میزگرد' پیامدهای تغییر اقلیم 'در ایرنا برگزار شد

اصفهان- ایرنا- میزگرد' پیامدهای تغییر اقلیم در ایران' روز دوشنبه با حضور چند تَن از مسوولان، استادان دانشگاه و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.مطالب مرتبط

پیامدهای تغییر اقلیم

تهران- ایرنا- سیل ‌های اخیر کشور از پیامدهای گرمایش جهانی و نشانه احتمال تشدید تغییر اقلیم است و احتمال وقوع خشکسالی ‌های متمادی و بارش‌های سیل ‌آسا طی سال ‌های آینده وجود دارد.

میزگرد راهکارهای مقابله با آتش سوزی جنگلها در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی واکاوی علل و راهکارهای آتش سوزی در اراضی مرتعی و مناطق حفاظت شده زیست محیطی و جنگل های استان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه به میزبانی ایرنا مرکز شهرکرد برگزار شد.

میزگرد 'اخلاق در ورزش ایران' در ایرنا برگزار شد

اصفهان - ایرنا - میزگرد 'اخلاق در ورزش ایران، چالش ها و ضرورت ها' روز پنجشنبه با حضور چند تَن از مسوولان و استادان دانشگاه در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد ضرورت استفاده ازفناوری روز در نظام آموزشی در ایرنا برگزار شد

اصفهان - ایرنا - میزگرد 'ضرورت استفاده از فناوری روز در نظام آموزشی' روز سه شنبه با حضور چند تَن از مسوولان و استادان دانشگاه در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد'اهدای خون بانوان، واقعیت ها و چالش ها' در ایرنا برگزار شد

اصفهان- ایرنا- میزگرد 'اهدای خون بانوان، واقعیت ها و چالش ها' روز شنبه با حضور جمعی از پزشکان و مسوولان در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد آسیب شناسی بازی های رایانه ای در ایرنا برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد بازی های رایانه ای با هدف آسیب شناسی اجتماعی و فرهنگی آنها روز چهارشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.

میزگرد خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی از زلزله سرپل‌ذهاب تا سیل پلدختر برگزار شد

میزگرد تخصصی نقش و عملکرد گروه‌های فعال جهادی استان کرمانشاه در بحرانهای اخیر کشور به میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم کرمانشاه برگزار شد.

آیا مسبب سیلاب‌های اخیر "تغییر اقلیم" است؟

برخی از مسئولان کشورمان، یکی از دلایل سیلاب‌های اخیر را "تغییرات اقلیم" دانسته‌اند اما برخی اقلیم‌شناسان با تذکر نسبت به سوءاستفاده از مسئله تغییراقلیم، دلایل این سیلاب‌ها را توضیح داده‌اند.

میزگرد چالش های حوزه روابط عمومی استان مرکزی برگزار شد

اراک - ایرنا - میزگرد بررسی چالش ها، راهکارها و نقاط قوت و ضعف حوزه روابط عمومی های استان مرکزی روز سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) اراک برگزار شد.

میزگرد هیجان کاذب خرید در دفتر ایرنا بروجرد

بروجرد - ایرنا - میزگرد هیجان کاذب خرید با حضور کارشناسان و مسئولان و اساتید دانشگاه در دفتر ایرنا بروجرد برگزار شد.

بررسی راهکار های پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی منابع طبیعی در میزگرد تخصصی ایرنا(2)

ایرنا- یاسوج- با حضور مدیران کل منابع طبیعی،محیط زیست و ستاد بحران در میزگرد تخصصی ایرنا راهکارهای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی منابع طبیعی در فصل گرما بررسی شد.

نقش دانشگاه‌ها در گذر از تغییرات اقلیمی

یافته‌های یک پژوهش داخلی که به اهمیت نقش دانشگاه‌های سبز در تاب‌آوری و مقابله با پدیده جهانی تغییر اقلیم پرداخته، چنین نقشی را حیاتی و بسیار بااهمیت ارزیابی کرده است.

امارات پیامدهای خطرناک جنگ را دریافت

دولت امارات پس از درک پیامدهای خطرناک وقوع جنگ، به دنبال آرام کردن اوضاع و تنش های فزاینده در منطقه است.

هانت درباره پیامدهای منفی تنش باایران باترامپ رایزنی می‌کند

لندن – ایرنا – نشریه ایندیپندنت روز پنجشنبه گزارش داد جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس قصد دارد تا درباره پیامدهای منفی تنش آمریکا و ایران بر روند صلح یمن، در سفر آتی رئیس‌جمهوری آمریکا به لندن رایزنی کند.

هشدار حکیم و العامری نسبت به پیامدهای پرمخاطره تنش در منطقه

بغداد - ایرنا - سیدعمار حکیم و هادی العامری دو رهبر سیاسی برجسته عراق نسبت به پیامدهای پرمخاطره افزایش تنش در منطقه هشدار دادند.

صادرات برق بە اقلیم کردستان عراق بصورت جدی دنبال شود

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: ضروری است صادرات برق به اقلیم کردستان عراق به صورت جدی دنبال شود.

گزارش تسنیم|پیامدهای تبدیل شدن انتخابات استانبول به نقطه عطف

بسیاری از مقامات برجسته و قدیمی حزب عدالت و توسعه بر این باورند که با توجه به اهمیت فوق العاده‌ای که به انتخابات استانبول داده شده، شکست در این دوره از انتخابات، می‌تواند برای حکومت اردوغان پیامدهای سنگینی به بار بیاورد.

هشدار دوباره نسبت به پیامدهای افزایش جهانی سطح آب دریاها

محققان هشدار دادند: افزایش جهانی سطح آب دریاها می‌تواند پیامدهای جدی به همراه داشته باشد.

هجوم پروانه های رنگارنگ به استان سمنان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان : هجوم پروانه های رنگارنگ برخی مناطق این استان بخصوص سمنان، شاهرود و شهمیرزاد به دلیل تغییر اقلیم است. 

دانشگاه صنعتی کرمانشاه و کردستان عراق همکاری علمی می کنند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه از آغاز همکاری های علمی این دانشگاه با دانشگاه های اقلیم کردستان عراق خبر داد و گفت: تاکنون با چهار دانشگاه منطقه اقلیم تفاهم نامه همکاری منعقد کرده ایم.