نماینده آمریکا: نتیجه تاریخی سیاست تغییر رژیم فاجعه بار است

نیویورک- ایرنا- نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با انتقاد از هرگونه اقدام نظامی در ونزوئلا گفت: در طول تاریخ، هرگاه آمریکا به کشور دیگری رفته و دیکتاتور یا دولتی را ساقط کرده، نتیجه آن برای مردم کشورها فاجعه بار بوده است.مطالب مرتبط

نماینده آمریکا: نتیجه تاریخی سیاست تغییر رژیم فاجعه بار است

نیویورک- ایرنا- نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با انتقاد از هرگونه اقدام نظامی در ونزوئلا گفت: در طول تاریخ، هرگاه آمریکا به کشور دیگری رفته و دیکتاتور یا دولتی را ساقط کرده، نتیجه آن برای مردم کشورها فاجعه بار بوده است.

عضو ارشد کنگره آمریکا: افزایش تنش با ایران نتیجه سیاست های دولت ترامپ است

تهران- ایرنا- رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت که افزایش تنش با ایران نتیجه سیاست هایی است که دولت ترامپ علیه تهران در پیش گرفته است.

آمریکا بعد از هزینه های بی نتیجه در منطقه احساس پوچی می کند

دزفول - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تهدیدهای آمریکا علیه ایران گفت: آمریکا بعد از هفت هزار میلیارد دلار هزینه در خاورمیانه هیچ نتیجه ای کسب نکرده و اکنون احساس پوچی می کند.

معامله قرن هیچگاه به نتیجه نمی‌رسد

تهران - ایرنا - نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در ایران تاکید کرد: معامله قرن هیچگاه به نتیجه نمی رسد، این مسئله به شرط آن است که تفرقه در منطقه کنار برود و متحد شویم و با رژیم صهیونیستی که دشمن واحد همه ما است ، مقابله کنیم.

صهیونیست ها معمار سیاست های ضدایرانی آمریکا هستند

اسلام آباد - ایرنا - یک تحلیلگر امور سیاسی پاکستان حمایت های کورکورانه کاخ سفید از رژیم صهیونیستی را به ضرر منطقه دانست و گفت: صهیونیست ها معمار اصلی سیاست های ضدایرانی آمریکا هستند.

معافیت احیا و تعمیرات اساسی بناهای تاریخی از عوارض تغییر کاربری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مصوب کردند که هرگونه مرمت، احیا و تغییر اساسی بناهای تاریخی از هزینه های مربوط به تغییر کاربری و بازسازی معاف می‌شوند.

پوتین اطمینان دارد اعمال فشار آمریکا بر ایران نتیجه‌ای نخواهد داشت

سخنگوی کرملین با تاکید دوباره مقامات مسکو بر ضرورت حفظ برجام، یادآور شد که رئیس جمهوری روسیه اطمینان دارد که سیاست اعمال فشار آمریکا بر ایران هرگز به نتیجه نخواهد رسید و تنها باعث به بن‌بست رسیدن اوضاع می‌شود.

رژیم صهیونیستی نماینده مجلس هلند را بازداشت کرد

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی روز جمعه «توناهان کوزو» سیاست‌مدار ترک ‌تبار مجلس هلند را در جریان راهپیمایی به سوی مسجد الاقصی بازداشت کرده است.

نماینده صهیونیست: نتانیاهو در برابر حماس ضعیف و ناتوان است

یکی از نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی از ائتلاف «آبی سفید» تاکید کرد که نخست وزیر این رژیم در برابر حماس ضعیف و ناتوان است و جرات تغییر وضعیت موجود در غزه را ندارد.

نتانیاهو: همه کشورها باید در کنار آمریکا بایستند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسم اولین سالروز انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی با بیان اینکه ائتلاف این رژیم با آمریکا مهم است، اعلام کرد، باید تقویت قدرت این رژیم ادامه یابد.

رژیم صهیونیستی به خسارت‌های خود در نتیجه حملات مقاومت اذعان کرد

اداره مالیات رژیم صهیونیستی برای اولین بار از خسارت‌های وارده به شهرها و شهرک‌های صهیونیست در نتیجه حملات موشکی اخیر مقاومت فلسطین پرده برداشت.

انتقاد پسر نتانیاهو از سیاست های آلمان در قبال تل آویو

تهران - ایرنا - پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی توییتری سیاست های «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان در قبال این رژیم را به باد انتقاد گرفت.

معافیت مرمت و تعمیر املاک تاریخی از پرداخت هزینه‌های تغییر کابری

نمایندگان در مصوبه‌ای مقرر کردند مرمت و تغییرات املاک تاریخی و فرهنگی از هزینه‌های تغییر کابری و بازسازی معاف هستند.

نماینده عراق:اقدام علیه ایران موجب افول آمریکا ومحو اسرائیل می شود

بغداد - ایرنا - یک نماینده پارلمان عراق هشدار داد که هر گونه حمله به جمهوری اسلامی ایران بعنوان تجاوز به جهان اسلام است و موجب پایان ابرقدرتی آمریکا و محو رژیم اسرائیل خواهد شد.

مقام سابق کاخ سفید: سیاست فشار علیه ایران نتیجه معکوس دارد

نیویورک - ایرنا - دستیار سابق مدیر امنیت ملی در دفتر برنامه ریزی و علم و فناوری کاخ سفید، با انتقاد از سیاست تهدید و ارعاب دولت ترامپ علیه ایران گفت که این رویکرد نتیجه معکوس داشته و دارد.

درخواست نتانیاهو برای همراهی کشورها با آمریکا به منظور مقابله با ایران

در ادامه سیاست‌های ایران‌هراسانه و خصمانه علیه کشورمان، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مراسم اولین سالگرد انتقال سفارت آمریکا در سرزمین اشغالی از تل آویو به بیت المقدس، از تمام کشورهای منطقه و جهان خواست که در کنار آمریکا بایستند و با ایران مقابله کنند.

یک سال پس از خروج از برجام، چه دستاوردی داشتید؟

نماینده دولت سابق آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران، با انتقاد از خروج آمریکا از برجام، این اقدام را بی‌نتیجه و فاقد دستاورد دانست.]]>

تغییر ساختار در وزارت ورزش و جوانان با اصلاح سیاست ها انجام گیرد

تهران-ایرنا-حزب ندای ایرانیان در واکنش به بررسی طرح تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای نوشت: حوزه جوانان نیازمند نظام مدیریتی کارآمد است و باید تغییر ساختار همراه با اصلاح در برنامه‌ریزی، سیاست‌ها و راهبردها، مأموریت‌ها و

ظریف: نیمی از تیم 'بی' شرکای جرم جنگ فاجعه‌بار عراق بودند

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود در توییتر با ارائه مستنداتی از مقاله جان بولتن در مورد خروج از برجام و شهادت نتانیاهو درباره سلاح های کشتار جمعی عراق در کنگره آمریکا در سال 2002 نوشت: نیمی از تیم 'بی' شرکای جرم جنگ فاجعه‌بار عراق بودند.

«فشارحداکثری»آمریکاتاکنون در موردهیچ کشوری جواب نداده است

تهران - ایرنا - یک نشریه آلمانی با اشاره به بی نتیجه بودن سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه کره شمالی و ونزوئلا تاکید کرد این رویکرد در مورد ایران نیز بی ثمر خواهد بود.