خرید دانه روغنی کلزا در خوزستان به 38هزار تن رسید

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت:خرید دانه روغنی کلزا به قیمت تضمینی از زمان شروع برداشت این محصول در خوزستان تاکنون به 38هزار تن رسید.مطالب مرتبط

خرید دانه روغنی کلزا در خوزستان به 38هزار تن رسید

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت:خرید دانه روغنی کلزا به قیمت تضمینی از زمان شروع برداشت این محصول در خوزستان تاکنون به 38هزار تن رسید.

خرید دانه روغنی کلزا در خوزستان به 38 هزار تن رسید

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید دانه روغنی کلزا به قیمت تضمینی از زمان شروع برداشت این محصول در خوزستان تاکنون به 38 هزار تن رسید.

۱۱۶ تن دانه روغنی کلزا در مازندران خریداری شد

ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور از خرید ۱۱۶ تن دانه روغنی کلزا به ارزش بیش از سه میلیارد ریال در مازندران خبر داد.

خرید تضمینی 42 هزار تن کلزا در خوزستان

42هزار تن دانه روغنی کلزا به قیمت تضمینی از کشاورزان خوزستانی خریداری شد .

خرید ۱۱۶ تن کلزا از کشاورزان مازندرانی

قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم دانه روغنی کلزا ۳ هزار و ۴۳۹ تومان است.

خرید تضمینی دانه های روغنی در خراسان رضوی آغاز شد

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: خرید تضمینی دانه های روغنی کلزا و گلرنگ از شهرستان سرخس این استان آغاز شد.

خرید کلزا 12 درصد افزایش یافت

تهران - ایرنا - شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: از ابتدای فصل برداشت تاکنون 64 هزار و 128 تن دانه روغنی کلزا در کشور خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد رشد را نشان می دهد.

خرید بیش از ۳ هزار تن دانه روغنی از کشاورزان فارس

بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ تن دانه روغنی از آغاز برداشت این محصول تاکنون به صورت تضمینی از کشاورزان استان فارس خریداری شده است.

پیش بینی خرید 5 هزار تن کلزا از مزارع خراسان شمالی  

امسال قیمت تضمینی هر کیلوگرم دانه کلزا 34 هزار و 398 ریال است. 

46 درصد دانه‌های روغنی کشور در گلستان تولید می‌شود

رئیس اداره پنبه و دانه‌های روغنی جهاد کشاورزی گلستان با بیان اینکه 46 درصد دانه‌های روغنی کشور در استان تولید می‌شود گفت: امسال 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زیرکشت پنبه می‌رود.

جان باختن کارگر گچسارانی بر اثر حمل دانه‌های روغنی از تریلر

فرمانده انتظامی گچساران از جان باختن جوانی 21 ساله بر اثر بی‌احتیاطی در حین خالی کردن بار حامل دانه‌های روغنی از تریلر در این شهرستان خبر داد.

مرگ جوان 21 ساله در حین حمل دانه های روغنی از تریلر

فرمانده انتظامی گچساران از جان باختن جوانی 21 ساله بر اثر بی‌احتیاطی در حین خالی کردن بار حامل دانه‌های روغنی از تریلر در این شهرستان خبر داد.]]>

مانه و سملقان رتبه نخست کشت کلزا در خراسان شمالی را دارد

بجنورد- ایرنا- مدیر مانه و سملقان گفت: این شهرستان با سطح زیرکشت بیش از یکهزار هکتار رتبه نخست کشت و تولید کلزا را در خراسان شمالی دارد و در کشت دانه های روغنی هم پیشگام است.

خرید گندم در خوزستان از 1.1 میلیون تن گذشت

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان به یک میلیون و 112هزار تن رسید و در 2 روز آینده با ادامه برداشت ، به رقم گندم خریداری شده در سال زراعی گذشته که یک میلیون و 130هزار بود خواهیم رسید.

خرید گندم در خوزستان از 1.1 میلیون تن گذشت

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان به یک میلیون و 112هزار تن رسید و در 2 روز آینده با ادامه برداشت ، به رقم گندم خریداری شده در سال زراعی گذشته که یک میلیون و 130هزار بود خواهیم رسید.

خرید هزار و ۲۰۰ تن کلزا در مازندران

بیش از هزار و ۲۰۰ تن کلزا به ارزش ۳۸ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

خرید تضمینی 600 تن کلزا در گلستان

تا کنون ششصد تن کلزا به صورت تضمینی از کشاورزان گلستانی خریداری شده است.

آغاز خرید تضمینی گندم و کلزا در قصرشیرین

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور از آغاز خرید تضمینی گندم و کلزا در شهرستان قصرشیرین خبر داد.

خرید تضمینی گندم در خوزستان به 860هزار تن رسید

اهواز - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان با وجود مشکلات ناشی از سیلاب مهیب فروردین ماه امسال و آبگرفتگی حجم زیادی از مزارع آماده برداشت گندم ، به رقم خیره کننده 860هزار تن رسید.

آغاز خرید تضمینی گندم و کلزا در کرمانشاه

کرمانشاه_مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی استان کرمانشاه گفت: خرید تضمینی گندم و کلزا در مناطق گرمسیری استان آغاز شده است.