بررسی شکایت کشاورزان استان فارس از نحوه توزیع آب در سد درودزن در کمیسیون اصل نود
مطالب مرتبط

بررسی شکایت کشاورزان استان فارس از نحوه توزیع آب در سد درودزن در کمیسیون اصل نود

بررسی جزئیات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها در کمیسیون امور داخلی کشور

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی جزئیات طرح ۲۰ ماده ای نحوه تشکیل اجتماعات و تجمعات در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

بررسی نحوه اعمال افزایش حقوق‌ها

نحوه محاسبه و اعمال افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر یکشنبه در کمیسیون برنامه مجلس بررسی می‌شود

بررسی مشکلات کامیونداران و توزیع قیر رایگان به صحن مجلس می رود

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی مشکلات کامیونداران به دلیل قانع نشدن از توضیحات وزیر صمت و توزیع قیر رایگان به دلیل نهایی تلقی شدن گزارش کمیسیون با وجود عدم حضور وزیر نفت، به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

بیش از 18 هزار تن کود شیمیایی میان کشاورزان کردستانی توزیع شد

سنندج - ایرنا - مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون 18 هزار 279 تُن انواع کود شیمیایی شامل 18 درصد نیاز استان تامین و در میان کشاورزان توزیع شده است.

خرید بیش از ۳ هزار تن دانه روغنی از کشاورزان فارس

بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ تن دانه روغنی از آغاز برداشت این محصول تاکنون به صورت تضمینی از کشاورزان استان فارس خریداری شده است.

تشکیل کمیته بررسی نحوه اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی

مشکلات تامین سوخت بخش کشاورزی استان فارس برطرف شود

اعضای کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس با بررسی مشکلات تامین سوخت بخش کشاورزی استان فارس خواستار تسریع در برطرف شدن آن شدند.

نحوه کنترل بازار خودرو در جلسه کمیسیون صنایع بررسی شد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان در جلسه این کمیسیون حضور یافت و گزارشی درباره کنترل بازار خودرو ارائه کرد.

توزیع ۵۰۰ دستگاه آبگرم کن خورشیدی در میان جنگل نشینان استان فارس

شیراز _ مدیرکل منابع طبیعی استان فارس از توزیع ۵۰۰ دستگاه آبگرمکن خورشیدی در میان جنگل نشینان استان فارس در راستای حفظ ذخایر ژنتیکی و جنگلی خبر داد.

تحقیق و تفحص از تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی در کمیسیون اقتصادی بررسی می‌شود

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص نحوه‌ تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی در هفته جاری در کمیسیون اقتصادی مطرح خواهد شد.

مأموریت به مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بررسی نحوه ادامه فعالیت دانشگاه‌های علوم پزشکی

در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بررسی نحوه ادامه فعالیت دانشگاه‌های علوم پزشکی به صورت مجزا از وزارت علوم مأموریت داده شد.]]>

لایحه اصلاح قانون توزیع عادلانه آب به مجلس می رود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ارسال لایحه اصلاح قانون توزیع عادلانه آب از سوی وزارت نیرو به هیات دولت خبر داد و گفت: این لایحه 18 ماده ای با طرح پیشنهادی کمیسیون عمران ادغام، و در مجلس بررسی می شود.

خرید تضمینی بیش از ۷۰ هزار تن گندم در فارس

از آغاز برداشت گندم تاکنون بیش از ۷۰ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان استان فارس خریداری شده است. ارزش ریالی گندم‌های خریداری شده ۹۵۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون حدود ۹۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده است.

برگزار کنندگان اجتماعات 7 روز قبل، مجوز درخواست کنند

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان پایان یافتن بررسی کلیات و جزییات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها در این کمیسیون گفت: طبق این طرح برگزارکنندگان تجمعات 7 روز قبل از برگزاری تجمع باید از فرمانداری مجوز درخواست کنند.

نحوه تامین نیازمندیهای کشور با حضور وزیر صمت بررسی شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی فرصت ها و تهدیدات تجارت و تامین نیازمندهای کشور در شرایط تحریم با حضور وزیر صمت خبر داد و گفت: وزیر تاکید کرد که نگرانی از تامین کالاهای اساسی نداریم.

شکایت اولیای دانش آموز رامیانی از معلم مدرسه درحال بررسی است

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش رامیان گفت: شکایت اولیای دانش آموز روستای نارکلاته این شهرستان مبنی بر اعمال رفتار غیرمتعارف از سوی معلم مدرسه در حال بررسی بوده و معلم مورد نظر در اختیار دادگستری قرار گرفته است.

در توزیع کالا‌های اساسی دغدغه داریم

وزیر صنعت: بحث بر سر نحوه توزیع کالا‌های اساسی و پر مصرف وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی است تا در فاصله تامین تا توزیع روانه بازار آزاد نشوند

500 آبگرمکن خورشیدی در بین جنگل‌ نشینان فارس توزیع شد

مدیرکل منابع طبیعی فارس از توزیع 500 آبگرمکن خورشیدی در بین جنگل نشینان این استان در راستای حفاظت از ذخایر ژنتیکی و جنگلی خبر داد.

گزارش نحوه توزیع اعتبارات قرآنی در سال ۱۳۹۷ منتشر شد

گزارش نحوه توزیع اعتبارات قرآنی در سال ۱۳۹۷ توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد.