مدیر عامل ایرنا: دغدغه ما جلوگیری از اشاعه نگرانی های غیرواقعی است

تهران- ایرنا- مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی، گفت: دغدغه ما تقویت امید اجتماعی و جلوگیری از اشاعه نگرانی های غیرواقعی است که توسط عده ای در داخل و خارج کشور مطرح می شود؛ ما سعی داریم با پاسخ و توضیح های مناسب، امید را در جامعه حفظ کنیم.مطالب مرتبط

مدیر عامل ایرنا: دغدغه ما جلوگیری از اشاعه نگرانی های غیرواقعی است

تهران- ایرنا- مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی، گفت: دغدغه ما تقویت امید اجتماعی و جلوگیری از اشاعه نگرانی های غیرواقعی است که توسط عده ای در داخل و خارج کشور مطرح می شود؛ ما سعی داریم با پاسخ و توضیح های مناسب، امید را در جامعه حفظ کنیم.

دهمرده: کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است وزارت علوم باید به وظیفه ذاتی خود در این زمینه عمل کند و بیش از این باعث تشویش و نگرانی داوطلبان نشود.

ضرورت پدافند غیر عامل برای جلوگیری از آتش سوزی

امسال برای جلوگیری از آتش سوزی در بهار و تابستان در کهگیلویه وبویراحمد،اجرای برنامه های پدافند غیر عامل ضروری است

ضرورت پدافند غیر عامل برای جلوگیری از آتش سوزی

برای جلوگیری از آتش سوزی در بهار و تابستان امسال اجرای برنامه‌های پدافند غیر عامل در کهگیلویه وبویراحمد ضروری است.

مدیر عامل شرکت ملی مس تغییر کرد

با تصمیم هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران، سعد محمدی به عنوان مدیر عامل این شرکت انتخاب شد. وی بیستمین مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران محسوب می شود.

فرمانده مرزبانی: نگرانی خاصی در مورد مرزها نداریم

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه نگرانی خاصی درمورد مرزها نداریم گفت: در بعضی از مرزها با درگیری‌هایی با قاچاقچیان مواد مخدر، قاچاق کالا و ترددهای غیر مجاز مواجه هستیم اما دغدغه امنیتی نداریم چون روابط خیلی خوبی که بین مرزبانان و بین تمام دستگاه‌ها و سا

رفع مشکل مردم حسین‌آباد دغدغه اصلی مسئولان استان سمنان است

سمنان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان بابیان اینکه دغدغه اصلی مسئولان، رفع مشکل مردم حسین‌آباد است، گفت: بانک‌های عامل با پرداخت به‌موقع تسهیلات در تسریع روند بازسازی این مناطق کمک کنند.

دلالان به بازار مجازی خودرو بازگشتند/ قیمت‌های اعلامی غیرواقعی است

به دنبال بازگشت قیمت‌ها به آگهی‌های خرید و فروش خودرو در سایت‌های اینترنتی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از بازگشت دوباره دلالان به این فضا خبر داد. وی تاکید می‌کند که قیمت‌های فعلی درج شده در این سایت‌ها غیرواقعی است.

خسارت حمله ملخ ها در آذربایجان شرقی به مرحله نگرانی رسید

تبریز- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به تهاجم ملخ به مغان استان اردبیل گفت: ملخ های منطقه مهاجر نیستند و ربطی به تهاجم ملخ های جنوب کشور ندارند، اما نگرانی از خسارت زا بودن آنها وجود دارد.

نگرانی عراقچی درباره یک میلیون مهاجر شرق است که عازم غرب می‌شوند

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نگرانی عراقچی درباره سالیانه یک میلیون مهاجر شرق است که از خاک ایران عازم غرب می‌شوند و بیش از این، توان جلوگیری از آن‌ها را نداریم.

گوترش: تمام کشورها تحریم تسلیحاتی لیبی را اجرا کنند

دبیرکل سازمان ملل با درخواست از تمامی کشورها برای اجرای تحریم‌ تسلیحاتی علیه لیبی، گفت جلوگیری از اشاعه تسلیحاتی برای تنش‌زدایی درگیری‌های کنونی و برقراری ثبات در این کشور آفریقایی ضروری است.

شمشیر دولبه استانی شدن انتخابات؛ از نگرانی برای کاهش مشارکت مردم تا جلوگیری از پول‌پاشی در میدان رقابت

ابراز نگرانی وزیر خارجه انگلیس از تشدید تنش‌ها میان تهران و واشنگتن

وزیر امور خارجه انگلیس با ابراز نگرانی درباره افزایش تنش‌ها میان تهران و واشنگتن گفت: ضروری است از قرار گرفتن ایران در مسیر هسته‌ای شدن جلوگیری کنیم.

ملکشاهی: جلوگیری از احداث سد معشوره عامل خسارت به مردم سیل زده لرستان شد

۴ شکست دیپلماتیک آمریکا در ۲ روز

مدیر سابق اجرایی برنامه عدم اشاعه موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک (IISS) با لیست کردن تحولات پیرامون آمریکا و ایران، شکست های دیپلماتیک واشنگتن را به تصویر کشید.

قیمت گوشت قرمز طی روزهای آتی کاهش می یابد/ ورود دولت به بازار مرغ

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه پیش بینی می‌شود قیمت گوشت قرمز در بازار کاهش پیدا کند، گفت: دولت برای جلوگیری از زیان مرغداران، مرغ‌های مازاد را جمع آوری می‌کند.

بعیدی نژاد: ایرانیان دارای تابعیت مضاعف بی دغدغه به ایران سفر کنند

لندن – ایرنا – سفیر ایران در انگلیس در واکنش به هشدار مسافرتی وزارت امور خارجه انگلیس به اتباع انگلیسی – ایرانی، گفت: اگر با دستگاه‌های اطلاعاتی همکاری و برای آن‌ها اطلاعات طبقه‌بندی‌شده جمع‌آوری نمی‌کنید، می توانید بدون هیچ نگرانی و تحت حمایت کامل قانون

سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران شد

اردشیر سعد محمدی به عنوان مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران معرفی شد.

جدیدترین اقدام ضدروسی آمریکا

مدیر اداره کنترل تسلیحات و عدم اشاعه وزارت خارجه روسیه از جدیدترین اقدام ضدروسی آمریکا خبر داد.

اشتغال جوانان یکی از دغدغه های اصلی ما است

اهواز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: اشتغال جوانان یکی از دغدغه های اصلی ما به شمار می رود که در این زمینه برنامه ها و طرح های مناسبی را به زودی ارائه می دهیم.