افزایش ساخت برنامه‌هایی با محور ایثار اجتماعی ضروری است

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید در زمینه ترویج ایثار اجتماعی و ازخودگذشتگی در زندگی روزمره کارهای بیشتری صورت پذیرد و در این مسیر نقش رسانه‌ها با تولید برنامه‌هایی با این محور بسیار پررنگ است.مطالب مرتبط

ترسیم برنامه عملیاتی مقابله با بیسوادی ضروری است

بجنورد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: برنامه عملیاتی برای مقابله با بیسوادی در استان ترسیم و آموزش و پرورش برش شهرستانی این برنامه را ببیند.

پیچ و خم های ساخت و ساز در بافت فرسوده

قزوین-ایرنا - ارزش افزوده کم نسبت به دیگر مناطق، افزایش قیمت مصالح ساختمانی، ریزدانگی و تعدد مالکیت در کنار محدودیت های ساخت و ساز پیچ و خم هایی هستند که انگیزه مالکان و سازندگان را برای نوسازی این نقاط کاهش داده اند.

افزایش اعتبارات آبخیزداری در چهارمحال و بختیاری ضروری است

شهرکرد – نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش اعتبارات آبخیزداری ضروری است، گفت: در زمینه آب باید سرمایه‌گذاری شود تا ذخیره شده و از خروج آب جلوگیری شود.

فرماندار قرچک: مخالفت با نشاط اجتماعی آسیب زا است

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان قرچک گفت: برگزاری برنامه هایی که با خود نشاط اجتماعی را همراه می کند، از بسیاری آسیب ها و به ویژه افسردگی بین جوانان جلوگیری می کند و کسانی که مخالف با نشاط هستند، در اصل بر میزان آسیب های اجتماعی می افزایند و باید پاسخگوی

افزایش ۶۵درصدی وام ساخت قابل انتقال/ وام خرید افزایش نمی‌یابد

وزیر راه و شهرسازی گفت: در ۱۶ اسفندماه سال گذشته مصوبه شورای پول و اعتبار برای افزایش وام ساخت مسکن قابل انتقال به خریدار دریافت شد و این تسهیلات حدوداً ۶۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

افزایش وام مسکن، ضروری شده است

عضو هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان استان تهران گفت: با توجه به جهش بیش از ۱۰۰ درصد قیمت‌ها در بازار مسکن، افزایش سقف تسهیلات متناسب با توان بازپرداخت متقاضیان، ضروری به نظر می‌رسد و از سوی دیگر سیاست‌های تولید خانه‌های کوچک متراژ باید در دستور کار قرار گیرد

تلاش برای ماه عسل شُدنی که نشد

تهران - ایرنا - با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تلویزیون ده‌ها ویژه برنامه رمضانی را با رویکردها آسیب شناسی اجتماعی و بر حول گفت و‌گو راهی آنتن صدا و سیما کرده است، برنامه‌هایی که از ابتدا تلاش برای ماه عسل شدن کردند و ...

روایت روزی‌هایی از جنس مقاومت، ایثار و پیروزی

تاکید استاندار بر ترویج فرهنگ ایثار در آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی بر سیاست گذاری و تدوین برنامه ای مشخص برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

یک سحر و افطار میهمان رادیو| رادیو، رمضان مردم را درگیر خودش نمی‌کند

برنامه سحر و افطار رادیو ایران بر دو محور «آیین‌مهربانی» و «حق الناس» متمرکز شده و موضوعات برنامه بر اساس این دو محور روی آنتن پخش می‌شود.

چهارمحال و بختیاری| گام دوم انقلاب با ایثار طی می‌شود

نماینده‌ ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: شهدا نمونه ایثار و ایثارگری هستند تا ایثار و نگاه مومنانه نباشد گام دوم انقلاب طی نمی‌شود.

استاندار قزوین: فرهنگ ایثار در جامعه نهادینه شود

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت:باید گروهی از صاحبنظران و نخبگان دانشگاهی برنامه ای جهت رشد فرهنگ ایثار تدوین کرده و آن را در جامعه نهادینه کنند.

افزایش طرحهای حمایتی از دهک های پایین

معاون بهزیستی کشور گفت: برای دسترسی بهتر و افزایش بهره وری، خدمات اجتماعی در یک بسته تجمیع شده و در مراکز خدمات اجتماعی به مردم ارائه می شود.

خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزایش می یابد

گچساران - ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:براساس برنامه ریزی صورت گرفته برای جلب رضایت جامعه هدف، توسعه خدمات غیرحضوری در اولویت راهبردهای این سازمان است.

روستاهای مشهد جولانگاه ساخت و ساز غیرمجاز

مشهد- ایرنا- افزایش قیمت مسکن و تمایل شهروندان کلانشهر مشهد به ساخت تفرجگاه های شخصی، روستاها و اراضی اطراف شهر را به جولانگاه ساخت و سازهای غیر مجاز تبدیل کرده است .

۹۰ درصد دانشجویان مخاطبین برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی نیستند

رئیس نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه‌ها با تاکید بر این که ۹۰ درصد دانشجویان ما مخاطب برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاهها نیستند گفت: دانشگاه‌ها باید برنامه ریزی اساسی برای تربیت مهارتهای زندگی کردن دانشجو داشته باشند.

۹۰ درصد دانشجویان مخاطبین برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها نیستند

رئیس نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه‌ها با تاکید بر این که ۹۰ درصد دانشجویان ما مخاطب برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاهها نیستند گفت: دانشگاه‌ها باید برنامه ریزی اساسی برای تربیت مهارتهای زندگی کردن دانشجو داشته باشند.

رسیدگی به نیازهای فرهنگی و اجتماعی مناطق حاشیه‌نشین ضروری است

آخرین وضعیت بازسازی محور قدیم خرم‌آباد- پل‌دختر

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: محور قدیم پل‌دختر- خرم‌آباد جابه‌جا نمی‌شود و در حال حاضر ساخت مسیر موقت در دستور کار است.

پرهیز از یاس و ناامیدی در کشور

سخنران پیش از خطبه ها: معنویت، امید، ایثار، رعایت حقوق اجتماعی و اصلاح رفتار با دیگران ۵ ویژگی جامعه مهدوی است