هم افزایی نهادها برای کاهش ناهنجاری های اجتماعی ضروری است

اصفهان- ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کاهش ناهنجاری های اجتماعی به مشارکت سازمان های مردم نهاد و هم افزایی بین بخشی نیاز دارد.مطالب مرتبط

هم افزایی نهادها برای کاهش ناهنجاری های اجتماعی ضروری است

اصفهان- ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کاهش ناهنجاری های اجتماعی به مشارکت سازمان های مردم نهاد و هم افزایی بین بخشی نیاز دارد.

چاپ سوم «اقتصاد ناهنجاری‌های پنهان اجتماعی» منتشر شد

کتاب «اقتصاد ناهنجاری‌های پنهان اجتماعی» اثر استیون لویت و استیون دابنر با ترجمه «سعید مشیری» توسط نشر نی به چاپ سوم رسید.

سلطانی‌فر: طرحی برای کاهش ناهنجاری‌ها در ورزشگاه‌ها تدوین شد

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به ادارات استان تخصیص داده شد.

بی توجهی به خانواده ناهنجارهای اجتماعی را رقم می زند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: بی توجهی و بی تفاوتی به خانواده ناهنجاری ها و نابسامانی های اجتماعی را رقم می زند.

ضرورت هم افزایی و همپوشانی مجموعه البرز در رفع نیاز زنان سرپرست خانوار

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با تاکید بر ضرورت هم افزایی تمامی دستگاه ها و تجمیع خدمات در خصوص برنامه ریزی برای زنان سرپرست خانوار استان، گفت: در شرایط اقتصادی کنونی باید گزارش کامل و شفافی از وضعیت زنان سرپرست خانوار ارائه شود تا بر اسا

اختصاص 50 میلیارد ریال برای کاهش آسیب های اجتماعی در قزوین

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی به ادارات استان قزوین تخصیص داده شد.

انتقاد از بی تفاوتی مسئولان فرهنگی برای مقابله با ناهنجاری‌ها

امام جمعه تربت جام در جمع مدیران نواحی طلایه داران معروف این شهرستان از بی تفاوتی مسئولان فرهنگی برای مقابله با ناهنجاری ها انتقاد کرد.

سرعت بازآفرینی شهری در تهران بالای 40 درصد است / خروج از طرح جامع باعث ایجاد فساد و ناهنجاری شد

اسلامی اظهار داشت: هر جا که رفتار گزینشی در اجرای برنامه‌ها داشتیم فساد شکل گرفت و هنجارها جای خود را به ناهنجاری‌ها دادند و پیامدهای نامناسبی را در آن مناطق دیدیم.]]>

اجتماعی شدن موضوع مبارزه با مواد مخدر ضروری است

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر با تاکید بر اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر گفت: با افزایش مشارکت اجتماعی و از سویی کمک گرفتن از معتمدین روستاها و سازمانهای مردم نهاد و اجتماعی و مردمی شدن مبارزه با مواد مخدر اثرگذاری آن نیز بیشتر می شود.

کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند مشارکت همگانی است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: کاهش آسیب های اجتماعی در استان با مشارکت همگانی و سازمان های مردم نهاد قابل تحقق است.

حفظ حجاب از الزامات امنیت روانی جامعه

ارومیه- ایرنا- حجاب هدیه ای مقدس برای صیانت از شخصیت زن در مقابل ناهنجاری های اجتماعی است و تاثیر آن باید فراتر از زندگی فردی و در جهت حفظ امنیت روانی جامعه مورد بررسی قرار گیرد.

لزوم توانمندسازی و مهارت‌افزایی دانشجویان برای کسب اشتغال مناسب

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه امام صادق (ع) بر مقوله مهارت‌افزایی دانشجویان تاکید کرد و توانمندسازی دانشجویان برای ورود به جامعه و کسب اشتغال مناسب را دغدغه‌ای قابل تأمل دانست.]]>

ایجاد کنار گذر بزرگراه دستجردی به کشوری در اصفهان ضروری است

اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: ایجاد کنار گذر برای هدایت و ورود خودروها از بزرگراه شهید دستجردی در شمال اصفهان به سمت بزرگراه شهید کشوری در شرق این کلانشهر برای کاهش بار ترافیکی مقابل پایانه مسافربری صفه ضروری است.

لزوم توانمند سازی و مهارت‌افزایی دانشجویان برای کسب اشتغال مناسب/ضرورت تقویت دیپلماسی علمی

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه امام صادق (ع) بر مقوله مهارت‌افزایی دانشجویان تاکید کرد و توانمندسازی دانشجویان برای ورود به جامعه و کسب اشتغال مناسب را دغدغه‌ای قابل تأمل دانست.

ورزش و هنر در کاهش آسیب های اجتماعی نقش دارند

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: پرداختن به ورزش، فرهنگ و هنر می تواند نقش غیرقابل انکاری در کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد داشته باشد.

تدوین نظام ارجاع سطح بندی خدمات درمان ضروری است

بیرجند - ایرنا - قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در امور استان ها گفت: تدوین نظام ارجاع سطح بندی خدمات درمان برای کاهش هزینه های طرح تحول سلامت ضروری است.

تدوین نظام ارجاع سطح بندی خدمات درمان ضروری است

بیرجند - ایرنا - قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در امور استان ها گفت: تدوین نظام ارجاع سطح بندی خدمات درمان برای کاهش هزینه های طرح تحول سلامت ضروری است.

گرفتاری 80 درصد دانش آموزان خراسان رضوی به ناهنجاری ساختارقامتی

80 درصد دانش آموزان خراسان رضوی به یک عارضه ناهنجاری ساختار قامتی مبتلا هستند.

ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی را از بین می‌برد‌

مدیر مؤسسه راهبردی بیداری گفت: قرآن کریم منبع معرفت بی‌پایان الهی است و بهترین راهکار پاسخ‌گویی به شبهات و مقابله با فرقه‌های انحرافی توجه به قرآن و آموزه‌های آن است.