پرونده قطع درختان اردوگاه فجر در مسیر قانونی دنبال می شود

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان گفت: پیگیری قطع درختان اردوگاه فجر را در اولویت شهرداری قرار داده و از مدیریت شهری خواسته ایم تا مسیر قانونی را تا کسب نتیجه پیگیری کند.مطالب مرتبط

پرونده قطع درختان اردوگاه فجر در مسیر قانونی دنبال می شود

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان گفت: پیگیری قطع درختان اردوگاه فجر را در اولویت شهرداری قرار داده و از مدیریت شهری خواسته ایم تا مسیر قانونی را تا کسب نتیجه پیگیری کند.

قطع درختان اردوگاه فجر همدان؛ از حاشیه تا واقعیت

همدان- ایرنا- انتشار اخباری مبنی بر قطع 140 اصله درخت در اردوگاه فجر کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان با واکنش هایی در جامعه مواجه شده و اعضای شورای اسلامی شهر را مکلف به پیگیری قانونی این مهم کرده است؛ موضوعی که متولیان این اردوگاه آن را از اساس تکذیب می

رییس شورا: شهرداری همدان قطع درختان اردوگاه فجر را بررسی کند

همدان-ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: قطع و هرس درختان بدون مجوز ممنوع است و شهرداری موظف است از اردوگاه فجر بازدید و قطع درختان این منطقه را بازرسی کرده و نتیجه را به مراجع قضایی اطلاع دهد.

قطع درختان حادثه ساز

درختان حادثه ساز در مسیر رودخانه‌های فومن قطع می‌شود.

عضو شورای شهر: کمیته امداد همدان برای قطع درختان مجوز نداشته است

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان تاکید کرد: براساس گزارش های موجود اقدام به قطع درختان از سوی کمیته امداد (ره) در اردوگاه فجر این شهر بدون اخذ مجوز صورت گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد: کاشت 2500 درخت در اردوگاه فجر همدان/ باغ احیا شده است

همدان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان گفت: 2 هزار و 500 نهال درخت مثمر در باغ اردوگاه فجر این نهاد کاشته شد که همه این درختان از نوع اصلاح نژادی هستند.

کهنسال‌ترین درختان کردستان را بشناسیم

درختان کهنسال، یکی از زیباترین جاذبه‌‎های طبیعی هستند که طرفداران خاص خود را دارند. این درختان شاهد ظهور و سقوط تمدن‌های بسیاری بوده‌اند و در واقع از تغییرات اقلیمی بسیاری جان سالم به در برده‌اند.

تنها یک اردوگاه اسکان سیل‌زدگان در خوزستان دایر است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از کاهش اردوگاه‌های اسکان اضطراری در مناطق سیل‌زده استان به یک اردوگاه فعال خبر داد.

کشف ۲ جسد دیگر در پرونده قتل مرموز با تیرکمان

به دنبال باز شدن پرونده‌ای عجیب در ایالت "بایرن" آلمان و کشف سه جسد به همراه دو تیرکمان "کراسبو" در اتاق یک هتل، هم‌اکنون دو جسد دیگر در خانه‌ی یکی از قربانیانِ قبلی کشف شده است.

اسید ریزی پای درختان بلوار ابن سینای شاهرود/ضرورت برخورد با متخلف

شاهرود - سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود، ضمن تایید اسید ریزی پای درختان بلوار ابن سینای شاهرود، گفت: شهرداری برای کاهش آسیب، خاک پای این درختان را تعویض کرد.

آلمان به دنبال حفظ کانال قانونی تجارت با ایران است

تهران - ایرنا - سخنگوی دولت آلمان امروز(دوشنبه)اعلام کرد که این کشور در حال فعالیت برای ایجاد و حفظ کانال قانونی تجارت با ایران است.

فرجام پرونده‌های واردات کاغذ/مصوباتی که در مسیر گمرک آب می‌روند

بسیاری از پرونده‌های مصوب شده برای واردات کاغذ در کارگروه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نهایت راهی به سمت واردات و بازار پیدا نمی‌کنند.

تلاش دستگاه قضایی برای بازگرداندن دارایی های سهام داران پدیده

مشهد- قاضی پرونده پدیده گفت: هدف دستگاه قضائی در اینگونه پرونده‌ها، حفظ و بازگرداندن اموال و دارایی‌ها به مردم و درنهایت مجازات قانونی متهمان در راستای اجرای عدالت و دفاع از حقوق عامه است.

باواریایی‌ها به دنبال ستاره ناراضی سیتیزن/ سانه در مسیر آلمان

حالا با علنی شدن نارضایتی سانه از وضعیت خود در منچسترسیتی، باشگاه‌های بزرگ اروپای به دنبال جذب این بازیکن هستند.]]>

تنها یک اردوگاه اضطراری در خوزستان فعال است

اهواز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از تعداد ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری که از آغاز سیل در مناطق آسیب‌دیده خوزستان برپا شده بود، فقط یک اردوگاه فعال است.

اردوگاه های اسکان سیل زدگان درخوزستان به سه پایگاه کاهش یافت

اهواز-ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت : تعداد اردوگاه های اسکان سیل زدگان در خوزستان به سه اردوگاه کاهش یافته است.

آلمان: به دنبال راهکاری قانونی برای داد و ستد با ایران هستیم

اجرای طرح سرشاخه کاری درختان

طرح سرشاخه کاری یا پیوند درختان گردو از پارسال به صورت الگو، در برخی از باغ های شهرستان همدان آغاز شده و در حال اجراست .

عضو شورای شهر همدان: قطع 140 درخت در اردوگاه فجر کذب است

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان در بازدید از اردوگاه فجر گفت: در بازدید بازرسان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان مدارکی بر قطع 140 درخت در این اردوگاه مشاهده نشد و مطالب منتشر شده در این خصوص در رسانه ها کذب است.

دولت آلمان: در تلاشیم یک کانال مالی برای تجارت قانونی ایران ایجاد کنیم

سخنگوی دولت آلمان به دنبال اقدام متقابل ایران برای کاهش سطح تعهدات برجامی خود اعلام کرد که آلمان در تلاش است تا کانالی برای تجارت قانونی ایران به وجود بیاورد.