نماینده اهواز:خسارات کشاورزان سیل زده پرداخت نشده است

اهواز - ایرنا - نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از گذشت حدود 40 روز از سیل در خوزستان خسارات کشاورزان سیل زده این استان هنوز پرداخت نشده است.مطالب مرتبط

نماینده اهواز:خسارات کشاورزان سیل زده پرداخت نشده است

اهواز - ایرنا - نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از گذشت حدود 40 روز از سیل در خوزستان خسارات کشاورزان سیل زده این استان هنوز پرداخت نشده است.

فرماندار:هنوز خسارتی به کشاوران دشت آزادگان پرداخت نشده است

اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: در حالی که در اخبار سراسری اعلام شده که چه میزان خسارت به کشاورزان در مناطق سیل زده پرداخت شده اما هنور در دشت آزادگان یا برخی شهرها حتی یک ریال خسارت هم به کشاورزان پرداخت نشده است.

تاکید نماینده اهواز بر پرداخت به موقع و سریع خسارات سیل‌زدگان

نماینده اهواز: هنوز اقدامات بنیاد مسکن برای سیل‌زدگان شروع نشده است

نماینده مردم اهواز در مجلس ضمن تشریح آخرین وضعیت سیل‌زدگان این منطقه گفت: هنوز اقدامات بنیاد مسکن که قرار بود هر چه سریع‌تر شروع شود- شروع نشده است.

دعوت از مردم برای پرداخت زکات

با توجه به نزدیکی فصل برداشت محصولات کشاورزی نماینده ولی فقیه در فارس از کشاورزان خواست نسبت به پرداخت زکات اهتمام بیشتری داشته باشند.

پرداخت خسارت سیل به کشاورزان خوزستانی

رئیس جهاد کشاورزی خوزستان گفت : 60 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان استان پرداخت شد.

آغاز پرداخت مرحله دوم کمک‌های بلاعوض به کشاورزان گلستانی؛ پرداخت 23.8میلیارد ریال غرامت به کشاورزان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان از تأیید پرداخت 23میلیارد و 895میلیون ریال کمک بلاعوض به خسارت‎دیدگان بخش کشاورزی گلستان خبر داد.

پرداخت بیش از ۲۶.۷ میلیارد تومان زکات در استان خوزستان

اهواز- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خوزستان گفت: کشاورزان، دامداران و خیران خوزستانی در سال گذشته، ۲۶ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان زکات واجب و مستحبی پرداخت کردند.

اختصاص 162 میلیارد تومان برای تامین خسارات سیل به کشاورزان آذربایجان شرقی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: برای تأمین خسارات سیل به کشاورزان و بهره برداران استان آذربایجان شرقی اعتبار تسهیلاتی بالغ بر 162 میلیارد و 200 میلیون تومان با بهره کم اختصاص یافته است.

گزارشی از خسارات احتمالی زلزله چهار ریشتری تازیان اعلام نشده است

بندرعباس - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: از خسارات احتمالی وقوع زلزله چهار ریشتری صبح امروز تا کنون گزارشی اعلام نشده است.

از خسارات احتمالی زلزله تازیان گزارشی اعلام نشده است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: از خسارات احتمالی وقوع زلزله چهار ریشتری صبح امروز تا کنون گزارشی اعلام نشده و به اهالی روستاها توصیه می‌شود در صورت وجود خسارت منازل خود به ستاد مدیریت بحران اعلام کنند.

۴۱۱ میلیارد تومان به کشاورزان خسارت‌دیده پرداخت شد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: از ابتدای فروردین ماه تاکنون این صندوق ۴۱۱ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر، سرمازدگی و گرمازدگی سال گذشته پرداخت کرده است.

253 میلیارد ریال غرامت به کشاورزان زنجانی پرداخت شد

زنجان - ایرنا - معاون خدمات صندوق بیمه ای بانک کشاورزی استان زنجان گفت: بیش از 253 میلیارد ریال غرامت ناشی از خسارت سیل و سرمازدگی محصولات در سال زراعی 97 – 96 به کشاورزان، دامداران و بهره برداران خسارت دیده پرداخت شد.

خطر نابودی 800هزار تن چغندر قند بیخ گوش کشاورزان خوزستانی

اهواز - ایرنا - این روزها برداشت محصول چغندر قند درمناطق شمالی خوزستان که عمده کانون های کشت این محصول هستند با نگرانی فزاینده کشاورزان چغندرکار دنبال می شود چرا که به دلیل هزینه بالای حمل این محصول تا کارخانه های قند، کشاورزان قادر به تامین این هزینه نیس

امام جمعه همدان: درصد بالایی از کشاورزان زکات نمی دهند

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: درصد بالایی از کشاورزان استان که زکات به آن ها تعلق می گیرد، هنوز زکات خود را پرداخت نمی کنند.

گلایه کشاورزان روستاهای گناوه از پرداخت نشدن پول گندم

پرداخت نشدن پول گندم کشاورزان برخی روستاهای اطراف گناوه، گلایه آنها را درپی داشته است.

تاکنون اقدامی برای بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان انجام نشده است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون هیچ‌گونه اقدامی برای بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان انجام نشده و صرفاً کارشناسانی از بنیاد مسکن در مناطق حضور یافته و ارزیابی کرده‌اند.

کمک 15 میلیارد دلاری دولت آمریکا به کشاورزان خسارت دیده از جنگ تجاری با چین

رئیس جمهور آمریکا گفت که دولتش قصد دارد 15 میلیارد دلار کمک به کشاورزان آمریکایی که محصولاتشان تحت عوارض چین قرار گرفته پرداخت کند.

هزینه وکلای تسخیری به مدت ۱۵ سال پرداخت نشده است

اصفهان - ئیس کانون وکلای استان اصفهان هزینه در نظر گرفته شده برای هر وکالت تسخیری ۲۰۰ هزارتومان اعلام کرد و گفت: ۱۵ سال است در سطح کشور هیچ مبلغی به وکلای تسخیری پرداخت نشده است.

نماینده سنقر: زندگی مردم به وضعیت قبل از سیلاب برگشته است

نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: استانداری کرمانشاه 1600 میلیارد از 1700 میلیارد تومان خسارت سیل نوروزی استان را پذیرفته اما هنوز ریالی برای بازسازی ساختمان‌های خسارت دیده دولتی و خصوصی و زیرساخت‌های استان یا شهرستان سنقر پرداخت نشده است.