همکاری ورزش ایران وآذربایجان تا سال 2021 ادامه می یابد

تهران - ایرنا - وزرای ورزش ایران و جمهوری آذربایجان در خصوص اعزام پیمانکارساخت اماکن ورزشی، دیدارهای دوستانه باشگاهی فوتبال و برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی توافق کردند و پیشنهاد شد اجرای این همکاری ها تا سال 2021 تداوم یابد.مطالب مرتبط

همکاری ورزش ایران وآذربایجان تا سال 2021 ادامه می یابد

تهران - ایرنا - وزرای ورزش ایران و جمهوری آذربایجان در خصوص اعزام پیمانکارساخت اماکن ورزشی، دیدارهای دوستانه باشگاهی فوتبال و برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی توافق کردند و پیشنهاد شد اجرای این همکاری ها تا سال 2021 تداوم یابد.

همکاری ایران و ترکمنستان در زمینه های انرژی و حمل و نقل گسترش می یابد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه تاکید کرد: همکاری های ایران و ترکمنستان در زمینه های انرژی، ترانزیت، حمل و نقل و مبارزه با مواد مخدر گسترش می یابد.

روسیه:«اینستکس» هرچه زودتر راه‌اندازی شود/همکاری در تکمیل نیروگاه بوشهر را ادامه می‌دهیم

وزارت خارجه روسیه با درخواست از سایر کشورها برای ادامه روابط اقتصادی با ایران، ازجمله خرید محصولات انرژی، تأکید کرد: مسکو تحریم‌های جدید آمریکا علیه صنعت فلزات ایران را قاطعانه محکوم و به همکاری‌های هسته‌ای با تهران ادامه خواهد داد. ‎

قطع همکاری ۶۰ نفر از پرسنل سازمان ورزش شهرداری

عضو شورای شهر تهران گفت: ۶۰ نفر از پرسنل سازمان ورزش شهرداری طی نامه‌ای به بنده در مورد قراردادهای جدیدشان گلایه‌مند بودند و این افراد با بیش از ده سال سابقه مجبور به قطع همکاری شده‌اند و این در حالی است که از پیش هیچ اطلاعی به آنها داده نشده بود.]]>

لاوروف: امیدواریم در برجام عقل و منطق برتری یابد

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه با بیان اینکه به گفت وگو با طرف آمریکایی در خصوص توافق هسته ای با ایران ادامه می دهد، ابراز امیدواری کرد که در برجام سرانجام عقل و منطق برتری یابد.

سلطانی‌فر: موزه ورزش ایران با حضور جهانگیری افتتاح می‌شود

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان موزه ملی ورزش ایران را انتظار 40 ساله جامعه ورزش دانست.

وزیران ورزش ایران و جمهوری آذربایجان امروز دیدار می کنند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان جمهوری آذربایجان روز دوشنبه در راس هیاتی برای دیدار با مقامات ارشد ورزشی ایران و بازدید از اماکن ورزشی و همچنین توسعه همکاری های ورزشی به تهران سفر کرد.

تفاهم نامه همکاری اداره ورزش ری و دانشگاه یادگار امضا شد

شهرری- ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: تفاهم نامه همکاری بین اداره ورزش این شهرستان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) جهت استفاده از طرفیت های علمی امضا شد.

دیدار سلطانی فر با رباطی؛ همکاری وزارت ورزش و شهرداری در توسعه ورزش همگانی

سلطانی‌فر: پیشنهاد برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی تولید ایران در باکو را دادیم

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به زمینه های جدید همکاری بین دو کشور ایران و آذربایجان در عرصه ورزش و جوانان گفت: پیشنهاد کردیم زمینه برگزاری نمایشگاهی از وسایل و تجهیزات ورزشی محصول تولیدی های ایران در باکو برگزار شود و همچنین زمینه حضور پیمانکاران اماکن ورز

اجرای طرح تحول نظام سلامت با قوت ادامه می یابد

زنجان -ایرنا - نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت با قوت و قدرت ادامه می یابد و تنها ممکن است نسبت به جابجایی سهم ها اقدام و به اولویت هایی بیشتر توجه شود.

اجرای طرح تحول نظام سلامت با قوت ادامه می یابد

زنجان -ایرنا - نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت با قوت و قدرت ادامه می یابد و تنها ممکن است نسبت به جابجایی سهم ها اقدام و به اولویت هایی بیشتر توجه شود.

زیرساخت‌های ورزش استان گلستان توسعه می‌یابد

سرپرست استانداری گلستان با اشاره به شکوفایی ورزش استان در سال‌های اخیر، گفت: سعی خواهیم کرد زیرساخت‌های ورزش استان گلستان را فراهم کنیم.

کمک های سازمان ملل به سیل زدگان ادامه می یابد

تهران- ایرنا - 'اوگوچی دنیلز' نماینده سازمان ملل متحد در ایران از تصمیم این سازمان بین المللی برای تداوم کمک های کوتاه مدت و بلند مدت خود به آسیب دیدگان سیل اخیر ایران خبر داد.

اصفهان| هزینه رزمی‌کاران در سال 98 کاهش می‌یابد

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: برای جلوگیری از دور شدن مردم از ورزش به دلیل مشکلات اقتصادی، به‌دنبال راه‌کارهایی برای کم کردن هزینه ورزش برای بسیجیان و سپاهیان استان هستیم.

فصل جدید همکاری های دانشگاهی ایران و ارمنستان

مسکو - ایرنا - مقامات ایران و ارمنستان راه های توسعه همکاری های پزشکی بین دو کشور و آغاز همکاری ها با دانشگاه گیلان را بررسی کردند.

حمل و نقل جاده‌ای ایران و ترکمنستان گسترش می‌یابد

معاون وزیر راه نتایج مذاکرات صورت گرفته در زمینه توسعه همکاری‌های حمل و نقلی و ترانزیتی بین دو کشور را مثبت ارزیابی کرد و از افتتاح پل مرزی سرخس در آینده‌ای نزدیک خبر داد

هند از بزرگترین مشتریان نفت ایران است/رایزنی برای توسعه همکاری‌ها

وزیر امور خارجه گفت: هند از بزرگترین مشتریان نفت ایران است و سفرم به دهلی‌نو در راستای ادامه مشورت‌های مستمر بین دو کشور در حوزه‌های مختلف است.

صالحی‌امیری: موزه ملی ورزش سرمایه فرهنگی ایران است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: موزه ملی ورزش که امروز توسط اسحاق جهانگیری افتتاح شد موزه ارزش‌های ملی ورزش است.

موزه ملی ورزش، سرمایه فرهنگی ایران زمین است

تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه موزه ملی ورزش سرمایه فرهنگی ایران زمین است، گفت: این موزه بیان درد، سردی و گرمی های خانواده ورزش ایران است.