سیل برخی راه های روستایی بجنورد را بست

بجنورد- ایرنا- فرماندار بجنورد گفت: بارش باران و تگرگ و جاری شدن سیلاب، ساعاتی پیش، سبب مسدود شدن راه برخی روستاهای این شهرستان شد.مطالب مرتبط

امدادرسانی ۷ تیم هلال احمر بجنورد به ۳۵ منزل گرفتار آبگرفتگی

بجنورد- رئیس جمعیت هلال احمر بجنورد گفت: بارندگی شامگاه سه شنبه سبب آبگرفتگی ۳۵ منزل شهری و روستایی بجنورد شد که توسط هفت تیم هلال احمر امداد رسانی شد.

سیل آب و برق برخی روستاهای خراسان شمالی را قطع کرد

بجنورد- ایرنا- بارش های رگباری که از شامگاه سه شنبه در خراسان شمالی آغاز شده و همچنان در بیشتر این خطه ادامه دارد موجب وقوع سیل در شهرستان های راز و جرگلان و بجنورد شده که قطعی شبکه های آب و برق برخی روستاها را در پی داشته است.

پایانی بر کابوس سقف های لرزان در منطقه مرزی راز و جرگلان

بجنورد - ایرنا - تخریب خانه های خشت و گلی در رازوجرگلان خراسان شمالی بیش از حد انتظار بود. سقف های لرزانی که برخی از خانوارهای روستایی را در پناه گرفته بود با غرش رعد و جاری شدن سیل از هم گسست و شمار زیادی از آنها تاب نیاورده و بر زمین ریخت.

سیل و تگرگ به کشاورزی و راه خراسان شمالی خسارت زد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارش شدید باران و تگرگ دوشنبه شب خساراتی را به باغ ها، مزارع و راه های روستایی برخی شهرهای خراسان شمالی وارد کرد.

خطرآفرینی راه های روستایی در بستر رودخانه ها

بجنورد- ایرنا- وقوع سیلاب ها در 2 ماه گذشته، مشکل اصلی راه های روستایی را که بخش هایی از آن در بستر رودخانه ساخته شده است، آشکار ساخت و این وضعیت موجب شده، تا از این دیار به نام استان 'بدون پل' یاد کنند.

راه های روستایی که در بستر رودخانه ساخته شده اند

بجنورد- ایرنا- وقوع سیلاب ها در 2 ماه گذشته، مشکل اصلی راه های روستایی را که بخش هایی از آن در بستر رودخانه ساخته شده است، آشکار ساخت و این وضعیت موجب شده تا از این دیار به نام استان 'بدون پل' یاد کنند.

عملکرد ضعیف برخی دستگاه های اجرایی در جذب اعتبارات اشتغال روستایی

اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: برخی دستگاه های اجرایی استان مرکزی در جذب اعتبارات اشتغال روستایی در سال گذشته عملکرد ضعیفی داشته اند.

وقوع سیلاب در برخی نقاط شهری و روستایی سمنان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان در خصوص آخرین وضعیت بارندگی های روز گذشته در مناطق مختلف استان از وقوع آبگرفتگی و سیلاب در برخی نقاط شهری و روستایی این استان خبر داد.

بارش باران و آبگرفتگی منازل در بجنورد به روایت تصاویر

بارش شدید باران و ایجاد روان آب در خیابان‌های مرکز و حاشیه شهر بجنورد باعث آبگرفتگی معابر و برخی از منازل شهری شد.

350 منزل روستایی خراسان شمالی در معرض رانش است

بجنورد- ایرنا- معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: 350 واحد مسکونی در روستاهای استان به علت حادثه های رانش زمین و یا سنگ افتان، در معرض خطر است.

نظارت بر اشتغال روستایی خراسان شمالی شدت گرفت

بجنورد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از آغاز دور دوم نظارت بر اجرای طرح های اشتغال روستایی و عشایری این استان خبر داد و گفت: نظارت بر اجرای این طرح ها و هزینه کرد تسهیلات شدت گرفته است.

سیل وارد برخی منازل در بجنورد شد + فیلم

چشمه خشکیده بش قارداش بجنورد ترانه خوان شد

بجنورد- ایرنا- شهردار بجنورد اعلام کرد: بارش باران های متوالی بهار امسال که دیشب در بجنورد به اوج خود رسید، جان دوباره ای به چشمه خشکیده بوستان ملی بش قارداش مرکز استان خراسان شمالی بخشید.

وقوع سیلاب در برخی مناطق کلاله

بارش شدید باران عصر دیروز، در برخی مناطق روستایی شهرستان کلاله سیل به راه انداخت و باعث خسارت شد

نمایش «و هزار سال و یک روز» در بجنورد

بجنورد - ایرنا - اجرای عکاسان نمایش «و هزار سال و یک روز» به کارگردانی و نویسندگی عباس کریمی روز سه شنبه در محل پلاتو شمس بجنورد به روی صحنه رفت.

بجنورد شهری که در مسیر سیل قرار دارد

بجنورد- ایرنا- بارش های شدید باران 2 روز اخیر موجب در محاصره قرار گرفتن شهر 210 هزار نفری بجنورد شد که به گفته مسئولان استان برای برون رفت از این وضعیت در سیل های آینده باید چاره اندیشی شود.

نماینده مردم بجنورد: وضعیت اشتغال روستایی در خراسان‌شمالی "تعطیل" است‌

نماینده مردم 5 شهر استان خراسان شمالی در مجلس گفت: وضهیت اشتغال روستایی در خراسان شمالی تعطیل است و خبری از آن نیست.

عضو شورای شهر: توزیع خدمات شهری در بجنورد عادلانه نیست

بجنورد- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: توزیع خدمات شهری در بجنورد عادلانه نیست و خدمات شهرداری بیشتر متوجه مرکز شهر است و مناطق محروم و حاشیه نشین کمتر از آن بهره می برند.

خسارت 65میلیاردی سیل به تأسیسات آب روستایی پلدختر

رئیس آب‌وفاضلاب روستایی پلدختر با بیان اینکه سیلاب بیش از 65میلیارد تومان به تأسیسات آب روستایی این شهرستان خسارت وارد کرده گفت: بازسازی اصولی شبکه‌های آب روستایی شروع شده‌است.

آسفالت معابر خاکی بجنورد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیازدارد

بجنورد- شهردار بجنورد گفت: برای آسفالت خاکی بجنورد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.