معاون استاندار تهران: بانک ها به افزایش سرمایه در گردش مشاغل کمک کنند

تهران ـ ایرنا ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش چند برابری هزینه های مشاغل و کارگاه های تولیدی گفت: درخواست ما این است که بانک ها به افزایش سرمایه در گردش کمک کنند تا ما بتوانیم مشاغل و وضع موجود را حفظ کنیم.مطالب مرتبط

معاون استاندار تهران: بانک ها به افزایش سرمایه در گردش مشاغل کمک کنند

تهران ـ ایرنا ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش چند برابری هزینه های مشاغل و کارگاه های تولیدی گفت: درخواست ما این است که بانک ها به افزایش سرمایه در گردش کمک کنند تا ما بتوانیم مشاغل و وضع موجود را حفظ کنیم.

بانک ها سرمایه در گردش بنگاه های تولیدی را تامین می کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی یکی از اولویت های مهم سیستم بانکی را به طور هدفمند تأمین نقدینگی بنگاه های تولیدی دانست و گفت: بانک ها با شناختی که از واحدهای تولیدی فعال و موثر کشور دارند، نسبت به پشتیبانی از آنها اقدام کنند.

رونق بخش کشاورزی استان تهران نیازمند 100 میلیارد تومان سرمایه در گردش است

مدیرکل جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به ضرورت تأمین سرمایه در گردش گفت: انتظار این است که 100 میلیارد تومان برای سرمایه در گردش بخش کشاورزی استان تهران لحاظ شود.

رشوه دو میلیاردی هادی رضوی به احسان دلاویز برای افزایش اعتبار در بانک سرمایه

نماینده دادستان در ضمن قرائت کیفرخواست 31 متهم مفاسد اقتصادی در بانک سرمایه گفت: رضوی دو میلیارد به دلاویز پرداخت کرده تا با روابطش در هیئت مدیره اقدام به افزایش اعتبار در بانک سرمایه کند.

نگهداشت بخشی از مبلغ وام به عنوان توثیق، خلاف قانون و دستورالعمل‌های بانک مرکزی است

نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد گفت: موضوع بدهکاری شرکت های تولیدی و سرمایه گذران به بانک ها باید به گونه ای در فرایند تسویه حساب قرار گیرد که به اصل تولید و گردش کار سرمایه گذاری لطمه ای وارد ننماید.]]>

معاون استاندار تهران: برخی کارخانه ها زیاده خواهی می کنند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه بخشی از افزایش قیمت ها طبیعی است اما شاهد زیاده خواهی برخی تولیدکنندگان نیز هستیم تصریح کرد: کارخانه ها موجودی دارند اما به دنبال افزایش قیمت هستند و به همین علت تولیداتشان را به بازار

تأکید معاون استاندار تهران بر برطرف کردن مشکل نقدینگی بخش تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مشکل امروز کشور نقدینگی و نیاز به گردش پول در بخش تولید است که با نگاه بلندنظرانه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

نگهداشت بخشی از تسهیلات به بهانه توثیق یا هر عنوان دیگر خلاف قانون است

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: موضوع بدهکاری شرکت‌های تولیدی و سرمایه‎ گذران به بانک‌ها باید به گونه‌ای در فرایند تسویه حساب قرار گیرد که به اصل تولید و گردش کار سرمایه‌‏گذاری لطمه‏‌ای وارد نکند.

مدیران خائن بانک سرمایه بدون اخذ وثیقه، تسهیلات پرداخت می کردند

تهران- ایرنا- نماینده دادستان در دادگاه رسیدگی به پرونده 31 متهم بانک سرمایه، گفت: مدیران خائن و فاسد بانک سرمایه بیشترین میزان تسهیلات را بدون کوچکترین اخذ وثیقه به برخی مشتریان پرداخت کرده اند.

برخی برای سفته‌بازی قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند

مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن گفت: کسانی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند و این باعث متضرر شدن متقاضیان واقعی خرید مسکن می‌شود.

31 متهم بانک سرمایه محاکمه می شوند

تهران- ایرنا- دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و 30 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه سه شنبه 24 اردیبهشت در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی اسدالله مسعودی مقام برگزار می‌شود.

وعده معاون استاندار برای تحقق سهم 30 درصدی بانوان در پست‌ها و مشاغل مدیریتی البرز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به وعده دولت در انتصاب 30 درصدی بانوان در پست‌ها و مشاغل مدیریتی گفت: باید ظرفیت‌های بانوان و پست‌های استان بررسی و استخراج شود تا برای تحقق وعده دولت گام برداریم.

رای حسین هدایتی تا چند روز دیگر اعلام می‌شود

قاضی مسعودی مقام در ابتدای جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان پرونده بانک سرمایه گفت: در این جلسه به اتهامات ۲۱ نفر از ارکان اعتباری بانک سرمایه و ۸ نفر از مدیران این بانک رسیدگی می‌شود.

فهرست مشاغل هم تراز در انتخابات

مشاغل هم ترازی که برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی باید استعفا کنند، اعلام شد

متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در سامانه مشاغل سخت ثبت نام کنند

شیراز - ایرنا- مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: کارگران متقاضی بازنشستگی پیش از موعد که دارای 20 سال سابقه کار متوالی یا 25 سال سابقه کار متناوب هستند در سامانه مشاغل سخت و زیان آور ثبت نام کنند.

مشکل اصلی قطعه‌سازان کمبود سرمایه در گردش است

سند مشاغل به روزرسانی شود/ بیمه بیکاری برای افراد سیل‌زده پرداخت می‌شود

‌معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سند مشاغل به روزرسانی شود.

سرمایه در گردش، مشکل 60 درصد از واحدهای شهرک های صنعتی خراسان شمالی 

مشکل 60 درصد واحدهای شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سرمایه در گردش است.

کاهش عرضه نفت و آزمون ظرفیت مازاد تولید اوپک

بانک سرمایه گذاری بارکلیز اعلام کرد در حالی که عربستان سعودی، امارات و سایر کشورهای اوپک می‌توانند جای خالی صادرات ایران را پر کنند، ولی این کار به قیمت کاهش قابل توجه ذخایر مازاد تمام می‌شود و خطر درگیری در خاورمیانه را افزایش می‌دهد.

کاهش سهم زنان در مشاغل و پست‌های مدیریتی

با وجود آن که در سالهای اخیر افزایش مشارکت اقتصادی زنان همواره مورد توجه بوده اما متاسفانه آمارهای موجود حاکی از آن است که علیرغم افزایش چشمگیر تعداد زنان توانمند و کارآفرین در کشور، میزان مشارکت اقتصادی زنان به ویژه در مشاغل مدیریتی و در تصدی پستهای مدیر