ملادینف: امیدوارم آتش‌بس فرونپاشد/ آمار تکان دهنده درباره «نکبت»؛ 100 هزار شهید فلسطینی تا کنون

نیکلای ملادینف نماینده سازمان ملل در امور خاورمیانه امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در نوار غزه اعلام کرد ما بر فرصت‌های شغلی موقت و برنامه توسعه تمرکز خواهیم کرد.مطالب مرتبط

ملادینف: امیدوارم آتش‌بس فرونپاشد/ آمار تکان دهنده درباره «نکبت»؛ 100 هزار شهید فلسطینی تا کنون

نیکلای ملادینف نماینده سازمان ملل در امور خاورمیانه امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در نوار غزه اعلام کرد ما بر فرصت‌های شغلی موقت و برنامه توسعه تمرکز خواهیم کرد.

همایش محکومیت روز نکبت

همایش محکومیت روز نکبت در هفتاد و یکمین سالگرد بیرون رانده شدن صد‌ها هزار فلسطینی از سرزمین مادری، در قاهره برگزار شد

تظاهرات میلیونی فلسطینی‌ها در سالگرد نکبت

شهروندان فلسطینی امروز (چهارشنبه) تظاهرات میلیونی بازگشت و شکست محاصره را در هفتاد و یکمین سالگرد نکبت (تشکیل رژیم صهیونیستی) آغاز کردند.

همایش محکومیت روز نکبت

شرکت کنندگان در همایش طرح موسوم به معامله قرن را نکبت جدید عربی نامیدند و درباره اجرای آن هشدار دادند.

راهپیمایی میلیونی ساکنان غزه و کرانه باختری در روز نکبت

غزه - ایرنا - راهپیمایی میلیونی فلسطینی امروز (چهارشنبه) به مناسبت روز نکبت و هفتاد ویکمین سال اشغال فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه و کرانه باختری برگزار شد.

۹ برابر شدن تعداد فلسطینیان از زمان نکبت ۱۹۴۸

سازمان مرکزی آمار فلسطین به مناسبت هفتاد و یکمین سالگرد نکبت اعلام کرد، تعداد فلسطینیان از سال ۱۹۴۸؛ ۹ برابر شده است.

درهم شکستن نماد رژیم جعلی اسراییل

همزمان با «روز نکبت» سالگرد آواره شدن صد‌ها هزار فلسطینی، نماد رژیم اشغالگر قدس در قالب حرکت خودجوش مردم نهاد در کوالالامپور در هم شکسته شد.

هزاران فلسطینی در غزه تظاهرات کردند

غزه - ایرنا - هزاران فلسطینی روز سه شنبه در هفتاد و یکمین سالگرد فرارسیدن 'روز نکبت' (روز فاجعه بزرگ) و روز اشغال فلسطین از سوی صهیونیست ها در شهر غزه تظاهرات و بر حق بازگشت آوارگان به میهن خود تاکید کردند.

گزارش تکان دهنده از فعالیتهای گروه تروریستی وهابی داعش در افغانستان+ فیلم

روز نکبت، چشمان منتظر فلسطینیان برای بازگشت

روز نکبت در سال 1948 رخ داد، انگلیس پیش از خارج شدن از فلسطین باندهای صهیونیست را مسلح و فلسطین را به آنها واگذار کرد.

تنها بازمانده یک جنایت هولناک + عکس

رسانه‌های یمنی تصویر تکان‌دهنده‌ای را در پی جنایت هولناک رژیم سعودی در بمباران یک محله مسکونی در شهر صنعاء منتشر کرده‌اند.

پروژه قدس بزرگ؛ نکبت جدید در فلسطین اشغالی

رژیم صهیونیستی پس از اجرای پروژه نکبت(اشغال فلسطین) در سال 1948 تا امروز به دنبال اجرای یک نکبت بزرگ‌تر دیگر با عنوان پروژه قدس بزرگ در فلسطین اشغالی است.

محاسبات «پرزیدنت جنجالی» غلط از آب در آمد؛ دو نظرسنجی تکان دهنده برای ترامپ

نظرسنجی‌های اخیر صورت گرفته در دو ایالت حساس یعنی فلوریدا و پنسیلوانیا نشان می‌دهد که ترامپ فعلا در دستیابی به این هدف ناکام بوده است.

رژیم صهیونیستی و نکبت‌های متوالی در جهان اسلام

رژیم صهیونیستی پس از بیرون راندن فلسطینیان از سرزمین خود در سال 1948که به روز نکبت معروف است در تلاش است تا مشابه این عمل را در سایر ملت‌های منطقه نیز اجرا کند.

اسلام آباد - ایرنا - فعالان گروه های سیاسی و مذهبی پاکستان در سالروز اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی و اخراج مردم فلسطین از سرزمین مادری خود که «روز نکبت» نامگذاری شده است، در حمایت از فلسطینی ها و محکومیت اشغالگری صهیونیست ها دست به تجمع زدند.

۲۰۰ هزار فلسطینی در نماز جمعه مسجدالاقصی شرکت کردند

حضور پرشور فلسطینیان در نماز جمعه مسجدالاقصی نشان دهنده مقابله آنها با طرح‌های صهیونیستی- آمریکایی علیه مسلمانان و فرهنگ اسلامی است.

نکبت 71 - آیا نبرد بزرگ در راه است?

با گذشت71 سال از اشغال سرزمین فلسطین و اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی که روز آوارگی هزاران فلسطینی از سرزمین خودشان بود، برآوردهای موجود از احتمال نبرد بزرگ در منطقه خبر می‌دهند.

اظهارات تکان دهنده فرهاد مجیدی: حرکات مافیایی را می‌فهمم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه ساختار این باشگاه باید درست شود، از حرکات مافیایی در این باشگاه انتقاد کرد و به هواداران استقلال قول داد تیمی در خور شان بسازد!

20 کشته در جاده‌ها به ازای هر 100 هزار نفر

رئیس اورژانس کشور گفت: ایران توانست از آمار 34 و نیم کشته به ازای هر 100 هزار نفر به آمار 20 کشته به ازای هر 100 هزار نفر در جاده های کشور دست یابد اما همچنان باید بکوشیم تا از این آمار کاسته شود.

هشدار شخصیت‌های فلسطینی درباره عملی شدن معامله قرن؛ فاجعه در کمین است

شخصیت‌های فلسطینی در یادداشتی درباره وقوع فاجعه در صورت عملی شدن طرح آمریکا برای مسئله فلسطین موسوم به معامله قرن هشدار دادند.