طرح های توسعه گلخانه ای در کشور در دست اقدام و اجرا است

خرم آباد- ایرنا - عضو هیئت مدیره و مسئول امور استان های شرکت شهرک های کشاورزی کشور گفت: طرح های توسعه گلخانه ای، دامپروری و توسعه شیلات در کشور در دست اقدام و اجرا است.مطالب مرتبط

گلخانه های خانگی در خلخال ایجاد می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: با هدف ایجاد درآمد پایدار در بخش کشاورزی ، طرح توسعه کشت گلخانه ای و راه اندازی گلخانه های خانگی در ابعاد کوچک تر در این شهرستان اجرا می شود.

اولویت امسال ؛ توسعه آبخیزداری و کشت گلخانه ای

استاندار سمنان : اولویت بخش کشاورزی این استان در سال 98 ، آبخیزداری ، آبخوان داری و توسعه کشت های گلخانه ای است.

بزرگترین شهرک گلخانه‌ای خاورمیانه در پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در سطح 1500 هکتار در شهرستان پارس آباد راه اندازی خواهد شد.

معاون رئیس جمهور: مقدمات اشتغال‌زایی جوانان را فراهم می‌کنیم

معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس‌جمهور گفت: با توجه به اینکه کشور ما از نظر منابع آبی محدود بوده و بازار مصرف کشورهای همسایه نیز برای محصولات گلخانه ای فراهم است باید به سمت کشت گلخانه‌ای پیش برویم.

کشت گلخانه ای بر مبنای بهره وری آب هدفمند شود

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان گفت: توسعه کشت گلخانه ای و تولید محصولات در این بخش بر مبنای بهره وری مطلوب از منابع آبی هدفمند شود.

توسعه کشت گیاهان گلخانه ای در استان خراسان شمالی

سه سال گذشته، سطح زیر کشت گیاهان گلخانه ای در خراسان شمالی به 50 هکتار رسید.

32 واحد گلخانه ای در بزرگترین مجتمع گلخانه ای، آماده واگذاری

32 واحد گلخانه ای در بزرگترین مجتمع گلخانه ای خراسان جنوبی در فردوس آماده واگذاری به متقاضیان است.

کشت گیاهان دارویی در آذربایجان‌غربی توسعه می‌یابد

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: امسال توسعه واحدهای گلخانه‌ای در سطح ۴۰۰ هکتار و توسعه دامداری‌های بزرگ مقیاس در حدود ۸ هزار راس و توسعه کشت گیاهان دارویی مانند گل محمدی و زعفران در دستور کار سازمان قرار دارد.]]>

الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی طراحی و در کل کشور اجرا می شود

مدیر کشاورزی مراغه: گلخانه های کوچک تسهیلات کم بهره دریافت می کنند

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به استقبال مناسب از احداث گلخانه های کوچک مقیاس در این شهرستان گفت: دولت برای حمایت از احداث این گلخانه ها، به متقاضیان تسهیلات بانکی با بهره هفت تا 9 درصدو بازپرداخت 60 ماهه پرداخت می کند.

مطبوعات گلخانه ای

پایگاه خبری و تحلیلی ' دنیای اردبیل ' روز شنبه مطلبی با عنوان ' مطبوعات گلخانه ای ' به نقل از مطالعات رسانه و ارتباطات ' درج کرده و در آن به وضعیت حمایت و چگونگی آن از مطبوعات پرداخته است.

یزد| برداشت محصول در گلخانه‌های مدرن نسبت به کشت فضای باز 30 برابر است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با بیان اینکه برداشت محصول در گلخانه‌های مدرن نسبت به کشت باز بیش از 30 برابر است افزود: تفاوت برداشت محصول در فضای کشت باز و کشت گلخانه‌های مدرن بیش از 50 کیلوگرم است.

فراخوان و حمایت از طرح های گلخانه ای درچهارمحال وبختیاری

طرح های گلخانه تولید محصولات کشاورزی در استان چهارمحال و بختیاری حمایت و فراخوان شدند.

سطح کشت گلخانه‌ای تیران و کرون به ۲۰۰ هکتار می‌رسد

اصفهان- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی تیران و کرون گفت: سطح زیر کشت گلخانه‌ای این شهرستان تا 2 سال آینده به ۲۰۰ هکتار می‌ رسد.

120 طرح روی رودخانه های مرزی کشور اجرا شده است

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت منابع آب و نیروی ایران گفت: 120 طرح مربوط به مهار آب و آبرسانی به زمین های اطراف در 12 استان مرزی کشور بر روی رودخانه ها اجرا شده است.

کشت گلخانه‌ای در مجتمع گل وگیاه خمین با توجه به نبود آب متوقف شود

خمین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: با توجه به استمرار مشکل تأمین آب در مجتمع تولید گل و گیاه خمین، باید سیستم کشت گلخانه‌ای را در آن متوقف کرد.

اجرا نشدن 80 درصد قانون بهبود فضای کسب و کار

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: در حالی که همه دستگاههای اجرایی در کشور موظف هستند قانون بهبود فضای کسب و کار را اجرا کنند طبق آخرین پایش، 80 درصد این قانون اجرا نمی شود.]]>

افتتاح هشت پروژه آب و خاک آذربایجان غربی به دست رئیس جمهوری

تهران- ایرنا- با افتتاح طرح های توسعه منابع آب و خاک استان آذربایجان‌غربی شامل 8 پروژه در قالب 4 طرح با حضور رئیس جمهوری، اجرا و بهره‌برداری از بخش مهمی از طرح های توسعه منابع آب و خاک 12 استان مرزی کشور وارد مرحله جدیدی می شود.

تولید سالانه ۸۵۰۰ تن صیفی جات گلخانه‌ای

سالانه ۸۵۰۰ تن صیفی جات گلخانه‌ای در استان کهگیلویه وبویراحمد تولید می‌شود.

آغاز برداشت گل گاوزبان از گلخانه های فردوس

برداشت گل گاوزبان برای اولین از گلخانه ای در شهرستان فردوس آغاز شد.