4 حلقه چاه آب آشامیدنی در شیروان حفر می شود

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: حفر چهار حلقه چاه آب آشامیدنی در این شهر خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفته که عملیات اجرایی یکی از آنها هم اکنون آغاز شده است.مطالب مرتبط

4 حلقه چاه آب آشامیدنی در شیروان حفر می شود

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: حفر چهار حلقه چاه آب آشامیدنی در این شهر خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفته که عملیات اجرایی یکی از آنها هم اکنون آغاز شده است.

6حلقه چاه آب آشامیدنی برازجان آماده تحویل است

بوشهر- ایرنا- نماینده مجری طرح حفاری چاه های آب آشامیدنی برازجان گفت: یکی از برنامه های طرح جامع تامین آب آشامیدنی شهر برازجان حفر 6 حلقه چاه است که در زمان حاضر آماده بهره برداری آزمایشی است.

آغاز حفر سه چاه تامین آب آشامیدنی در سمنان

حفر و تجهیز سه حلقه چاه برای رفع کمبود آب آشامیدنی در شهر سمنان آغاز شد.

بهره برداری از چاه آب آشامیدنی شیرکوه + فیلم

چاه آب آشامیدنی شیرکوه به بهره برداری رسید. 3 حلقه چاه جدید نیز حفر خواهد شد.

مرگ 4 نفر در پی واژگونی پژو در شیروان

فرمانده نیروی انتظامی شیروان از واژگونی مرگبار یک دستگاه پژو پارس در رودخانه اترک این شهرستان خبر داد.

70 کیلوگرم تریاک در شیروان کشف شد

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی شیروان گفت: 70 کیلوگرم ماده مخدر تریاک عصر امروز در این شهرستان از سوداگران مرگ به دست آمد.

حلقه جذاب اطراف یک ابرنواختر را ببینید

این تصویری جذاب از باقی مانده ابرنواختر "SNR 0103-72.6" است و حلقه‌ای که آن را محاصره کرده نیز دارای قطری حدود ۱۵۰ سال نوری است.

قطعی آب آشامیدنی مهاباد فردا دوشنبه

آب آشامیدنی برخی از مناطق شهر مهاباد فردا قطع می شود.

تعطیلی 9 باب خانه قرآن و عترت شیروان در بهار قرآن

بجنورد- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شیروان گفت: از 24باب خانه قرآن و عترت شهری و روستایی این شهرستان، 9 باب غیرفعال است.

65 کیلومتر راه آسیب دیده از سیل در شیروان ترمیم شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: 65 کیلومتر از راه های این شهرستان که بر اثر سیلاب های بهار امسال آسیب دیده بود، لکه گیری و ترمیم شد.

محصول 29 هکتار کلزای شیروان خوراک پرندگان شد

بجنورد- ایرنا- مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: در سال زراعی جاری، 29 هکتار از سطح کلزای شیروان بر اثر سرما از بین رفت یا اینکه خوراک پرندگان شد.

9 روستای خوی از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند

ارومیه- ایرنا- مدیر آب و فاضلاب روستایی خوی گفت: 11 روستای این شهرستان با 2 میلیارد و 300 میلیون ریال هزینه از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

حلقه گردشگری ری تکمیل می‌شود

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران ابراز امیدواری کرد با راه اندازی موزه کارخانه سیمان و مجموعه فرهنگی رازی حلقه گردشگری ری تکمیل شود

شکر تنظیم بازار شیروان سر از قنادی ها درمی آورد

بجنورد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: شکرهای توزیع شده برای تنظیم بازار این شهرستان، عمدتا به مصرف خانگی نمی رسد و 90 درصد آن از قنادی ها و فطیرپزی ها سردرمی آورد.

520 حلقه لاستیک یارانه ای در مهریز توزیع شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهریز گفت: 520 حلقه لاستیک با قیمت یارانه ای در اختیار رانندگان وسایل نقلیه عمومی این شهرستان قرار گرفت.

اعلام 10 محصول غذایی و آشامیدنی غیرمجاز

رشت - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان 10 محصول غذایی و آشامیدنی غیرمجاز را اعلام کرد.

اصفهان| حلقه اتحاد سپاهانی‌ها پس از پایان فصل؛ کری‌خوانی هواداران برای پرسپولیس

در پایان بازی تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان همه عوامل تیم سپاهان در میانه زمین حضور پیدا کردند و حلقه اتحاد تشکیل دادند.

تولید علوفه در شیروان به 47 هزار تن افزایش یافت

بجنورد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: با توجه به بارش های خوب سال جاری، تولید علوفه در این شهرستان خراسان شمالی به 47 هزار تن افزایش یافت.

100 حلقه چاه کشاورزی غیر مجاز در خمین مهر و موم شد

خمین - ایرنا - رئیس منابع آب خمین گفت: 100 حلقه چاه غیر مجاز در این شهرستان در سال گذشته مسدود و از مدار مصرف کشاورزی خارج شده است.

میزان آبدهی قنات های شیروان 30 درصد افزایش یافت

بجنورد- ایرنا- مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: با توجه به بارش های مناسب دو ماهه اخیر، میزان آبدهی قنات های شهرستان شیروان 30 درصد افزایش یافته است.