9 توزیع کننده مواد مخدر در شوط دستگیر شدند

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی شوط گفت: از ابتدای سال 9 توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.مطالب مرتبط

9 توزیع کننده مواد مخدر در شوط دستگیر شدند

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی شوط گفت: از ابتدای سال 9 توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.

24 عامل مرتبط با قاچاق مواد مخدر در مهاباد دستگیر شدند

مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی مهاباد گفت: 24 نفر از عاملان مرتبط با مواد مخدر از جمله اعضای شبکه تهیه، توزیع، پخش و معتادان متجاهر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

باند تولید و توزیع مواد مخدر در گلبهار منهدم شد

مشهد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: باند تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی دراین شهر منهدم و پنج عضو این باند دستگیر شدند.

کشف پنج کیلوگرم هروئین در اراک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی استان مرکزی : 5کیلوگرم هروئین در عملیات دستگیری 2 توزیع کننده گسترده مواد مخدر،‌ کشف و ضبط شد.

دستگیری توزیع کننده ماده مخدر شیشه

فردی که در پوشش نصب کرکره برقی و تعمیر درب‌های پارکینگ اقدام به توزیع ماده مخدر شیشه می‌کرد، دستگیر شد

493 کیلوگرم انواع مواد مخدر در یزد کشف شد

ماموران نیروی انتظامی استان یزد موفق شدند در عملیات های جداگانه ای، 493 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط و قاچاقچیان را دستگیر کنند.

کشف 14 کیلوگرم تریاک از کیف یک مسافر

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: ماموران انتظامی یک توزیع کننده موادمخدر در پوشش مسافر را دستگیر و 14کیلو و 900 گرم مواد مخدر از نوع تریاک  از وی کشور کردند.

افزایش قاچاق مواد مخدر نگران‌کننده است

استاندار خوزستان با اشاره به افزایش سه برابر کشفیات مواد مخدر در سال گذشته نسبت به سال 96، گفت: افزایش قاچاق مواد مخدر نگران کننده است.

کشف ۵ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۵ کیلوگرم مواد مخدر تریاک و هروئین در کرمانشاه خبر داد و گفت: در این رابطه ۲ نفر نیز دستگیر شدند.

دستگیری 30 خرده فروش مواد مخدر در قزوین

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: 30 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در قزوین دستگیر شدند.]]>

سال جاری پنج باند حمل و توزیع مواد مخدر در استان متلاشی شد

یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج باند حمل و توزیع مواد مخدر در استان متلاشی شد و ، ۹۰۵ کیلو گرم انواع مواد مخدر نیز در استان کشف شده است.

کشف ۵۴کیلو موادمخدر از دو باند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از انهدام دو باند توزیع مواد مخدر طی دو عملیات و کشف ۵۴ کیلوگرم موادمخدر صنعتی و سنتی خبر داد.

تاکید بر اجرای روش هاى نوین در مبارزه و مقابله با مواد مخدر

استاندار قزوین گفت: موفقیت در مبارزه با مواد مخدر نیازمند استفاده از روش‌های نوین و جدید است، چون شیوه ترانزیت و توزیع و تولید هم تفاوت کرده است.

تحویل 33 متهم تحت تعقیب به مراجع قضایی

33 سارق ، فروشنده مواد مخدر ، معتاد و متهمان تحت تعقیب در اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

قاچاقچیان در دام نیروهای پلیس

فرمانده انتظامی کنگاور گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان، حاملان بیش از ده کیلوگرم مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

10 درصد مواد مخدر مکشوفه کشور توسط سگ ها

کرج - ایرنا - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: سالانه بیش از 800 تن انواع مواد مخدر در کشور کشف می شود که سگ های مواد یاب حدود 10 درصد آن را شناسایی می کنند.

کشفیات انواع مواد مخدر در استان مرکزی 35 درصد رشد داشته است

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: در 2 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، با کشف 937 کیلو انواع مواد مخدر رشد 35  درصدی افزایش کشفیات در حوزه انوع مواد مخدر در استان داشته‌ایم.

بیش از 6 تن مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد

بیرجند - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تا 22 اردیبهشت بیش از 6 تن و 684 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و بیشترین کشفیات توسط نیروی انتظامی انجام شده است.

2.6 تن انواع مواد مخدر در سراوان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 2 تن و 605 کیلو گرم انواع مواد مخدر در درگیری شب گذشته با قاچاقچیان مواد مخدر در سراوان کشف شد.

355 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

یزد - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: 355 کیلوگرم تریاک در چند عملیات جداگانه در این استان کشف و تعدادی متهم دستگیر شدند.