تطبیق قراردادهای خبرنگاران با شغل آنها بر عهده بازرسان کار است

وزیر کار درباره کیفیت اجرای قانون سخت و زیان آور بودن شغل خبرنگاری گفت: بخشی از رسیدگی به این موضوع به فعالیت بازرسان کار معطوف است.مطالب مرتبط

تطبیق قراردادهای خبرنگاران با شغل آنها بر عهده بازرسان کار است

وزیر کار درباره کیفیت اجرای قانون سخت و زیان آور بودن شغل خبرنگاری گفت: بخشی از رسیدگی به این موضوع به فعالیت بازرسان کار معطوف است.

وزیر کار: تطابق قراردادهای خبرنگاران با شغل آنها بر عهده بازرسان کار است

بازرسان کار موظف به تطبیق نوع قرارداد خبرنگاران هستند

تهران– ایرنا– وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد سخت و زیان آور بودن شغل خبرنگاری گفت: بازرسان کار و سازمان تامین اجتماعی باید قراردادها را با مشاغل تطبیق دهند.

وام اشتغال روستایی به چه کسانی رسید؟

مهمترین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون به انتشار اسامی دریافت کنندگان وام اشتغال روستایی، تطبیق قراردادهای کار خبرنگاران توسط بازرسان کار، ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در حوزه گردشگری و کاهش سهم زنان در مدیریت تعاونی‌ها اختصاص داشت.

طرح ترافیک سال ۹۷ خبرنگاران فعلا معتبر است

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک ویژه خبرنگاران از اعتبار طرح ترافیک سال ۹۷ خبرنگاران تا اطلاع ثانوی خبر داد.

صالحی امیری: قهرمانان، خود را با ضوابط فدراسیون ها تطبیق دهند

تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی المپیک با بیان صریح اینکه در مسائل فنی دخالت نمی کنیم، گفت: قهرمانان باید خود را با ضوابط و ساختار فدراسیون ها تطبیق دهند.

از نقد‎های کارشناسانه خبرنگاران استقبال می‌کنیم/ هیچ‌کس حق شکایت از خبرنگاران را ندارد

اجرای یک طرح ویژه‌ برای خبرنگاران سینمایی در باغ کتاب

با توجه به پایان مهلت ارائه اسامی رسانه‌های تخصصی سینمایی و خبرنگاران سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر عمومی، طرح ارائه بلیت رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب در سال ۹۸ از روز چهارشنبه اول خرداد اجرا خواهد شد.

عضو شورای تهران: ورود هیات تطبیق به نامگذاری معابرخارج ازعرف است

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ایراد فرمانداری تهران درباره نامگذاری معابر شهر، توضیحاتی ارائه کرد و گفت: ورود هیات تطبیق فرمانداری به محتوای نامگذاری معابر، خارج از عرف و وظایف قانونی این هیات است.

کرامت و جایگاه خبرنگاران باید حفظ شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد با تاکید بر حفظ کرامت و جایگاه خبرنگاران در جامعه گفت: احترام و تکریم خبرنگاران در واقع احترام به تک تک آحاد جامعه است.

تطبیق کارنامه‌های تحصیلی دوره متوسطه با نظام آموزشی جدید؛ به‌زودی

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش‌وپرورش از ابلاغ دستورالعمل تطبیق کارنامه‌های تحصیلی دوره‌های آموزش متوسطه با نظام آموزشی جدید (۳،۳،۳،۳) در آینده نزدیک خبر داد.

صف آرایی هنرمندان و خبرنگاران

تیم‌های فوتبال هنرمندان و خبرنگاران در بازی دوستانه‌ای، فردا مقابل هم قرار می‌گیرند

ابلاغ دستورالعمل تطبیق کارنامه‌های تحصیلی با نظام آموزشی جدید

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ دستورالعمل تطبیق کارنامه‌های تحصیلی دوره‌های آموزش متوسطه با نظام آموزشی جدید (۳،۳،۳،۳) در آینده نزدیک خبر داد.

الگوبرداری از قراردادهای نفتی برای توسعه معدن و صنایع معدنی

تهران- ایرنا- نایب رئیس انجمن سنگ ایران می گوید: وزارت صنعت، معدن و تجارت می تواند از قراردادهای نفتی برای توسعه معدن و صنایع معدنی الگوبرداری کند.

آغاز ارائه تسهیلات رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب

با توجه به پایان مهلت ارائه اسامی رسانه‌های تخصصی سینمایی و خبرنگاران سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر عمومی، طرح ارائه بلیت رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب در سال 98 از روز چهارشنبه اول خرداد اجرا خواهد شد.

هیچ کس چهارباغ را آن طور که بود ندید

دعوت سنت‌شکنانه شهرداری اصفهان از خبرنگاران منتقد حوزه میراث فرهنگی برای بازدید از چهارباغ عباسی، نشان داد، برخی از خبرنگاران درباره این خیابان تاریخی دچار سوء تفاهم هستند.

سرمربی سابق سامان قدوس، هدایت یاران جهانبخش را بر عهده گرفت

گراهام پاتر، سرمربی تیم سوانسی انگلیس هدایت یاران علیرضا جهانبخش را به مدت چهار سال عهده‌دار شد.

داعش انفجار نیجر را بر عهده گرفت؛ افزایش شمار قربانیان به 28 نفر

بر اثر انفجار تروریستی اخیر در نیجر که داعش آن را بر عهده گرفت، بیست و هشت نظامی نیجری کشته شدند.

دستورالعمل تطبیق کارنامه‌های تحصیلی با نظام آموزشی جدید ابلاغ می‌شود

تذکر رئیس رسانه ملی به ۲ شبکه‌ سیما/ سلبریتی‌ها خودشان را با تلویزیون تطبیق دهند