مشکلات مجتمع ورزشی کارگری گچساران

گچساران- ایرنا- مجتمع ورزشی کارگری گچساران در سال 95 به بهره برداری رسید و یک ساعت پس از افتتاح تعطیل شد و رکورد فعالیت کمترین طرح ورزشی اجرا شده در این استان را به نام خود تا سال 97 ثبت کرد و این طرح هم اکنون به دلیل نیمه فعال است.مطالب مرتبط

مشکلات مجتمع ورزشی کارگری گچساران

گچساران- ایرنا- مجتمع ورزشی کارگری گچساران در سال 95 به بهره برداری رسید و یک ساعت پس از افتتاح تعطیل شد و رکورد فعالیت کمترین طرح ورزشی اجرا شده در این استان را به نام خود تا سال 97 ثبت کرد و این طرح هم اکنون به دلیل نیمه فعال است.

مجموعه‌های ورزشی کارگری استان بوشهر تکمیل می‌شوند

بوشهر - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگری اختصاص یافت.

170 میلیارد ریال برای تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگری بوشهر اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی کارگران گفت: در این عرصه 170 میلیارد ریال برای تکمیل مجموعه‌های ورزشی کارگری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اختصاص یافته است.

اهواز میزبان اولین اردوی تیم های ملی پتانک آقایان و بانوان گارگری کشور

هیئت ورزشی کارگری خوزستان با همکاری اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان خوزستان میزبان اولین اردو تیم های ملی آقایان و بانوان کارگری کشور اعزامی به ششمین دوره بازیهای جهانی کارگری 2019 که تیرماه سال جاری در کشور اسپانیا برگزارمیگردد

بیش از پنج کیلوگرم تریاک در گچساران کشف شد

گچساران - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: پنج کیلو و 700 گرم تریاک از یک دستگاه خودروی سواری در محور گچساران - اهواز کشف شد.

اهواز میزبان اولین اردوی تیم های ملی پتانک گارگری کشور+ فیلم

هیئت ورزشی کارگری خوزستان با همکاری اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان میزبان اولین اردو تیم های ملی آقایان و بانوان کارگری کشور است که تیرماه در کشور اسپانیا برگزارمی شود.

مشکلات آب مجتمع کشار مرتفع می شود

بندرخمیر - فرماندار خمیر گفت: یکی از خواسته های جدی مردم منطقه کشار رفع مشکلات آب روستاهای این منطقه است که در نشست مشترک با مدیران آب و فاضلاب روستایی هرمزگان این مشکلات مرتفع شد.

مجتمع کارگاهی و نمایشگاهی فرش دستبافت اردبیل راه‌اندازی می‌شود

اردبیل - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: با رفع مشکلات و موانع، مجتمع کارگاهی و نمایشگاه دائمی فرش دست بافت اردبیل توسط بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شود.

1020طرح اشتغالزایی در گچساران اجرا شد

گچساران - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزارو 20 طرح تولیدی و اشتغالزایی با سرمایه گذاری بیش از 212 میلیارد ریال در گچساران از سال 95 تاکنون اجرا شد.

حمله ملخ‌ها به ۴۰هزار هکتار از اراضی گچساران

فرماندار شهرستان گچساران گفت: ۴۰ هزار هکتار از اراضی گچساران به ملخ های مهاجم آلوده شده و ملخ ها در حال پیشروی هستند.

گردوخاک دید افقی را در گچساران کاهش داد

گچساران- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی گچساران با اشاره به اینکه میزان دید افقی در این شهرستان هم اکنون 6 هزار متر است گفت:پدیده گرد و خاک در دومین روز متوالی دید افقی را در منطقه کاهش داده است.

طرح مزرعه خورشیدی در100 هکتاراز زمین های گچساران اجرا می شود

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: 100 هکتاز زمین برای ساخت مزرعه خورشیدی در این شهرستان در نظر گرفته شده که عملیات اجرایی آن بزودی آغاز خواهد شد.

2800 خانه روستایی گچساران مقاوم سازی شد

گچساران- ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: 2 هزارو 800 واحد مسکونی روستایی معادل 40 درصد واحدها در این شهرستان تاکنون مقاوم سازی شده است.

هیات ورزش کارگری خوزستان دومین هیات برتر کشور شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات ورزش کارگری خوزستان گفت: هیات ورزش کارگری خوزستان رتبه دوم در بین هیات های ورزش کارگری سراسر کشور را در سال 97 به دست آورد.

اتوبوس فرهنگی شرکت نفت گچساران رونمایی شد

گچساران - ایرنا - نخستین اتوبوس فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به منظور گسترش اهدای کتاب دوشنبه شب با حضور مسئولان رونمایی شد.

ورود ملخ‌ها به مراتع گچساران

ملخ‌های مهاجم وارد بخش‌هایی از شهرستان گچساران شدند.

ورود ملخ ها به مراتع گچساران

ملخ‌های مهاجم وارد بخش‌هایی از شهرستان گچساران شدند.

بازداشت تعدادی از کارگران معترض نیشکر هفت تپه

منابع کارگری از بازداشت شماری از کارگران معترض مجتمع نیشکر هفت‌تپه خبر می‌دهند.]]>

40 هکتار از جنگلها و مراتع ارتفاعات گچساران در آتش سوخت

رئیس اداره منایع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گچساران گفت: در پی آتش سوزی بالغ بر 40 هکتار از جنگلها و مراتع ارتفاعات آبگرمو، امامزاده اسماعیل و کارکنان دولت گچساران سوخت.

70 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گچساران پرداخت شد

گچساران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گچساران گفت:70 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از سال گذشته تاکنون این نهاد حمایتی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.