نصیرزاده: برای تبیین و اجرای مفاد بیانیه گام دوم نیازمند تفکر بسیجی و عمل انقلابی هستیم
مطالب مرتبط

رسیدن به موفقیت و پیشرفت نیازمند داشتن روحیه بسیجی و جهادی است

قزوین- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکلات کشور و رسیدن به توسعه و پیشرفت نیازمند داشتن روحیه بسیجی و جهادی هستیم.

نیازمند بازخوانی شاهنامه‌ هستیم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نیازمند بازخوانی شاهنامه هستیم، زیرا نیازمند توجه مجدد به اخلاق حکیمانه و اخلاق قهرمانانه هستیم.

رسانه های انقلابی نیازمند کار تشکیلاتی هستند

قزوین - ایرنا - مدرس دانشگاه امام صادق (ع) گفت: رسانه های انقلابی برای خنثی سازی عملیات روانی دشمن در فضای مجازی نیازمند کار تشکیلاتی و یگان سازی هستند.

هفت توصیه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در نشست تبیین دلالت‌های قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، به تبیین هفت توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم پرداخت.

نامه 2800 حقوقدان بسیجی به رئیس قوه قضاییه برای مبارزه با فساد

تهران- ایرنا- بیش از دو هزار و 800 حقوقدان بسیجی و انقلابی در نامه ای به رئیس قوه قضائیه مطالبات خود را پیرامون مبارزه با فساد و رانت و ایجاد عدالت بین مردم، مطرح کردند.

بیانیه گام دوم انقلاب از سوی شبکه تبلیغی تبیین می شود

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب از سوی شبکه تبلیغی در برنامه‌های خرداد ماه توسط مبلغین تبیین و بیان خواهد شد.

امام جمعه همدان: تفکر «ما می توانیم» که خرمشهر را آزاد کرد حلال مشکلات امروز کشور است

نماینده ولی‌فقیه در همدان با بیان اینکه تفکر «ما می توانیم» که خرمشهر را آزاد کرد حلال مشکلات امروز کشور است گفت: احیای تفکر انقلابی عامل نجات کشور از دست مدیران تنبل و اشراف‌زده است.

رسانه های یزد برای تبیین خاطرات دوران دفاع مقدس همکاری کنند

یزد - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد گفت: رسانه های گروهی برای بازخوانی و تبیین رشادت ها و خاطرات رزمندگان جان برکف اسلام در هشت سال دفاع مقدس همکاری کنند و وظایف انقلابی خود را به نحو مطلوبی انجام دهند.

نیازمند همکاری فرمانداری اشکذر برای تکمیل مجتمع آبرسانی هستیم

یزد ـ‌ مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان یزد با اشاره به جمعیت قابل توجهی که در روستاهای اشکذر ساکن هستند، گفت: برای تکمیل مجتمع آبرسانی امام حسین (ع) نیازمند همکاری فرمانداری اشکذر هستیم.

نیازمند یک گفتمان اعتمادساز هستیم

متاسفانه بین دولت و بخش خصوصی اعتمادی وجود ندارد و نیازمند یک گفتمان اعتمادساز هستیم

در دندانپزشکی نیازمند تحول بنیادین هستیم

وزیر بهداشت با بیان اینکه سلامت دهان در کشور غریب است، تاکید کرد که در دندانپزشکی نیازمند تحول بنیادین هستیم.

نیازمند اهتمام همگان در احداث موزه دفاع مقدس گیلان هستیم

رشت - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان گفت: موزه دفاع مقدس 12 سال در رنج و محنت است؛ دنبال مقصر نیستیم ولی برای احداث این موزه نیازمند حمایت و اهتمام هستیم.

تولیت آستان قدس رضوی: هرجا رویکرد انقلابی وجود داشت موفق بودیم؛ بیانیه گام دوم سند بالادستی آستان قدس است

تولیت آستان قدس رضوی(ع) با تأکید بر اینکه "هر جا رویکرد انقلابی وجود داشته موفق بودیم" گفت: فرمایشات امام خمینی(ره)، حکم مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.

رسانه ها در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب پیشگام باشند

سمنان- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: رسانه ها در تبیین منویات رهبر معظم انقلاب در بیانه گام دوم انقلاب به منظور سربلندی روز افزون نظام جمهوری اسلامی پیشگام باشند.

نامه 2800 حقوقدان بسیجی به رئیس قوه‌قضاییه درباره راهکارهای جلوگیری از فساد و رانتخواری

هیئت اندیشه ورز بسیج حقوقدانان نامه‌ای را با 2800 امضا به رئیس قوه قضائیه نوشته و در آن راه‌کارهایی را برای مبارزه با فساد ارائه داده و گفته است: واکنش سریع و لاینقطع و آمادگی برای پرداخت هزینه و روحیه انقلابی و شجاعت از لوازم آن است.

درخواست جلوگیری از رانت‌های اطلاعاتی مسئولان

۲۸۰۰ حقوقدان بسیجی و انقلابی در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه مطالبات خود را پیرامون مبارزه با فساد و رانت و ایجاد عدالت بین مردم، مطرح کردند.

شهرکرد| تبیین تفکرات امام (ره) دسیسه‌های دشمن علیه نظام را خنثی می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه سالگرد ارتحال امام راحل مناسب‌ترین زمان برای تبیین ابعاد مختلف شخصیت ایشان است، ادامه داد: برای مصون بودن نظام اسلامی از دسیسه‌های دشمن باید تفکرات امام خمینی تبیین شود.

نشست تبیین بیانیه "گام دوم انقلاب" با حضور نسل جوان در اهواز+ تصاویر

نخستین نشست صمیمی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب و باحضور اقشار مختلف و سخنرانی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان در اهواز برگزار شد.

مهندسی افکار نیازمند زیرساخت‌های پژوهشی است/ توجه به تولید محتوا

قم - مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: برای اینکه به صورت جامع به مهندسی افکار و هدایت انگیزه‌های بشر بپردازیم نیازمند زیرساخت‌های پژوهشی هستیم و پایه تحقیقات باید نیاز سنجی و شناخت مشکل باشد.

مقاومت تنها راه مقابله با توطئه‌های دشمنان است

مرند- امام جمعه مرند فرهنگ و تفکر بسیجی و مقاومت را تنها راه مقابله با توطئه‌های دشمن دانست.