فضا و فرهنگ مطالبه‌گری بر اساس انتقاد سازنده تقویت شود

رئیس دانشگاه لرستان گفت: فضا و فرهنگ مطالبه‌گری بر اساس انتقاد سازنده تقویت شود.مطالب مرتبط

پرسش مهر روحیه مطالبه‌گری دانش‌آموزان را تقویت کرده است

یزد ـ استاندار یزد از طرح پرسش مهر به عنوان یک طرح ماندگار یاد کرد و گفت: این طرح، روحیه مطالبه‌گری و مشارکت‌جویی دانش‌آموزان را تقویت کرده است.

مطالبه گری و پاسخگویی حق متقابل مردم و مدیران است

بوشهر- ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرگفت: مطالبه گری در چارچوب قانون و پاسخگویی در شرح وظایف حوزه مسوولیتی حق متقابل مردم و مدیران دستگاههای اجرایی است.

مجمع مشورتی زنان روحیه مطالبه گری در زنان را افزایش می دهد

مشهد- ایرنا- فرماندار نیشابور گفت: مجمع مشورتی زنان به عنوان نماینده جامعه بانوان روحیه مطالبه گری این قشر را از مدیران دستگاههای اجرایی افزایش می دهد و باعث تقویت روحیه و اعتماد به نفس آنان برای حضور در فعالیتهای اجتماعی می شود.

یک مسئول استانی: ایجاد موزه مشارکتی مطالبه مردم خراسان شمالی است

بجنورد- ایرنا- معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با انتقاد از عدم همکاری برخی دستگاه ها برای راه اندازی موزه های مشارکتی گفت: ایجاد این نوع موزه ها مطالبه مردم استان است.

مشارکت سمن‌ها و دستگاه‌ها سبب رسیدن به راه حل‌های سازنده است

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با مشارکت دستگاههای اجرایی و سمن‌های استان و ارائه راه حلهای اصولی و سازنده می توان بسیاری از آسیبها را کنترل کرد.

گزارش موبایلی از باکو؛ معرفی فرهنگ ملل به نوجوانان

نمایشگاهی با هدف تقویت صلح و دوستی بین نوجوانان و جوانان و همچنین معرفی آثار تاریخی، طبیعی، فرهنگ و سنن مختلف ۱۴ کشور در مدرسه الیکای باکو برگزار شد

ملت ایران بدنبال تعامل سازنده است نه بازنده

نماینده رهبر انقلاب در شورایعالی امنیت ملی با بیان اینکه ملت ایران به دنبال تعامل سازنده است، نه بازنده، گفت: ملت نمی‌پذیرد که دشمن هر آنچه در توان دارد علیه او به کار گیرد.

بیش از ۱۱ میلیارد از همراه اول مطالبه داریم

سرپرست فدراسیون والیبال از مطالبه ۱۱ میلیارد تومانی از شرکت همراه اول خبر داد

میانگین بهره وری صفراست/دولت بی‌تفاوت؛ مجلس مطالبه‌گری نمی‌کند

رئیس انجمن بهره وری گفت:نمایندگان تنها به بودجه اهمیت می دهند در حالی که رشد بهره وری از اهداف برنامه های توسعه ای کشور است اما نمی بینیم که دستگاه های ناظر در این خصوص مطالبه گری کنند.

ارتباط حوزه مفاهیم قرآن و هنرهای دینی باید تقویت شود

تهران- ایرنا-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر مقدار بتوانیم ارتباط حوزه مفاهیم قرآن و هنرهای دینی را تقویت کنیم مخاطب عام بیشتری به این موضوع سوق پیدا می‌کند که می‌تواند نقطه شروع خوبی باشد.

سی ام اردیبهشت ماه روز ملی «جمعیت» +فیلم

مولفه ای که بر اساس نظریه کارشناسان رشد مثبت آن موجب تقویت نیروی انسانی کارآمد در بخش های مختلف و توسعه همه جانبه می شود.

سیاست آمریکا واقع گرایانه نیست و افزایش تنش غیر سازنده است

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه سوئد با بیان اینکه برخی از همکاران ترامپ بیش از خود او علاقه زیاد به رویارویی نظامی دارند، گفت: این سیاست، واقع گرایانه نیست و افزایش تنش غیر سازنده است.

سلطانی فر: موزه ملی ورزش، مطالبه 40 ساله بود

تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه موزه ملی ورزش مطالبه 40 ساله بود، گفت: تلاش های رئیس کمیته ملی المپیک موجب افتتاح این موزه شد.

بیانیه گام دوم انقلاب، بر اساس خطوط هدایتی قرآن است

تهران- ایرنا-دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور یکی از نکات در بیانیه گام دوم انقلاب را هدایت اراده‌ها برای مجاهده و بنیانگذاری تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: تمام مسیر (بیانیه) بر اساس خطوط هدایتی قرآن و تفسیر عملی و اعتقادی آموزه‌های قرآنی است.

مطالبه ۴۰ ساله ورزش ایران برآورده شد/ سال سختی پیش رو داریم

وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح موزه ملی ورزش گفت: در برپایی موزه جمع زیادی زحمت کشیدند تا مطالبه ٤٠ ساله کشور برآورده شود.

سلطانی‌فر: افتتاح موزه ملی ورزش مطالبه 40 ساله بود

وزیر ورزش و جوانان گفت: در افتتاح موزه ورزش جمع زیادی با عشق زحمت کشیدند و همه دوست داشتند این مطالبه 40 ساله عملیاتی شود.

تعامل مردم و موزه ها بیشتر می شود

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن روز موزه و هفته میراث‌فرهنگی گفت: تعامل سازنده مردم فرهنگ دوست با موزه‌ها هر روز بیشتر می شود.

هیچ مسئولی نباید از تکثر تشکل‌های کارگری هراسی داشته باشد

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ناکارآمدی برخی دستگاه های اجرایی که موجب رکود اقتصادی در کشور شده اند، بر ضرورت تقویت تشکلهای صنفی کارگران تاکید کرد.]]>

عارف: رفع بیکاری و رکود نیازمند سرمایه‌گذاری است

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ناکارآمدی برخی دستگاه های اجرایی که موجب رکود اقتصادی در کشور شده اند، بر ضرورت تقویت تشکلهای صنفی کارگران تاکید کرد.

ایجاد نمایشگاه و پایانه صادراتی البرز مطالبه‌ای جدی است

کرج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: ایجاد نمایشگاه دائمی و پایانه صادراتی استان مطالبه جدی فعالان اقتصادی، صنعتگران و تجار البرزی است.