محموله 10میلیاردریالی کالای قاچاق در شهرستان باوی کشف شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: محموله کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان باوی کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.مطالب مرتبط

محموله کالای قاچاق در گچساران کشف شد

گچساران - ایرنا -فرمانده انتظامی گچساران گفت: محموله کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 138 میلیون ریال از یک دستگاه خودروی پژو در این شهرستان کشف شد.

۲ محموله کالای قاچاق در شهرستان های آشتیان و شازند توقیف شد

اراک- یک محموله حاوی لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق در شهرستان آشتیان و یک خودروی حامل پارچه های قاچاق در شازند توسط پلیس استان مرکزی شناسایی و توقیف شد.

محموله کالای قاچاق در گتوند کشف شد

دزفول - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان گتوند گفت: یک محموله کولر دوتیکه قاچاق در نزدیکی زمین های کشت و صنعت نیشکر کارون در حوزه استحفاظی گتوند کشف و ضبط شد.

۱.۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در گرمسار کشف شد

گرمسار - فرمانده انتظامی گرمسار از کشف محموله یک و نیم میلیارد ریالی کالای قاچاق شامل لاستیک، نوشت افزار و لوازم یدکی خودرو در این شهرستان خبر داد.

کشف دو محموله قاچاق در آب‌های پارسیان

ماموران دریابانی بندرلنگه دو محموله کالای قاچاق کشف کردند.

توقیف ۳ محموله کالای قاچاق در عملیات پلیس شهرستان اراک

اراک- فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: در عملیات پلیس شهرستان اراک، سه دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق شناسایی و توقیف شد و سه نفر نیز دستگیر شدند.

کشف 11 میلیارد ریال کالای قاچاق در خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 2 محموله ی میلیاردی کالای قاچاق طی 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی خوزستان خبر داد.]]>

محموله کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری توقیف شد

شهرکرد- فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در محور لردگان به بروجن خبر داد.

کشف محموله کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از یک اتوبوس در محور یاسوج - لردگان خبر داد.

کشف 56 میلیارد ریال کالای قاچاق در گناوه

فرمانده دریابانی استان بوشهر از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از 56 میلیارد ریال در آب‌های ساحلی گناوه خبر داد.

11 میلیارد ریال کالای قاچاق در خوزستان کشف شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 11 میلیارد ریال در 24 ساعت گذشته در خوزستان کشف و 10 متهم دستگیر شدند.

کشف کالای قاچاق در گرمسار

با تلاش پلیس محموله انواع کالاهای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال در گرمسار کشف شد.

بیش از 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

بوشهر-ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: با توقیف سه دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو 405 12میلیارد ریال و 350 میلیون انواع کالای قاچاق در این شهرستان کشف شد.

کشف محموله لامپ قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف محموله لامپ ال ای دی قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد.

محموله قلیان الکترونیکی قاچاق در بندر خرمشهر توقیف شد

آبادان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: یک محموله کالای قاچاق شامل 372 دستگاه قلیان الکترونیکی وارداتی در بندر خرمشهر کشف و ضبط شد.

کشف 10 میلیارد ریال پوشاک قاچاق در باوی

10 میلیارد ریال پوشاک قاچاق در شهرستان باوی کشف و ضبط شد.

کشف محموله قلیان الکترونیکی قاچاق در بندر خرمشهر

یک محموله کالای قاچاق شامل 372 دستگاه قلیان الکترونیکی وارداتی در بندر خرمشهر کشف و ضبط شد.

2،5 میلیارد ریال کالای قاچاق در آبادان کشف شد

آبادان - ایرنا - فرمانده انتظامی آبادان گفت: 2میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق از یکدستگاه اتوبوس و یک انبار در این شهرستان کشف و ضبط شد.

38 میلیاردتومان کالای قاچاق در استان گلستان کشف و ضبط شد

دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان گفت: ماموران انتظامی 38 میلیاردتومان کالای قاچاق کشف و ضبط کردند که در مقایسه با سال پیش از آن 102 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

68 تن کالای قاچاق در کرج کشف شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف بالغ بر 68 تن کالا به ارزش تقریبی 50 میلیارد ریال به ظن قاچاق در شهرستان کرج در هفته جاری خبر داد.