زیرساخت های بین المللی در جهت توانمندسازی زنان فراهم شده است

تهران- ایرنا- مدیرکل امور بین الملل معاونت زنان ریاست جمهوری با اشاره به ضرورت توانمندسازی زنان در عرصه های بین المللی گفت: امور بین الملل معاونت زنان، در تبادل و تعامل با برخی کشورهای جهان، زیر ساخت های لازم جهت توانمندسازی و توسعه کارآفرینی زنان در عرصهمطالب مرتبط

زیرساخت های بین المللی در جهت توانمندسازی زنان فراهم شده است

تهران- ایرنا- مدیرکل امور بین الملل معاونت زنان ریاست جمهوری با اشاره به ضرورت توانمندسازی زنان در عرصه های بین المللی گفت: امور بین الملل معاونت زنان، در تبادل و تعامل با برخی کشورهای جهان، زیر ساخت های لازم جهت توانمندسازی و توسعه کارآفرینی زنان در عرصه

اجرای ۸۷۰ طرح اشتغالزایی برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

با هدف توانمندسازی خانوارهای زیرپوشش کمیته امداد، ۸۷۰ فرصت شغلی برای مددجویان زن زیرپوشش این نهاد در خراسان جنوبی ایجاد شد.

توانمندسازی زنان کهگیلویه نیازمند نگاه نو و توجه ویژه مسئولان است

یاسوج- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توانمندسازی زنان کهگیلویه نیازمند نگاه نو و توجه ویژه مسئولان است.

فرماندار ویژه لارستان: زیرساخت مورد نیاز تاسیس دفتر ایرنا را فراهم می کنیم

شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) باسابقه ترین رسانه معتبر کشور است، گفت: امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز فعالیت دفتر ایرنا در لارستان را فراهم می کنیم

توانمندسازی زنان روستا‌های جهرم با آموزش‌های صنایع دستی

مرکز فنی و حرفه‌ای جهرم با سفر به روستا‌ها زمینه آموزش هنر‌ها و صنایع دستی را به زنان روستایی مهیا کرده است.

آموزش، حلقه مفقوده اشتغال زنان سرپرست خانوار

قزوین - ایرنا - اشتغال زنان سرپرست خانوار یک موضوع مهم و کلیدی برای توانمندسازی این قشر و خروج آنها از پوشش نهادهای حمایتی است با این وجود عدم آموزش و مهارت این افراد برای ورود به بازار کار یک چالش مهم پیش روی اشتغالزایی برای آنان محسوب می شود.

طرح توانمندسازی زنان سکونت‌گاه‌های غیررسمی در استان مرکزی اجرا می‌شود

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان مرکزی گفت: طرح توانمندسازی بانوان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان مرکزی اجرا می‌شود.

دولت باید زیرساخت‌های رونق تولید را فراهم کند

آموزش‌ صنایع دستی به زنان روستا‌یی جهرم

توانمندسازی زنان روستا‌های جهرم با آموزش‌های صنایع دستی مرکز فنی و حرفه‌ای انجام می شود .

مسیر اربعین شلمچه تا آماده نشدن تمام زیرساخت‌ها تغییر نمی کند

خرمشهر- نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: باید بستر برای خدمات‌رسانی به زوار در مسیر جدید اربعین فراهم و تمام زیرساخت‌ها مهیا شود تا مسیر تغییر کند.

طرح آماده سازی شغلی زنان سرپرست خانوار در البرز اجرایی شد

کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: با هدف توانمندسازی زنان طرح آماده سازی شغلی بانوان سرپرست خانوار دراین استان به اجرا در آمده است.

توانمندسازی صدف ویژه دانشجویان برای ورود به بازار کار

پارک فناوری پردیس و شبکه نوآوری تهران، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین دوره طرح توانمندسازی صدف را با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، جهت تسهیل ورود به بازار کار، برگزار می‌کند.

اعلام تسهیلات در نظرگرفته برای زنان سرپرست خانوار در سال جاری

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: افتتاح دو مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان را در نظر داریم.]]>

زیرساخت ها برای احداث کارخانه سیمان در لامرد فراهم است

شیراز- ایرنا- با فراهم شدن زمینه مشارکت بخش خصوصی و زیر ساخت ها و با هدف تکمیل زنجیره صنایع به زودی عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید سیمان در منطقه ویژه اقتصادی لامرد آغاز می شود.

زیرساخت‌های ورزش استان گلستان توسعه می‌یابد

سرپرست استانداری گلستان با اشاره به شکوفایی ورزش استان در سال‌های اخیر، گفت: سعی خواهیم کرد زیرساخت‌های ورزش استان گلستان را فراهم کنیم.

زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی فراهم شود

اراک- استاندار مرکزی گفت: زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی با بهره گیری از ظرفیت ها و زیرساخت های موجود و همکاری بین بخشی بایستی فراهم شود.

‌باید زیرساخت‌های مناسب برای تردد زائران اربعین فراهم شود

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: با توجه به اینکه بسیاری از موضوعات بحث روادید امسال حل شده است، پیش بینی می‌شود اربعین امسال با استقبال زیادی از سوی زائرین مواجه شود و در این زمینه باید زیرساخت‌های مناسب برای تردد زائران مهیا شود.

پیشنهاد معاون رئیس‌جمهور در امور زنان برای اعطای جایزه بین‌المللی "مریم میرزاخانی"

دبیر کمیته بانوان انجمن ریاضی ایران ضمن اشاره به این که تا شب گذشته ۱۰۸ برنامه در سراسر جهان در سایت مربوط به گرامیداشت روز زنان در ریاضیات ثبت شده است، گفت: گرامیداشت روز زنان در ریاضیات در سراسر جهان، خیزش بانوان ریاضیدان جهان به نام "مریم میرزاخانی" به

حرکت لاکپشتی یا نمایشی/ کلید بازگشایی فدراسیون بین المللی زنان کجاست؟

چهار ماه از احیای مجدد فدراسیون اسلامی ورزش زنان هنوز هیچ اقدامی در راستای کمک به ورزش بانوان انجام نشده و مسئولان امر نیز از پاسخگویی در این باره طفره می روند.

مجری طرح صنایع انرژی بر جنوب: امکانات سرمایه گذاری درلامرد فراهم است

شیراز – ایرنا- مجری طرح صنایع انرژی بر جنوب کشور و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد اعلام کرد که زیرساخت ها و امکانات لازم برای سرمایه گذاری در این منطقه از جنوب استان فارس فراهم است.