جلسات تفسیر قرآن در قم

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، جلسات تفسیر قرآن در مساجد، مدارس و حرم حضرت فاطمه معصومه (س) توسط مراجع و علما برگزار می‌شود و مردم روزه دار پس از اقامه نماز ظهر و عصر و یا پس از افطار در این جلسات شرکت می‌کنند.مطالب مرتبط

جلسات تفسیر قرآن در قم

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، جلسات تفسیر قرآن در مساجد، مدارس و حرم حضرت فاطمه معصومه (س) توسط مراجع و علما برگزار می‌شود و مردم روزه دار پس از اقامه نماز ظهر و عصر و یا پس از افطار در این جلسات شرکت می‌کنند.

جلسات تفسیر قرآن توسط نماینده ولی فقیه در لرستان

خرم آباد - ایرنا - جلسات تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله میرعمادی شب های ماه مبارک رمضان در مسجد بعثت خرم آباد در حال برگزاری است.

جلسات تفسیر قرآن در مسجد «بعثت» خرم آباد

جلسات تفسیر قرآن آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان برای دوازدهمین سال پیاپی، شب های ماه مبارک رمضان در مسجد بعثت خرم آباد برگزار می شود.

جلسات تفسیر قرآن در مساجد سیستان و بلوچستان برپاست

زاهدان- ایرنا- سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: برنامه های تفسیر قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان همه روزه در بیشتر مساجد استان توسط ائمه جمعه در حال برگزاری است.

انس با قرآن در ماه رمضان

رمضان، ماه انس با قرآن و فرصتی مغتنم برای شناخت و بهره برداری فکری و عملی از کلام وحی است. برگزاری مجالس تفسیر قرآن کریم در مساجد، مجالی است تا روزه داران با درک مفاهیم قرآن کریم، موجب تکامل ملکوتی خود شوند. گزارش همکارم از یک جلسه تفسیر قرآن در مسجد انقل

آموزه‌های دینی چطور لباس فرهنگ بر تن می‌کنند/ تفسیر عملیاتی قرآن

حجت الاسلام الویری در برنامه ضیافت گفت: ترجمه قرآن کافی نیست و آیات قرآن باید تفسیر عملیاتی شوند و مصداق برای آنها یافت.

تفسیر قرآن منسوب به امام رضا(ع) رونمایی شد

تفسیر دو جلدی امام رضا(ع) در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن‌کریم رونمایی شد.

پخش تفسیر سوره مبارکه «دخان» جوادی آملی در شبکه قرآن سیما

تفسیر سوره مبارکه «دخان» از سلسله دروس تفسیر ترتیبی آیت الله جوادی آملی از شبکه قرآن سیما پخش می‌گردد.

برگزاری کلاس‌های آموزش ترجمه و تفسیر قرآن

 رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه گفت: ۴ کلاس آموزش ترجمه و تفسیر قرآن کریم در کرمانشاه با محوریت مساجد استان برگزار خواهد شد.

تفسیر تنزیلی قرآن برای چه به وجود آمد؟

هشتمین برنامه «ضیافت» با موضوع «قرآن و منطق تحولات فرهنگی»شب گذشته، با اجرا و سردبیری مالک شجاعی از شبکه چهار سیما پخش شد.

جلسات خانگی قرائت قرآن بانوان

در ایام ماه مبارک رمضان، جلسات خانگی زنانه با قرائت قرآن رنگ و بوی در ماه مبارک رمضان.

«قرآن قدس» قدیمی ترین ترجمه فارسی قرآن نیست

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی بنیاد دایره المعارف اسلامی گفت: ما نباید به واسطه قدمت تاریخی زبانی یک اثر حکم به قدمت ترجمه بدهیم. وقتی قرآن قدس را با ترجمه طبری مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شویم که این ترجمه چیزی جز رونویسی با یک گویش دیگر از همان ترجمه تفسیر طب

نوای دلنشین قرآن کریم در بردسیر

جلسات جمع خوانی قرآن کریم در 6 مسجد و امامزاده این شهرستان هر روز ماه رمضان بر پاست

افسر دیر: نهج‌البلاغه تفسیر کامل و دقیقی از آیات قرآن است

برگزاری کارگاه تفسیر قرآن در مدرسه علمیه امام جعفر صادق (ع) شاهرود

به مناسبت ماه مبارک رمضان، کارگاه آموزشی تفسیر سوره مبارکه غافر در قالب طرح بینات در مدرسه علمیه خواهران امام جعفر صادق (ع) شاهرود آغاز شد. 

در ماه مبارک رمضان جلسه قرآن کجا برویم؟

نشانی و زمان تعدادی از جلسات قرآن شهر تهران در ماه مبارک رمضان منتشر شد.

برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم در روستای کته شمشیر فریمان

از ابتدای ماه مبارک رمضان جلسه جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم با حضور قاریان جوان و نوجوان برای بانوان روستای کته شمشیر سفلی شهرستان فریمان برگزاری شده است.

بیانیه گام دوم انقلاب، بر اساس خطوط هدایتی قرآن است

تهران- ایرنا-دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور یکی از نکات در بیانیه گام دوم انقلاب را هدایت اراده‌ها برای مجاهده و بنیانگذاری تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: تمام مسیر (بیانیه) بر اساس خطوط هدایتی قرآن و تفسیر عملی و اعتقادی آموزه‌های قرآنی است.

دکورسازی جلسات قرآن بهانه دیگری برای همدلی ایران و عراق

بغداد - ایرنا - همدلی میان دو ملت ایران و عراق سالهاست در عرصه های مختلف روز به روز گسترده تر و عمیق تر می شود، بار دیگر به بهانه ماه مبارک رمضان و برپایی محافل قرآنی، به عرصه دکور و فضاسازی مراسم های ختم قرآن نیز راه یافته است.

حضور بیش از ۷۰۰مبلغ، ایام ماه مبارک رمضان در لرستان

به گفته مدیرِکل تبلیغاتِ اسلامی، جزء خوانی و تفسیر قرآن، بیان مسائل شرعی و کشف استعداد‌های قرآنی از مهمترین اهداف اعزام مبلغان به نقاط مختلف استان است.