سه تن در استخر خانگی بخش کهک قم جان باختند

قم - ایرنا - سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در حادثه ای تلخ سه تن در یک استخر خانگی در بخش کهک قم غرق شدند و جان خود را از دست دادند.مطالب مرتبط

سه تن در استخر خانگی بخش کهک قم جان باختند

قم - ایرنا - سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در حادثه ای تلخ سه تن در یک استخر خانگی در بخش کهک قم غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

سه تن در استخر خانگی بخش کهک قم جان باختند

قم - ایرنا - سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در حادثه ای تلخ سه تن در یک استخر خانگی در بخش کهک قم غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

یک مادر همراه دو کودک خردسالش در استخر خانگی غرق شدند

به گفته سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم ،در حادثه‌ای تلخ سه تن در یک استخر خانگی در بخش کهک قم غرق شدند و جان خود را از دست دادند. ]]>

غرق شدن مادر به همراه 2 کودک در استخر خانگی

یک خانم ٣٥ ساله و دو کودک در استخر خانگی غرق شدند.

۳ نفر در روستای وشنوه قم غرق شدند

قم - سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم گفت: دو کودک و یک خانم در یک استخر خانگی در روستای وشنوه شهرستان کهک قم غرق و فوت شدند.

سبزینه‌های حیات در عمق استخر‌های پرورش ماهی

در بیش از ۱۰۰هکتار استخر پرورش ماهی گیلان، برای کاهش هزینه و تولید محصول سالم تر، به جای کود شیمیایی از ریزجلبک استفاده می‌شود.

تعطیلی استخر کرانه و المپیک

استخر کرانه و المپیک به دلیل برگزاری مسابقات شنا جام رمضان تعطیل خواهد شد.

3 باب استخر در ارومیه پلمب شد

ارومیه- ایرنا- رییس مرکز بهداشت ارومیه گفت: سه باب استخر این شهر به دلیل رعایت نکردن موارد بهداشتی توسط این معاونت پلمب شد.

غرق شدن یک زن 61 ساله در استخر کشاورزی شهرستان بن

شهرکرد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال و بختیاری از غرق شدن یک زن 61 ساله در استخر کشاورزی در شهرستان بن خبر داد.

یک نفر در استخر کشاورزی زیار اصفهان غرق شد

اصفهان- ایرنا- یک مرد 35 ساله عصر روز شنبه در استخر کشاورزی روستای رحیم زیار از توابع اصفهان غرق شد و جان باخت.

5 نفر در اصفهان به دلیل مصرف مشروبات تقلبی جان باختند

اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز پنجشنبه گذشته تاکنون پنج نفر در این استان بدلیل مصرف مشروبات تقلبی حاوی متانول جان باختند و 20 نفر مسموم و روانه بیمارستان شدند.

دبیر فدراسیون شنا: به دلیل کاغذ بازی هنوز استخر آزادی را تحویل نگرفته‌ایم

دبیر فدراسیون شنا معتقد است که یکسری کاغذ بازی‌ها وجود دارد که استخر قهرمانی آزادی را تاکنون به فدراسیون شنا تحویل نداده‌اند.

چهار مصدوم شرکت ذوب نگین البرز جان باختند

زنجان - ایرنا - رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر گفت: چهار کارگر مصدوم شرکت نگین ذوب البرز در این شهرستان شامگاه شنبه جان باختند.

تحول در ورزش نابینایان با راه اندازی استخر شهید هرندی

تهران- ایرنا- رییس هیات ورزش نابینایان استان تهران در خصوص تکمیل مجموعه ورزشی شهید هرندی گفت: مزایای این استخر تنها به ورزشکاران نابینای استان منتهی نمی شود بلکه زیرساختی ملی است که می تواند میزبان اردو و مسابقات رشته های مختلف نابینایان باشد.

۷۲ نفر در اثر مصرف مواد مخدر در استان قزوین جان باختند

قزوین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در سال گذشته ۷۲ نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باختند که ۷ نفر آنها زن بودند.

سه کارگر مصدوم حادثه نگین البرز در بیمارستان جان باختند/ تعداد قربانی‌ها به ۴ نفر رسید

سه کارگر مصدوم حادثه ذوب آهن نگین البرز در بیمارستان جان باختند.]]>

ظرفیت صادرات ۷۰۰ میلیون دلاری لوازم خانگی در سال ۹۸

مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) از امکان صادرات ۷۰۰ میلیون دلاری لوازم خانگی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: در صورت تأمین ملزومات تولید، علاوه بر تأمین نیاز داخل، توان صادرات مناسبی داریم.

خدمات پس از فروش برندهای لوازم خانگی کره ای ادامه دارد

تهران- ایرنا- مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت که با وجود تحریم های بین المللی، اما همکاری با برندهای مطرح لوازم خانگی کره ای و خدمات پس از فروش این شرکت ها همچنان ادامه دارد.

تعمیر و سرویس لوازم خانگی سیل زدگان لرستان

لوازم‌خانگی مردم سیل‌زده پلدختر و معمولان با کمک تعمیرکاران اعزامی 10 استان تعمیر می شود .

معرفی شغل پولساز خانگی

هنر شمع‌سازی نه تنها می‌تواند پولساز باشد بلکه می‌تواند منبع درآمد بزرگی برای زنان محسوب شود و البته این هنر خانگی به اندکی چاشنی ذوق و علاقه و مقدار کمی سرمایه نیاز دارد.