پهل - لافت و هزینه های گزاف تردد

قشم – ایرنا – مسیر دریایی بندرهای پهل بندرخمیر و لافت قشم تنها مسیری است که بومیان، مسافران، تاجران و گردشگران با خودرو بین جزیره قشم و سرزمین مادری رفت وآمد می کنند.مطالب مرتبط

پهل - لافت و هزینه های گزاف تردد

قشم – ایرنا – مسیر دریایی بندرهای پهل بندرخمیر و لافت قشم تنها مسیری است که بومیان، مسافران، تاجران و گردشگران با خودرو بین جزیره قشم و سرزمین مادری رفت وآمد می کنند.

بندرهای پهل - لافت و هزینه های گزاف تردد

قشم – ایرنا – مسیر دریایی بندرهای پهل بندرخمیر و لافت قشم تنها مسیری است که بومیان، مسافران، تاجران و گردشگران با خودرو بین جزیره قشم و سرزمین مادری رفت وآمد می کنند.

پارلمان اروپا در پی حذف هزینه گزاف جابجایی‌ها میان بروکسل و استراسبورگ

در آستانه برگزاری انتخابات پارلمان اروپا در روزهای دوم تا پنجم خرداد، بحث هزینه‌های جابجایی ماهانه نمایندگان این پارلمان میان بروکسل در بلژیک و استراسبورگ در فرانسه بالا گرفته است.

دستمزدهای گزاف بارسایی‌ها دردسرساز می‌شود

ارتقای کیفیت شهری بامصارف درآمدها دربخش‌های هزینه‌ای میسر نمی‌شود

رئیس کمیته شهر سازی و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: اینکه ۷۳ درصد درآمدهای شهرداری در بخش‌های هزینه‌ای نظیر جاری هزینه شود موضوعی است که نیاز به توضیح دارد.

هزینه سنگین خاموشی برق

معاون راهبردی تولید شرکت برق حرارتی: هزینه تولید هرکیلو وات برق در جهان ۷ تا ۸ سنت و هزینه خاموشی ۱/۵ دلار است

مشکل تردد در محور بجنورد به آشخانه

امشب سیل و آبگرفتگی موجب قطع یا کندی تردد در برخی محورها شد.

حجم تردد در محورهای برون شهری سه درصد کاهش یافت

تهران – ایرنا- مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده نسبت به روز قبل سه درصد کاهش نشان می دهد و این مهم براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 248 دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری ثبت شد.

شرح هزینه‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بدون جزییات اعلام شد

انجمن هنرهای نمایشی بدون اشاره به جزییات هزینه‌های صرف شده در جشنواره تئاتر فجر اعلام کرده است مبلغ 65،501،076،962 ریال به عنوان جمع کل هزینه‌های صورت گرفته برای برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هزینه کرده است.

هزینه بالای حمل و خطر نابودی 800 هزارتن چغندر قندخوزستان

اهواز - ایرنا - این روزها برداشت محصول چغندر قند درمناطق شمالی خوزستان که عمده کانون های کشت این محصول هستند با نگرانی فزاینده کشاورزان چغندرکار دنبال می شود چرا که به دلیل هزینه بالای حمل این محصول تا کارخانه های قند، کشاورزان قادر به تامین این هزینه نیس

اخراج پرخرج تهیه کننده «سریع و خشمگین»

سخت‌گیری‌های حقوقی تهیه کننده و خالق مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» موجب شده تا کمپانی یونیورسال بخواهد به قیمتی گزاف او را از این مجموعه فیلم‌ها دور کند.

مدیریت شهر قم روزانه 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد

قم- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر قم، گفت: مدیریت شهر قم روزانه بالغ بر 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد که در قالب هزینه های جاری از جمله جمع آوری زباله ها، پاکسازی خیابان ها، حمل و نقل عمومی و همه امور مربوط به اداره شهر می باشد.

هزینه‌های درمان بزه‌دیده اسیدپاشی پرداخت می‌شود

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مرتکب اسیدپاشی را ملزم به پرداخت هزینه‌های درمان بزه دیده کردند، اگر مرتکب متمکن از پرداخت هزینه‌ها نباشد، صندوق تأمین خسارت‌های بدنی آن را پرداخت می‌کند.

کم هزینه پر دردسر

نشریه پیام شهر در مطلبی با عنوان کم هزینه پر دردسر وضعیت چک های برگشتی در قزوین را بررسی کرده است.

خودداری از تردد در مسیر رودخانه ها ودره رودها

عشایر  هنگام کوچ به مناطق ییلاق نشین استان اصفهان از تردد در مسیرهای حاشیه دره رودها و ارتفاعات خودداری کنند.

کمک هزینه به سیلزدگان درحمیدیه خوزستان درحال پرداخت است

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانداری حمیدیه گفت: کمک هزینه معیشتی از سوی دولت به خانوارهای سیلزده در شهرستان حمدیه در حال پرداخت است.

افتتاح طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در سفر ریاست جمهور به استان آذربایجان‌غربی

مجموع هزینه‌کرد طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در استان آذربایجان‌غربی 3600 میلیارد تومان هزینه شده و در این مرحله بخش‌هایی از این طرح‌ها با هزینه کرد 2200 میلیارد تومان افتتاح یا آبگیری می‌شوند. با کمک این پروژه‌ها، آب شرب برای بیش از 400.000 نفر تامین ش

تردد در راه خلخال - پونل با محدودیت انجام می شود

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: تردد خودروهای سنگین و کامیون در مسیر ارتباطی خلخال - پونل ممنوع می باشد.

قیمت بلیت را بالا نبردیم، هزینه‌ها چندبرابر شده

یک تهیه‌کننده موسیقی می‌گوید: ما سه سال است قیمت بلیت کنسرت‌ها را اضافه نکردیم؛ این در حالی است که هزینه‌های ما چندین برابر شده است.

پرسپولیس هزینه درمان بشار رسن را پرداخت کرد

با هماهنگی سرپرست تیم و دستور مدیر عامل باشگاه، هزینه‌های جراحی و درمانی هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت شد.