ارائه خدمات درمانی به بازنشستگان از طریق دفترچه بیمه شهرداری تهران

شهردار تهران با اشاره به راه‌اندازی نخستین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران، گفت: خدمات در این مجموعه از طریق دفترچه بیمه‌ خواهد بود.مطالب مرتبط

ارائه خدمات درمانی به بازنشستگان از طریق دفترچه بیمه شهرداری تهران

شهردار تهران با اشاره به راه‌اندازی نخستین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران، گفت: خدمات در این مجموعه از طریق دفترچه بیمه‌ خواهد بود.

مردم از یک دفترچه بیمه استفاده کنند

ایرنا - نوشهر - مدیر کل بیمه سلامت استان مازندران از اجرای طرح هم پوشانی بیمه برای 20 درصد از جمعیت بیمه شده استان خبر داد و از مردم خواست اگر دارای چند دفترچه بیمه هستند با مراجعه به موسسه های بیمه گر به یک دفترچه تبدیل کنند.

۹۰ درصد خدمات مراکز درمانی کشور سرپایی ارائه می‌شود

شاهرود - معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه ۹۰ درصد خدمات مراکز درمانی کشور سرپایی هستند و فقط ۱۰ درصد بستری، گفت: گسترش خدمات درمانی سرپایی در زمره اولویت‌های وزارت‌خانه است.

900 میلیارد ریال خدمات درمانی به رانندگان کشور داده شد

اهواز - ایرنا - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت : از ابتدای آغاز طرح بیمه تکمیلی به کامیون داران تاکنون 900میلیارد ریال خدمات بهداشتی و درمانی به این قشرداده شده است.

900 میلیارد ریال خدمات درمانی به رانندگان کشور اعطا شد

اهواز - ایرنا - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت : از ابتدای آغاز طرح بیمه تکمیلی به کامیون داران تاکنون 900میلیارد ریال خدمات بهداشتی و درمانی به این قشرداده شده است.

ارائه خدمات درمانی به المپین ها

دومین جلسه رسمی دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی آکادمی ملی المپیک با محوریت موضوع ارائه خدمات به المپین‌ها برگزار شد

دفترچه بیمه سلامت در تمام بیمارستان‌های دولتی حذف شد؛ اجرای طرح نسخ الکترونیکی در 60 بیمارستان

گروه استان‌ها ـ مدیر عامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه دفترچه بیمه سلامت در تمام بیمارستان‌های دولتی حذف شد گفت: طرح نسخ الکترونیکی در 60 بیمارستان کشور آغاز شده و این میزان تا پایان سال در 500 بیمارستان اجرا می‌شود.

بهره‌مندی ۲۲۲۱مددجوی کمیته امداد اندیمشک از خدمات بیمه درمانی

اندیمشک - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اندیمشک گفت: دو هزار و ۲۲۱ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان از خدمات بیمه درمانی بهره مند شدند.

جعفرزاده: رفع همپوشانی سازمان‌های بیمه‌ای 2 میلیون دفترچه بیمه را حذف کرد

الکترونیکی شدن ۳۰درصد دفترچه‌های تامین اجتماعی

جهان نیا گفت: ۳۰درصد دفترچه‌های درمان بیمه شدگان این سازمان در استان الکترونیکی شد.

صدور "دفترچه بیمه سلامت" برای مددجویان کمیته امداد

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان، از صدور دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان کمیته امداد خبر داد.

بیماران هموفیلی پول دارو نمی دهند/ارائه خدمات بر اساس بسته ابلاغی

رئیس گروه داروی دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت، گفت: ارائه خدمات به بیماران هموفیلی بر اساس بسته خدمتی ابلاغی است.

ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی در ماه رمضان

با همکاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و اداره کل سلامت شهرداری تهران، خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، در ماه مبارک رمضان به شهروندان ارائه می‌شود.

اهالی مناطق سیل‌زده خراسان جنوبی از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: کاروان سلامت هلال احمر به 127 نفر از اهالی سیل‌زده بخش دستگردان طبس خدمات درمانی و داروی رایگان ارائه کردند.

دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر رایگان صادر می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از انعقاد تفاهم‌نامه سازمان بیمه سلامت با کمیته امداد امام خیمنی (ره) خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر رایگان صادر می‌شود.

معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا پایان سال97 پرداخت شد

مشهد- ایرنا- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مطالبات درمانی ایثارگرانی که اسناد درمانی تا پایان سال 1397 خود را تحول بیمه دی دادند، توسط این بیمه پرداخت و تسویه شد.

ارائه خدمات به بیماران هموفیلی کاهش نداشته است

رییس گروه دارو دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: ارایه خدمات به بیماران هموفیلی براساس بسته خدمتی ابلاغی است و هیچ گونه محدودیت جدیدی اعمال نشده است.

احداث مرکز جامع سلامت روان شهرداری تهران در آینده‌ای نزدیک

مدیرعامل شرکت شهر سالم از احداث مرکز جامع سلامت روان شهرداری تهران در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: این مرکز در ابتدا به پرسنل شهرداری تهران و در مرحله بعد به شهروندان تهرانی ارائه خدمات خواهد داشت.

ادامه نظم در پرداختی‌های بیمه سلامت در سال ٩٨

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: یکی از اقدامات مناسب سازمان بیمه سلامت در سال گذشته، ایجاد نظم در ‌پرداختی‌ها به ارائه دهندگان خدمات سلامت بود که با حمایت سازمان برنامه و بودجه در سال ٩٨ نیز ادامه دارد.

معاینه ۹۰درصد زائران حج ۹۸ تاکنون/ برپایی ۳۱ مطب در عربستان

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: در حج امسال یک مرکز درمانی در مکه و یک مرکز در مدینه و ۳۱ مطب در عربستان برای ارائه خدمات درمانی به زائران برپا خواهد شد.