10 هزار هکتار از زمین های تنگستان برعلیه آفت ملخ سمپاشی شد

بوشهر- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی تنگستان گفت: با توجه به وسعت هجوم آفت ملخ صحرایی به این شهرستان تاکنون 10 هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان برعلیه ملخ‌ صحرایی سم‌پاشی شده است.مطالب مرتبط

10 هزار هکتار از زمین های تنگستان برعلیه آفت ملخ سمپاشی شد

بوشهر- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی تنگستان گفت: با توجه به وسعت هجوم آفت ملخ صحرایی به این شهرستان تاکنون 10 هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان برعلیه ملخ‌ صحرایی سم‌پاشی شده است.

2700هکتار از زمین های دیر برعلیه پوره های ملخ سمپاشی شد

بوشهر - ایرنا- فرماندار دیر گفت: از ابتدای طرح مبارزه با پوره ملخ صحرایی (ملخ های نابالغ) 2 هزار و 700 هکتار از سطح زمین های کشاورزی و عرصه های مختلف این شهرستان برعلیه این آفت سمپاشی شدند.

بیش از 9 هزار هکتار اراضی زراعی کامیاران سمپاشی شد

سنندج - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی کامیاران گفت: از زمان آغاز سمپاشی مزارع در سال جاری تاکنون 9 هزار و 40 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان علیه آفات نباتی سمپاشی شده است.

سمپاشی بیش از ۱۶۶ هزار هکتار از مزارع غلات

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی از سمپاشی بیش از ۱۶۶ هزار هکتار از مزارع غلات استان بر علیه علف‌های هرز خبر داد.

سمپاشی 5600 هکتار مرتع استان قزوین برای مبازره با ملخ

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه عمده مناطق کانونی آفت ملخ در سطح مراتع و مزارع کوهستانی است، گفت: عملیات پایش در سطح 20 هزار هکتار و عملیات سمپاشی نیز در سطح 5600 هکتار صورت گرفته که با مبارزه به‌موقع از ورود خسارت این آف

سمپاشی مزارع کامیاران

بیش از ۹ هزار هکتار از اراضی زراعی کامیاران سمپاشی شد.

سه هزار هکتار مزارع غلات شهرستان پیشوا سمپاشی شد.

رئیس جهاد کشاورزی پیشوا گفت: در سال جاری بیش از سه هزار هکتار مزارع غلات شهرستان پیشوا سمپاشی شد.

هواپیمای سمپاشی برای مقابله با آفت ملخ به گناوه اعزام شود

گناوه - فرماندار گناوه گفت: تا کنون شش هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی و مناطق آلوده به آفت ملخ در شهرستان گناوه سمپاشی انجام شده است.

مبارزه با ملخ صحرایی از مرز ۵۰ هزار هکتار گذشت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون ۵۰ هزار و ۱۶۰ هکتار از مراتع شهرستانهای کنارک، فنوج، چابهار، قصرقند، نیکشهر، دلگان و ایرانشهر علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده‌اند.

مبارزه با ملخ صحرایی در استان از مرز 50 هزار هکتار گذشت

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 50 هزار و 160 هکتار از مراتع شهرستان های کنارک، فنوج، چابهار، قصرقند، نیکشهر، دلگان و ایرانشهر علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است.

ادامه مبارزه با ملخ‌های صحرایی در هرمزگان

رئیس جهاد کشاورزی استان گفت: تاکنون ۶۵ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی استان با هدف مقابله با ملخ‌های صحرایی سمپاشی شده است.

76 هزار هکتار از مراتع سیستان و بلوچستان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شد

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 76 هزار و 210هکتار از مراتع شهرستانهای کنارک، فنوج، چابهار، قصرقند، نیکشهر، دلگان، ایرانشهر، سیب و سوران، خاش و سرباز این استان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است.

مبارزه با ملخ صحرایی در سیستان و بلوچستان به ۵۶ هزار هکتار رسید

زاهدان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: ۵۶ هزار و ۳۷۰ هکتار از مراتع استان ملخ صحرایی سمپاشی شده است.

سمپاشی ۲۰۷ هکتار از اراضی کشاورزی قزوین

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در سال زراعی جاری ۲۰۷ هکتار از مزارع کشاورزی استان به وسیله پهباد سمپاشی شده است.

سمپاشی علیه آفت زنجره در جهرم

عملیات سمپاشی و مبارزه با آفت زنجره درخت خرما در ۵۰۰ هکتار از نخلستان‌های شهرستان جهرم آغاز شد.

مبارزه با ملخ صحرایی در سیستان و بلوچستان به 65هزار هکتار رسید

زاهدان- ایرنا- مدیرحفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 65 هزار و 280 هکتار از مراتع شهرستانهای کنارک، فنوج، چابهار، قصرقند، نیکشهر، دلگان، ایرانشهر، سیب و سوران، خاش و سرباز این استان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است.

مبارزه با ملخ صحرایی در سیستان و بلوچستان به 65هزار هکتار رسید

زاهدان- ایرنا- مدیرحفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 65 هزار و 280 هکتار از مراتع شهرستانهای کنارک، فنوج، چابهار، قصرقند، نیکشهر، دلگان، ایرانشهر، سیب و سوران، خاش و سرباز این استان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است.

کاداستر 170 هزار هکتار زمین زراعی حوضه دریاچه ارومیه تهیه شد

ارومیه- ایرنا- مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: نقشه کاداستر 170 هزار هکتار زمین زراعی زیر حوضه دریاچه ارومیه در استان در راستای مصوبات ستاد احیا در بخش کشاورزی از سال 93 تاکنون تهیه شده است.

طرح های افتتاحی آذربایجان غربی آب 16 هزار هکتار از اراضی را تامین می کند

ارومیه- ایرنا- وزیر نیرو گفت: 16 هزار هکتار زمین کشاورزی از طرح های آب افتتاحی در آذربایجان غربی که فردا با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد، بهره مند می شود.

نشای برنج در بیش از 2 هزار هکتار شالیزار جویبار

از 9 هزار و 743 هکتار شالیزار این شهرستان تاکنون 2 هزار و 725 هکتار نشاء کاری شد.