پایان دادن به خام‌فروشی نفت با حرکت به سمت پالایشگاه‌سازی
مطالب مرتبط

پایان دادن به خام‌فروشی نفت با حرکت به سمت پالایشگاه‌سازی

آتش‌سوزی در پالایشگاه تبریز تکذیب شد

روابط عمومی پالایشگاه تبریز: تعمیرات رایج پالایشگاه تبریز بدون مشکل پایان یافت و واحد‌ها در حال راه‌اندازی هستند

تلاش اروپا برای پایان دادن به بحران ونزوئلا

تهران- ایرنا- کشورهای اروپایی به دنبال راهکاری برای پایان دادن به بن بست سیاسی در ونزوئلا هستند، این در حالی است که دیوان عالی ونزوئلا چند عضو پارلمان را به خیانت متهم کرده است.

علام زمان آغاز بلیت فروشی بازی ماشین‌سازی – پدیده

زمان بلیت فروشی بازی ماشین سازی - پدیده اعلام شد.]]>

کنفرانس چگونگی پایان دادن به جنگ برگزار می شود

کنفرانس «چگونگی پایان دادن به جنگ: صلح، عدالت وجبران» اکتبر ۲۰۱۹ در ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود.

عریقات تنها راه پایان دادن به اختلافات فتح و حماس را اعلام کرد

دبیر کمیته اجرایی سازمان آزدی‌بخش فلسطین (ساف) اعلام کرد که اجرای توافق ۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۷ که تحت نظارت مصر منعقد شد، تنها راه برای پایان دادن به اختلافات جنبش فتح و حماس است.

نفت خاورمیانه گران‌تر شد

پالایشگاه‌های نفت در سراسر آسیا، برای جبران از دست دادن نفت ایران و ونزوئلا ناچار شده‌اند نفت تولیدکنندگان خاورمیانه از ابوظبی گرفته تا عمان را با قیمت بالاتری خریداری کنند.

دود پالایشگاه تبریز ناشی از سوختن مواد هیدروکربنی است

پالایشگاه تبریز اعلام کرد : دود و آتش غلیظی که امروز بر فراز این پالایشگاه مشاهد شد، ناشی از سوختن مواد هیدروکربنی به عنوان بخشی از فرآیند راه اندازی دوباره بود.

حرکت لاک‌پشتی خصوصی‌سازی

از ابتدای امسال تاکنون تنها 200 میلیون تومان سهم دولتی توسط سازمان خصوصی سازی واگذار شده است.

خام فروشی مواد اولیه معادن 468 گانه آذربایجان غربی چه موقع به پایان می‌رسد؟

میزان قابل‌توجهی از ذخایر معدنی کشور که تقریبا تمام جدول مندلیف را شامل می شود در معادن 468 گانه آذربایجان غربی قرار دارد اما طی سال‌های اخیر ظرفیت این معادن به محلی برای خام فروشی تبدیل‌شده است و خبری از راه‌اندازی صنایع تبدیلی و فرآوری نیست.

آغاز زودهنگام بلیط‌فروشی در جم/ جایگاه پرسپولیسی‌ها پر شد

بوشهر - در حالی که پیش از این اعلام شده بود که بلیط فروشی مسابقه پارس جنوبی جم و پرسپولیس از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود، از دقایقی پیش بلیط فروشی مقابل ورزشگاه تختی جم آغاز شد.

انتقال بیش از یک میلیون مترمکعب پساب به پالایشگاه نفت تهران

معاون بهره‌برداری شرکت فاضلاب تهران گفت: در طرح انتقال پساب تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران به پالایشگاه نفت تهران، از مردادماه سال گذشته تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۰ هزار متر مکعب پساب به این پالایشگاه منتقل شده است.

جوانان بهبهان خواستار استخدام در پالایشگاه گاز بیدبلند شدند

اهواز - ایرنا - حدود 200 نفر از جوانان شهرستان بهبهان روز پنجشنبه با حضور در مقابل ساختمان پالایشگاه گاز بیدبلند خواستار استخدام خود در این پالایشگاه شدند.

آیا قطار خصوصی‎سازی دوباره به حرکت در خواهد آمد؟

پوی حسینی گفت: هیئت واگذاری پس از اینکه آقای دژپسند به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی تعیین شد، مدتی را برای آسیب‌شناسی واگذاری‌های قبل به خود اختصاص داد تا نظرات و گزارش‌هایی را دریافت کند که این هیئت تقریبا به پایان ماجرای بررسی‌ها رسیده است.

چرا معادن ورزقان خام فروشی می‌شود؟/خام فروشی برازنده آذربایجان‌شرقی نیست

خام فروشی، بلای جان اقتصاد مقاومتی

خام فروشی تولیدات کشاورزی، به ویژه محصولاتی همچون گل محمدی، سالهاست که سود کلان این محصول خوش عطر و بو را نصیب کشورهای دیگر می کند.

حرکت لاک‌پشتی برای مناسب سازی معابر شهری

حرکت لاکپشتی برای مناسب سازی معابر شهری

یک پالایشگاه روسیه اعلام ورشکستگی کرد

پالایشگاه روسی انتیپینسکی چند هفته پس از اینکه دادگاهی در لندن دستور بسته شدن سرمایه هایش را در پاسخ به شکایت یک موسسه تجاری داده بود، اعلام ورشکستگی کرد.

محصولات پالایشگاه گاز ایلام با راه اندازی فاز دوم 50 درصد افزایش می یابد

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: طرح احداث فاز دوم پالایشگاه گاز ایلام از سوی شرکت ملی گاز ایران به شرکت مهندسی و توسعه گاز ابلاغ شده و در صورت اجرا محصولات پالایشگاه گاز ایلام با راه اندازی فاز دوم 50 درصد افزایش می یابد.