حضور کوسه ماهیان در سواحل کیش امری طبیعی است

کیش - ایرنا - مدیر محیط زیست جزیره کیش در واکنش به کلیپی مبنی بر هجوم کوسه ها به سواحل این جزیره گفت: حضور گونه هایی از کوسه ماهیان در آبهای این منطقه به معنای هجوم نیست بلکه امری طبیعی است که هرساله تکرار می شود.مطالب مرتبط

حضور کوسه ماهیان در سواحل کیش امری طبیعی است

کیش - ایرنا - مدیر محیط زیست جزیره کیش در واکنش به کلیپی مبنی بر هجوم کوسه ها به سواحل این جزیره گفت: حضور گونه هایی از کوسه ماهیان در آبهای این منطقه به معنای هجوم نیست بلکه امری طبیعی است که هرساله تکرار می شود.

حضور کوسه ماهیان در سواحل کیش امری طبیعی است

کیش - ایرنا - مدیر محیط زیست جزیره کیش در واکنش به کلیپی مبنی بر هجوم کوسه ها به سواحل این جزیره گفت: حضور گونه هایی از کوسه ماهیان در آبهای این منطقه به معنای هجوم نیست بلکه امری طبیعی است که هرساله تکرار می شود.

حضور کوسه ماهیان بی خطر در سواحل کیش امری طبیعی است

کیش - ایرنا - مدیر محیط زیست جزیره کیش در واکنش به کلیپی مبنی بر هجوم کوسه ها به سواحل این جزیره گفت: این کوسه ماهیان بی خطرند و حضور آنان در آبهای این منطقه به معنای هجوم نیست بلکه امری طبیعی است که هرساله تکرار می شود.

فیلمی از حضور کوسه‌ در سواحل جزیره کیش

به تازگی فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد چند کوسه در سواحل جزیره کیش دیده شده‌اند.

قاچاق کوسه‌ به چین و امارات با نازل‌ترین قیمت/ هشدار نسبت به کاهش ذخایر کوسه‌‌‌‌ها در کشور

مدیرکل دفتر زیست بوم‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه شکار غیرمجاز کوسه‌ها باعث شده ذخایر این نوع از ماهیان با مشکل مواجه شود، گفت: قاچاق کوسه‌ با نازل‌ترین قیمت انجام می‌شود و بازار هدف این کوسه‌ماهی‌ها نیز عمدتا کشور چین است.]]>

کوسه های بی خطر آبهای جزیره کیش

رییس اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد کیش از بی خطر بودن کوسه‌های آب‌های اطراف جزیره کیش خبر داد.

امامی: فروتن از داوران موفق و با اخلاق است/ تغییر و تحول امری طبیعی است

صادرات ال‌ان‌جی‌ از آمریکا به چین متوقف شد

داده‌های رفینیتیو ایکون نشان می‌دهد که در ماه‌های اخیر هیچ کشتی حامل گاز طبیعی مایع آمریکا، به سواحل چین که دومین واردکننده بزرگ ال‌ان‌جی جهان است، نرسیده است.

مرگ 70 پناهجو در سواحل تونس

حدود 70 نفر در پی واژگون شدن قایق پناهجویان در نزدیکی سواحل تونس جان باختند

فاجعه در سواحل تونس

بر اثر غرق یک کشتی حامل مهاجران در سواحل تونس دهها تن کشته شدند.

تصویب شیوه‌نامه ساماندهی و بهره‌برداری از سواحل گیلان

رشت - ایرنا - با حضور استاندار گیلان و در مجمع مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و ستاد امنیت سرمایه‌گذاری استان، شیوه‌نامه ساماندهی و بهره‌برداری از سواحل و شناگاه‌ ها تصویب شد.

نمای بهم ریخته ساحل شمال!

تا سخن از گردشگری در مازندران به میان می‌آید، ذهن‌ها به سوی سواحل این استان روانه می‌شود، سواحلی که با وجود استعداد زیاد، دستخوش عدم ساماندهی و بهم‌ریختگی شدیدی است؛ عدم رعایت حریم ۶۰ متری، افزایش زباله‌های بر زمین مانده، ساخت و ساز بی رویه در سواحل و مشک

غروب در سواحل بیروت

ایرنا-بیروت- تصویر غروب زیبای آفتاب در سواحل بیروت را نشان می دهد.*11*

موج دریا در سواحل جنوبی بوشهر به 1.5 متر می‌رسد

کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که طی ساعاتی از بعد از ظهر امروز به سبب وزش باد شمال غربی در سواحل جنوبی استان، دریا در این مناطق تا حدودی مواج و متلاطم خواهد بود.

فوتبال جهان|اونای امری: 3 سال دوری از لیگ قهرمانان اروپا برازنده نام آرسنال نیست

فوتبال جهان - اونای امری پس از ناکامی تیمش در کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا از طریق لیگ برتر انگلیس حالا تنها به لیگ اروپا امید دارد.

۱۹۵۰ ناجی و منجی داوطلب در سواحل مازندران به خط می شوند

ساری - رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: ۹۵۰ ناجی غریق و هزار منجی داوطلب همزمان باشروع طرح دریا در سواحل استان فعال می شوند.

بررسی راهکار های پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی منابع طبیعی در میزگرد تخصصی ایرنا(2)

ایرنا- یاسوج- با حضور مدیران کل منابع طبیعی،محیط زیست و ستاد بحران در میزگرد تخصصی ایرنا راهکارهای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی منابع طبیعی در فصل گرما بررسی شد.

پرورش ماهیان خاویاری در حاجی آباد

تشکیل کمیته های ستاد ساماندهی سواحل در آستانه اشرفیه

رشت - ایرنا - فرماندار آستانه اشرفیه از تشکیل کمیته های 9 گانه ستاد ساماندهی سواحل این شهرستان خبر داد.

حضور قدرتمند نیروی دریایی ارتش، برای امنیت آب های آزاد راهبردی است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران(نداجا) گفت: حضور موثر و قدرتمند نیروی دریایی ارتش برای ایجاد امنیت و نظم در سواحل مکران و آب های آزاد بسیار راهبردی است.