ورود به مناطق حفاظت شده همدان تا 15 خرداد ممنوع شد

همدان- ایرنا- معاون محیط زیست طبیعی حفاظت محیط زیست همدان از ممنوعیت ورود افراد و گروه ها به مناطق حفاظت شده این استان در بازه زمانی 15 اردیبهشت تا 15 خرداد خبر داد.مطالب مرتبط

ورود به مناطق حفاظت شده همدان تا 15 خرداد ممنوع شد

همدان- ایرنا- معاون محیط زیست طبیعی حفاظت محیط زیست همدان از ممنوعیت ورود افراد و گروه ها به مناطق حفاظت شده این استان در بازه زمانی 15 اردیبهشت تا 15 خرداد خبر داد.

ممنوعیت ورود به مناطق حفاظت شده استان همدان

معاون محیط زیست طبیعی حفاظت محیط زیست استان گفت: ورود به مناطق حفاظت شده استان همدان تا ۱۵ خردادممنوع است .

سرزمین‌های مرده به روی مردم باز شد

دولت بلاروس تصمیم گرفت مناطق آلوده این کشور بر اثر فاجعه چرنوبیل را که تا سال‌ها ورود توریست‌ها به آنها ممنوع بود، باز کند.

نشست زمین در همدان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از ایجاد فروچاله‌ای در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد.

نگرانی از سمپاشی هوایی ملخ‌ها در در مناطق حفاظت شده بوشهر

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: همواره در کمیته بحران استان اعلام کردیم که در مبارزه با ملخ‌های صحرایی، در مناطق حفاظت شده سمپاشی هوایی انجام نشود.

رییس شورا: شهرداری همدان قطع درختان اردوگاه فجر را بررسی کند

همدان-ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: قطع و هرس درختان بدون مجوز ممنوع است و شهرداری موظف است از اردوگاه فجر بازدید و قطع درختان این منطقه را بازرسی کرده و نتیجه را به مراجع قضایی اطلاع دهد.

اجرای طرح ملی کنترل فشارخون در همدان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: طرح ملی کنترل فشارخون، از ۱۷ خرداد تا ۱۵ تیر در استان اجرا می شود.

برداشت شن و ماسه از رودخانه های آذربایحان غربی ممنوع شد

ارومیه - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: برداشت شن و ماسه از بستر رودخانه ها و مسیل ها تا پایان خرداد در این استان ممنوع شده و در صورت مشاهده برداشت غیرمجاز با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

همدان| گوشت قرمز ارزان می‌شود

رئیس اتحادیه قصابان همدان گفت: با توجه به بارش‌های اخیر و وضعیت مناسب تامین علوفه دام‌ها، پیش‌بینی می‌کنیم در خرداد ماه قیمت گوشت ارزان شود.

۲۴ آتش سوزی در ۲۲۰ هکتار از مناطق حفاظت شده استان درسال گذشته

یاسوج- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته ۲۴ مورد آتش سوزی در ۲۲۰ هکتار از مناطق حفاظت شده استان رخ داد.

ورود دام به داران ممنوع

از ورود دام به داخل شهر داران باید جلوگیری شود.

تولد نخستین بره‌های نماد جانوری استان همدان

همدان - زایمان میش ارمنی در منطقه حفاظت شده خانگرمز منجر به تولد بره‌های دو قلو و نخستین گزارش زاد آوری نماد جانوری استان همدان در سال جاری شد.

کمک 5.7 میلیارد تومانی مردم همدان به مناطق سیل‌زده

مدیرکل کمیته امداد ‌همدان گفت: از اواسط فروردین‌ ماه تاکنون بیش‌از 5 میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان ‌به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

عضو شورای شهر: طرح های بازآفرینی محلات همدان اولویت بندی شود

همدان- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان گفت: طرح های بازآفرینی شهر محلات همدان اولویت بندی شود و تغییرات اجتماعی، اقتصادی، کاربری و زیست محیطی این مناطق باید مورد توجه قرار بگیرد.

برنامه‌های 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس در زنجان اعلام شد

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مراسم 15 خرداد با توجه به تقارن و همزمانی با عید سعید فطر، در روز 14 و شب 15 خرداد از ساعات 10 در آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم(ع) برگزار می‌شود.

تولد نخستین بره‌های نماد جانوری همدان

زایمان میش ارمنی در منطقه حفاظت شده خانگرمز منجر به تولد بره‌های دو قلو و نخستین گزارش زاد آوری نماد جانوری استان همدان در سالجاری شد.

قیمت بلیت قطار از ۱۲ خرداد تابع نرخ‌های جدید

شرکت رجا اعلام کرد: فروش بلیت کلیه قطارهای مسافری در همه مسیرها تا ۱۱ خرداد ماه سال جاری برقرار بوده و عرضه بلیت‌ها برای دهه دوم خرداد به بعد منوط به نظر شرکت راه‌آهن است.

ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد کاهش می یابد

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد تا 18 خرداد از ساعت هفت صبح تا 13.30 دقیقه، و از 19 خرداد از هفت صبح تا 13 خواهد بود.

ورود موتور سیکلت سواران به پارک‌های فریمان ممنوع شد

با ورود موتور سیکلت سواران به پارک‌ها و فضا‌های سبز سطح شهرستان فریمان تا پایان ماه مبارک رمضان برخورد می‌شود.

ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد کاهش می یابد

اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: ساعت کاری ادارات خوزستان از اول خرداد تا ۱۸ خرداد از ساعت هفت صبح تا ۱۳.۳۰ دقیقه و از ۱۹ خرداد از هفت صبح تا ۱۳ خواهد بود.