ درصد کاهش داشته است.

کاهش ۱۷.۵ درصدی تلفات حوادث رانندگی

در ایام نوروز امسال، ۹۱۵ نفر، در حوادث رانندگی کشته شدند که این تعداد نسبت به ایام مشابه در سال گذشته ۱۷.۵ درصد کاهش یافته است

تقدیر وزیر راه از کاهش آمار تصادفات رانندگی در طرح نوروزی

وزیر راه در نامه‌ای به معاون وزیر کشور از تلاش‌هایشان در زمینه کاهش آمار تصادفات و تلفات رانندگی در طرح نوروزی قدردانی کرد

کاهش 44.4 درصدی تلفات حوادث رانندگی در گلستان

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: در ماه نخست امسال تعداد کشته‌های حوادث رانندگی در استان 44.4 درصد و مصدومان ناشی از تصادفات نیز 9.9 درصد کاهش یافت.

افزایش تلفات حوادث رانندگی در سال نود و هفت

سال گذشته با کشته شدن ۱۷ هزار و ۱۸۳ نفر در حوادث رانندگی افزایش ۱.۲ درصدی تلفات نسبت به سال ۹۶ را نشان می دهد

کاهش یک درصدی تلفات توزیع برق در شهرستان اصفهان

صنعتگران شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان موفق به کاهش یک درصدی تلفات شبکه توزیع برق شدند.

تلفات سالیانه تصادف های قم معادل سقوط یک فروند هواپیماست

قم - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری قم با بیان اینکه آمار 99 فوتی در حوادث رانندگی قم در سال 97، معادل سقوط یک فروند هواپیما است، گفت: تلفات حوادث رانندگی چهار استان کشور در سال گذشته نسبت به سال 96 افزایش یافته است که قم یکی از این استان هاست.

کاهش ۱۰ درصدی آمار قربانیان تصادفات تهرانی‌ها در فروردین

در یک‌ماهه نخست امسال (فروردین)، ۹۱ نفر در حوادث رانندگی استان تهران جان خود را از دست دادند کهنسبت به مشابه سال گذشته ۱۰درصد کاهش یافته است.

تلفات جاده ای در نوروز امسال کاهش داشت

تهران- ایرنا- رئیس اورژانس کشور گفت: علی رغم افزایش آمار تلفات ترافیکی در سطح جهان، نوروز امسال تلفات جاده ای و ترافیکی در کشور کاهش داشت.

مرگ 915 نفر در تصادفات در نوروز 98/ خراسان رضوی در صدر آمار تلفات

در ایام نوروز امسال (25 اسفند97 الی 15 فروردین98)، 915 نفر، در حوادث رانندگی کشته شدند که این تعداد نسبت به ایام مشابه در سال گذشته (1109 نفر) 17.5 درصد کاهش یافته است.

تهران رکورددار تلفات ناشی از تصادفات شهری

معاون عمرانی وزیر کشور گفت : استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، خوزستان و کرمان در سال ۹۷ بیشترین آمار تلفات شهری را در تصادفات رانندگی داشتند.

افزایش 16 درصدی تلفات اعتیاد در سیستان و بلوچستان

درخواست کاهش ۵۰ درصدی تعرفه برق صنعتی در قم

اعضای شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خواستار کاهش ۵۰ درصدی تعرفه برق برخی واحد‌های صنعتی در اوج مصرف برق فصل تابستان شدند.

کاهش 10 درصدی مصرف نمک برای مقابله با فشار خون موثر است

کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یکی از اقدام های مهم در کاهش بیماری های قلبی عروقی و فشارخون کاهش 10 درصدی نمک در فرمولاسیون مواد غذایی است که توسط سازمان غذا و دارو انجام شده

افزایش ۱۶ درصدی تلفات اعتیاد در سیستان و بلوچستان

مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: در سال گذشته، ۱۵۹ نفر بر اثر اعتیاد در استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات اعتیاد ۱۳۷ نفر بود، ۱۶ درصد افزایش یافته است.

کاهش شش و سه دهم درصدی طلاق در فاروج

سرپرست فرمانداری فاروج از کاهش شش و سه دهم درصدی طلاق سال97 در مقایسه با سال96در این شهرستان خبر داد.

پایش مستمر مرغداری های تهران برای کاهش تلفات آنفلوآنزا پرندگان

تهران- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از پایش مستمر مرغداری های این استان برای کاهش تلفات آنفلوآنزا فوق حاد پرندگان خبر داد.

کاهش تلفات جاده ای در نوروز امسال

کاهش تلفات حوادث ترافیکی درسال ۹۷ نسبت به سال ۹۶

کاهش سه درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه امسال در دستور کار است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه، کاهش سه درصدی نرخ بیکاری در سال 98 در مقایسه با سال 97 را یکی از برنامه های استان دانست و از همه دستگاه های اجرایی و بانک های دولتی و خصوصی خواست با این برنامه استان هماهنگ باشند.