نیروهای بومی کردستان در اولویت اول انتصاب‌ها هستند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان با اشاره به اینکه در نیرو سازی این استان کم لطفی و کم توجهی شده است گفت: انتصاب ها نیروهای بومی کردستان در اولویت دولت تدبیر و امید است.مطالب مرتبط

نیروهای بومی کردستان در اولویت اول انتصاب‌ها هستند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان با اشاره به اینکه در نیرو سازی این استان کم لطفی و کم توجهی شده است گفت: انتصاب ها نیروهای بومی کردستان در اولویت دولت تدبیر و امید است.

استاندار کردستان: تخریب نیروهای بومی بی‌انصافی است

استاندار کردستان از موضع‌گیری درست خود در اعتماد به نیروهای بومی اعلام ‌رضایت و خرسندی کرد و گفت: تخریب نیروهای بومی بی‌انصافی است.

90 درصد مدیران همدان بومی هستند/ باید نیروهای بومی را تقویت کنیم

اقتدار نیروهای مسلح بومی است

تهران- ایرنا- رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح با تاکید بر انیکه نیروهای مسلح باید پرداختن به استقلال علمی را به صورت جدی دنبال کنند، گفت: اقتدار نیروهای مسلح ایران با تکیه بر توان بومی به دست آمده است.

اولویت استقرار زنبورستان‌های کرج با بهره‌برداران بومی است

کرج - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: اولویت استقرار زنبورستان‌های کرج با بهره‌برداران بومی روستاها است.

اولویت نظام‌پردازی فقهی، مطابق اقتضائات اجتماعی ـ سیاسی عصری

در پی انتصاب آیت‌الله حاج سیدعلیرضا حائری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت ریاست مرکز دایره المعارف فقه اهل بیت (س)، آیت‌الله رشاد، طی پیامی این انتصاب را تبریک گفت.

خروج نیروهای بومی چالشی در خراسان جنوبی/بیمارستان خصوصی احداث شود

بیرجند- رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی خراسان جنوبی خروج نیروهای بومی از استان را چالشی بزرگ دانست و گفت: عدم وجود بیمارستان خصوصی در استان یکی از عوامل خروج نیروها ها از استان است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انتصاب سرداران فدوی و نقدی را تبریک گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت.

تحولات کردستان عراق|از آغاز ثبت نام نامزدهای ریاست اقلیم تا تحرکات نظامی غربی‌ها

یک فرمانده ارشد نیروی پیشمرگ اقلیم کردستان عراق اعلام کرده است که سه تیم آمریکایی، انگلیسی و آلمانی برنامه سازماندهی مجدد نیروهای پیشمرگ و تشکیل ارتش واحد اقلیم کردستان را اجرایی می‌کنند.

ملخ های بومی آفت جدی محسوب نمی شوند/ کشاورزان نگران نباشند

ورامین- نگرانی کشاورزان از حضور ملخ ها در مزارع کشاورزی در حالی است که طبق گفته مسئولین این ملخ ها بومی هستند و آفتی برای محصولات محسوب نمی شوند.

راه‌اندازی سامانه واگذاری اولویت تشرف به حج تمتع در مازندران/ انجام نقل و انتقال به‌صورت بومی

58 هزار خانوار روستایی در کردستان فاقد هر نوع بیمه‌ای هستند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کردستان گفت: 58 هزار خانوار در رنج سنی 18 تا 50 سال ساکن روستا و فاقد هر نوع بیمه‌ای هستند

اخراج نیروهای بومی قشم به هر بهانه‌ای قابل قبول نیست

۱۰۰ روز حقوق به نیروهای فعال در بازسازی مناطق سیل‌زده داده می‌شود

خرم‌آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر استفاده از نیروهای بومی در بازسازی مناطق سیل‌زده گفت: وزارت کار این نیروها را به مدت ۱۰۰ روز تحت پوشش حقوق قرار می‌دهد.

فرماندار: سند بومی فرهنگی در مرند تدوین شود

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه مرند با تاکید بر لزوم تدوین سند بومی فرهنگی در این شهرستان گفت: مسوولان مربوطه دیدگاه های خود را در خصوص بومی سازی فرهنگ و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ارائه کنند تا با شناخت وضعیت بومی، راهکارها و آموزش های لازم نیز ارائه شود.

فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا با حمایت از تولیدات داخلی در کردستان ترویج شود

دبیر کمیسیون هماهنگی شورای نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: بایدفرهنگ‌سازی مبارزه با قاچاق کالا در استان دنبال و اولویت متولیان قرار گیرد.

لزوم توجه به بومی سازی تولید در شرایط تحریم

تهران- ایرنا- عضو بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان گفت: بومی سازی تولید اقدامی مناسب در شرایط تحریم است و با تحقق این مهم، صنایع پایین دستی نفت و پتروشیمی، صنایع فرآوری معادن و خدمات بستری مناسب برای ایجاد مشاغل جدید هستند.

خلیلزاد: صلح اولویت است ولی نباید مانع برگزاری انتخابات شود

زلمای خلیلزاد، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در روند صلح افغانستان می‌گوید "صلحی که باعث ایجاد ثبات سیاسی در افغانستان شود، اولویت است. افغان‌ها قبل از همه چیز خواهان صلح هستند."

‌ملخ‌های‌ مراکشی مهاجم‌ بومی منطقه هستند/ شایعه هجوم ملخ از عربستان به استان کذب است

دشمنان جرأت تعرض به ایران را ندارند/نیروهای مسلح آماده هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح، آماده، بیدار و هوشیار هستند و تحولات را رصد می‌کنند و هیچ یک از دشمنان، جرأت تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارند.