امام جمعه شهرکرد بر برگزاری گسترده جشنواره رضوی تاکید کرد

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: باید شرایطی فراهم کرد تا جشنواره کتابخوانی رضوی تقویت و زمینه برگزاری هرچه گسترده تر آن در استان فراهم شود.مطالب مرتبط

امام جمعه شهرکرد بر برگزاری گسترده جشنواره رضوی تاکید کرد

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: باید شرایطی فراهم کرد تا جشنواره کتابخوانی رضوی تقویت و زمینه برگزاری هرچه گسترده تر آن در استان فراهم شود.

امام جمعه شهرکرد : قدرت آمریکا پوشالی است

شهرکرد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به عربده کشی های جدید آمریکا در جهان و تاکید بر اینکه دوران زورگویی در دنیا به سرآمده است، گفت: قدرت کشور آمریکا پوشالی است.

دیدار مسوولان و کارگزاران با امام جمعه شهرکرد

شهرکرد- ایرنا- مسوولان و کارگزاران چهارمحال و بختیاری به مناسبت ماه مبارک رمضان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار کردند.

عربده کشی آمریکا تو خالی است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به تهدیدات اخیر آمریکا در سطح بین المللی تاکید کرد : عربده کشی های آمریکا دیگر کاربردی ندارد و برای ملت های جهان تو خالی است.

جشنواره کتابخوانی رضوی از کمیت و کیفیت بالایی برخوردار شده است

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حالی در استان برگزار می شود که هرسال نسبت به سال گذشته از رشد کمی و کیفی بیشتری برخوردار می شود.

برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی رضوی

نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از ابتدای اردیبهشت آغاز شده است و تا ۲۸ خرداد فرصت شرکت در آن برای همه گروه‌های سنی با دوازده کتاب وجود دارد.

امام جمعه شهرکرد: حصر اقتصادی به کشور ضربه‌ای وارد نکرده است; می‌توانیم به اقتصاد پویا دست یابیم

خطیب جمعه شهرکرد گفت: 40 سال است که کشور ما در حصر اقتصادی قرار دارد اما این حصر نه تنها ضربه‌ای به کشور وارد نکرد بلکه موجب رشد کشور شد.

پذیرش آثار مرتبط با زیارت امام زاده یحیی (ع) سمنان در جشنواره رضوی

آثار مرتبط با زیارت بارگاه حضرت یحیی بن موسی الکاظم (ع) برادر امام رضا (ع) در شهر سمنان در جشنواره سفرنامه نویسی و خاطره نویسی رضوی پذیرفته می شود.

۱۱شهر و مرکز بخش خراسان رضوی درخواست برگزاری نماز جمعه دارند

در حال حاضر ۵۳پایگاه نماز جمعه در خراسان رضوی فعال است و ۱۱شهر و مرکز بخش دیگر درخواست برگزاری نماز جمعه دارند.

آئین نماز جمعه بجنورد در نخستین جمعه ماه رمضان به روایت تصاویر

آئین نماز عبادی و سیاسی جمعه در نخستین جمعه از ماه مبار رمضان با حضور گسترده امت خداجوی مرکز خراسان شمالی در مصلای حضرت امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

دومین جشنواره ملی داستان ترکی رضوی در زنجان برگزار می شود

زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: دومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی آذری از سری برنامه های هفدهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در این استان برگزار می شود.

تبلیغات اسلامی از جشنواره کتابخوانی رضوی حمایت می کند

سنندج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: با تمام توان و ظرفیت از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان حمایت می کنیم.

درخواست امام جمعه شهرکرد برای ساماندهی آرامستان

توصیه امام جمعه به برگزاری عروسی در کمتر از سه ساعت صحت ندارد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد نقده گفت: توصیه امام جمعه به برگزاری عروسی بی شام و کمتر از سه ساعت در شهرستان صحت ندارد.

نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در زنجان برگزار می شود

زنجان - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) همزمان با سراسر کشور در کتابخانه های عمومی این استان نیز تا 28 خرداد امسال به 2 شکل مکتوب و الکترونیکی برگزار می

سالن باستانی امام علی (ع) مهدیه شهرکرد افتتاح شد

شهرکرد- ایرنا- سالن ورزش های باستانی امام علی (ع) منطقه غرب شهرکرد در محله 'مهدیه' این شهر روز چهارشنبه با حضور اقبال عباسی استاندار چهارمحال وبختیاری افتتاح شد.

تاکید امام جمعه ارومیه بر تبعیت از فرامین رهبرمعظم انقلاب در برابر آمریکای جنایتکار

امام جمعه ارومیه :آمریکا از درون پوسیده و مردم و مسئولان نباید از آمریکا بترسند و این وعده الهی است.

آشنایی با حضرت احمدبن موسی(ع) در جشنواره رضوی

۲۳۵ کتابخانه فارس آماده همکاری با شرکت کنندگان جشنواره ملی کتابخوانی رضوی هستند.

تنها گزینه ملت ایران مقاومت در برابر آمریکا است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا دچار یاس و ناامیدی شده است، گفت : تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

ایلام میزبان کنگره ملی «اربعین در آئینه شعر اقوام ایرانی» می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: بعد از برگزاری هفت دوره از جشنواره سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی با موافقت بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و نیز با توجه به ظرفیت‌های موجود امسال اولین کنگره شعر اربعین حسینی در ایلام برگزار می‌شود.