نماینده مجلس: راه آهن تبریز - اهر احداث می شود

تبریز - ایرنا - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موافقت وزارت راه و شهرسازی برای اجرای طرح مطالعه و احداث قطار تبریز-اهر گفت: با احداث این خط آهن، اهر به راه‌آهن سراسری می پیوندد.مطالب مرتبط

نماینده مجلس: راه آهن تبریز - اهر احداث می شود

تبریز - ایرنا - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موافقت وزارت راه و شهرسازی برای اجرای طرح مطالعه و احداث قطار تبریز-اهر گفت: با احداث این خط آهن، اهر به راه‌آهن سراسری می پیوندد.

رونق اقتصادی و گردشگری منطقه ارسباران با احداث راه آهن تبریز- اهر

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی احداث راه آهن تبریز- اهر را موجب رونق اقتصادی و گردشگری منطقه ارسباران عنوان کرد.

نماینده ‌تبریز‌ در مجلس: ‌نکونام مانند گزینه‌های دیگر ‌برنامه‌هایش را ارائه داد/باشگاه به دلیل کمبود وقت به سراغ فروزان رفت

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به تشریح اتفاقات جلسه شب گذشته مسئولان باشگاه تراکتورسازی با جواد نکونام پرداخت.

هشدار دهنده‌های آتش باید در قسمت‌های مختلف بازار تبریز نصب شود

تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: هشدار دهنده‌های آتش باید در قسمت‌های مختلف بازار تبریز نصب شود چراکه این بازار قدیمی است و احتمال آتش سوزی در آن وجود دارد.

روایت نماینده تبریز از جلسه با جواد نکونام برای تراکتورسازی

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه تراکتورسازی تیمش را برای قهرمانی در فصل آینده می بندد، گفت: مربیان صاحب‌نام به تراکتورسازی برنامه داده‌اند که یکی از این مربیان جواد نکونام بود.

تکمیل قطار شهری تبریز توسعه تمام شهرهای آذربایجان را در پی دارد

تبریز- ایرنا- نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به پروژه عظیم قطار شهری تبریز، گفت: تکمیل قطار شهری در شهر تبریز به عنوان مرکز آذربایجان بدون شک توسعه تمام شهرهای آذربایجان را در پی دارد.

مدیران ارشد بیمه مرکزی برای بررسی مشکلات بازاریان خسارت دیده به تبریز می‎آیند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران ارشد بیمه مرکزی برای بررسی مشکلات بازاریان و اصناف زیان دیده به تبریز سفر می‌کنند.

نماینده مجلس: اقدامات آمریکا اقتصاد جهان را به چالش می کشد

تبریز-ایرنا- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات آمریکا در معادلات بین المللی و تحریم های اقتصادی علیه ایران، اقتصاد جهان را به چالش می کشد.

اطلاعیه ستاد نماز جمعه تبریز

نماز جمعه این هفته تبریز به امامت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز اقامه می شود.

فاز دوم مصلی تبریز به بهره برداری می‌رسد

تبریز – نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی از به بهره برداری رسیدن فاز دوم مصلی امام خمینی (ره) تبریز در روز جمعه خبر داد.

رئیس مجلس نمایندگان افغانستان انتخاب شد

میر رحمان رحمانی، نماینده مردم پروان در مجلس نمایندگان افغانستان و از تاجران بزرگ این کشور به عنوان رئیس مجلس نمایندگان انتخاب شد. در نشست امروز شنبه مجلس، ۲۴۷ نماینده حضور داشتند.

موافقت وزارت راه با احداث قطار تبریز ـ اهر/ اهر به راه‌آهن سراسری می‌پیوندد

موافقت وزارت راه و شهرسازی با احداث قطار تبریز - اهر/اهر به راه‌آهن سراسری می پیوندد

443 واحد مسکونی برای محرومان در آذربایجان شرقی احداث می شود

تبریز - ایرنا - مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی گفت: خیران مسکن ساز استان در سال جدید 443 واحد مسکن برای خانواده های محروم و اقشار مستضعف استان احداث می کنند.

نماینده شیراز: صدا و سیما نسبت به دولت و مجلس تغییر رفتار دهد

نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به «رفتار صدا و سیما و برخی رسانه‌ها در تخریب چهره دولت و مجلس» گفت: امیدوارم در رفتارتان بازنگری کنید و در مسیر خواست عمومی جامعه قرار بگیرید.

کتاب «دختر تبریز» شامل خاطرات صدیقه صارمی رونمایی شد

تبریز- کتاب «دختر تبریز» با حضور حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، صدیقه صارمی و مادر شهید صادق عدالت اکبری رونمایی شد.

نماینده مهریز: هیات رییسه مجلس ضعیف شده است

نماینده مهریز و بافق در مجلس گفت: گرانی‌های افسار گسیخته مردم را تحت فشار قرار داده است. هزینه اداره زندگی از یک میلیون به دو میلیون تومان افزایش یافته است.

امام جمعه تبریز: عناصر خائن شناسایی و حذف شوند

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه معیار دوستی در روابط مسلمانان باید ایمان باشد، گفت: مسئولان باید عناصر خائن و دست نشانده ها را شناسایی و نسبت به حذف آنها اقدام کنند.

نماینده نهاوند خواستار گزارش عملکرد ارز کالاهای اساسی به مجلس شد

نماینده مردم نهاوند در مجلس ‌ خواستار گزارش عملکرد ارز کالاهای اساسی به مجلس شد و از رییس‌جمهور درخواست کرد: به مجلس گزارش دهید که کالاهای وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومان چه تاثیری بر ثبات بازار و معیشت مردم داشت.

امام جمعه تبریز: تشکل های مساجد هم افزایی کنند

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر نقش مساجد در ایجاد وحدت و انسجام بین آحاد ملت، گفت: تشکل های مختلف فعال در مساجد محورهای هم افزایی خود را تقویت کنند.