عضو شورای شهر همدان: قطع 140 درخت در اردوگاه فجر کذب است

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان در بازدید از اردوگاه فجر گفت: در بازدید بازرسان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان مدارکی بر قطع 140 درخت در این اردوگاه مشاهده نشد و مطالب منتشر شده در این خصوص در رسانه ها کذب است.مطالب مرتبط

عضو شورای شهر: شهرداری همدان سازمان گردشگری ایجاد کند

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری همدان پیرامون پیگیری مناسب تر مصوبه ها، طرح ها و نیز در راستای سهولت در مسیر صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران نسبت به ایجاد سازمان یا شرکت گردشگری اقدام کند.

تنها یک اردوگاه اسکان سیل‌زدگان در خوزستان دایر است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از کاهش اردوگاه‌های اسکان اضطراری در مناطق سیل‌زده استان به یک اردوگاه فعال خبر داد.

نماینده مجلس: چتر حمایتی بر سر نمایندگان فوتبال همدان داریم

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: چتر حمایتی بر سرنمایندگان فوتبال همدان داریم به ویژه اینکه برخی تیم ها توسط بخش خصوصی اداره می شوند.

امکان دسترسی عموم به اردوگاه شهید باهنر را فراهم آورید

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در نامه‌ای به- وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد دسترسی عموم مردم به باغ ۵۰ هکتاری منظریه (اردوگاه شهید باهنر) در شمال شهر تهران را مطرح کرد.

موانع ثبت جهانی غارعلیصدر رفع شود/تلاش برای معرفی همدان در جهان

همدان - رئیس شورای شهر همدان با تاکید بر اینکه ثبت جهانی غار علیصدر همدان را به دنیا معرفی خواهد کرد، گفت: غار علیصدر شگفت انگیز است و باید تدبیری برای رفع موانع ثبت جهانی این غار اتخاذ شود.

«میوه‌های روی درخت» روی آنتن تلویزیون

مستند تلویزیونی «میوه‌های روی درخت» به دنبال راه‌هایی برای پیشرفت صنعت کشاورزی ایران است.

تنها یک اردوگاه اضطراری در خوزستان فعال است

اهواز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از تعداد ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری که از آغاز سیل در مناطق آسیب‌دیده خوزستان برپا شده بود، فقط یک اردوگاه فعال است.

کشمکش های شورا و شهردار همدان در انتصاب مدیران

همدان- ایرنا- دور جدید تغییرات در بدنه مدیریتی شهرداری همدان در حالی قرار بود امروز با صدور ابلاغ ها انجام شود که برخی اعضای شورای شهر در صحن علنی امروز /یکشنبه/ تصمیم شهردار را به تاخیر انداختند.

دخالت شورای شهر همدان در عزل و نصب‌ها با استقلال کاری شهردار مغایرت دارد

درحالی که بر اساس قانون، شهرداران در انتخاب مدیران زیرمجموعه‌ خود باید استقلال نظر داشته باشند رفتار برخی از اعضای شورای شهر همدان در قبال جابجایی‌های مدیران شهرداری شائبه دخالت در عزل و نصب‌ها را ایجاد می‌کند.

خط و نشان شورای شهر همدان برای شهردار؛ دخالتی در انتصابات نداریم

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: در جابجایی و انتخاب نیروهای شهرداری دخالتی نداریم و در نهایت این شهردار است که در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند اما بهتر است شهردار از نظرات مشورتی شورا استفاده کند.

نامه سالاری به وزیر آموزش و پرورش: اردوگاه باهنر را در اختیار مردم بگذارید

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در نامه‌ای به وزیر آموزش و پرورش خواستار دسترسی عموم مردم به باغ 50 هکتاری منظریه (اردوگاه شهید باهنر) در شمال شهر تهران شد.

روایت «میوه‌های روی درخت» از مشکلات کشاورزی

مستند تلویزیونی «میوه‌های روی درخت» به دنبال راه‌هایی برای پیشرفت صنعت کشاورزی ایران است.  

اردوگاه های دانش آموزی هرمزگان تکمیل می شود

بندرعباس- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اردوگاه های دانش آموزی نقش مهمی در ایجاد فضای مناسب برای گذران اوقات فراعت دانش آموزان دارند و تکمیل اردوگاه های نیمه تمام استان با جدیت در دستور کار است.

کاشت هزاران قطعه درخت در مناطق شهریِ انگلیس

بیش از ۱۳۰ هزار قطعه درخت قرار است طی دو سال آینده به عنوان بخشی از نبرد انگلیس با گرمایش جهانی در شهرهای سراسر این کشور کاشته شود.

«درخت بنفش» آماده اکران می‌شود

«درخت بنفش» به کارگردانی امین اصلانی به زودی آماده نمایش می‌شود.

قطع 30 اصله درخت در پی وزش شدید باد پایان هفته

وزش شدید باد 30 اصله درخت را در شهرستان های اصفهان و اردستان قطع کرد.

توقف تکثیر سلول‌های سرطان روده با شهد گل یک درخت مدیترانه‌ای

پژوهشگران اسپانیایی و ایتالیایی در پژوهش جدیدی دریافتند که شهد گل‌های یک درخت مدیترانه‌ای می‌تواند تکثیر سلول‌های سرطانی مربوط به روده بزرگ را متوقف کند.

آماده سازی «درخت بنفش» برای اکران

فیلم سینمایی «درخت بنفش» به کارگردانی امین اصلانی آخرین مراحل پایانی پس‌تولید را پشت سر گذاشته و برای اکران آماده می‌شود.

مستند نگاری‌ و ‌آسیب شناسی وضع موجود؛ راهی برای احیای بافت تاریخی همدان

سرپرست پایگاه بافت تاریخی شهر همدان، پویا بودن بافت تاریخی همدان، ساخت و سازهای موجود در بافت تاریخی در گذشته و زمان حال و اقتصاد شهر همدان در بحث ملک را از عوامل اصلی از بین رفتن بافت تاریخی همدان برشمرد و گفت: بافت تاریخی همدان ۵۰۰ هکتار مساحت دارد.

"درخت بنفش" آماده اکران شد

فیلم سینمایی «درخت بنفش» به کارگردانی امین اصلانی آخرین مراحل پایانی را پشت سر گذاشته و برای اکران آماده می‌شود.