تشکیل کمیته راهبردی مکان‌یابی آرامستان‌های جدید تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبردی مکان یابی آرامستان‌های جدید پایتخت به منظور ارائه گزینه‌های پیشنهادی برای توسعه و به روز کردن آن خبر داد.مطالب مرتبط

تشکیل کمیته راهبردی مکان‌یابی آرامستان‌های جدید تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبردی مکان یابی آرامستان‌های جدید پایتخت به منظور ارائه گزینه‌های پیشنهادی برای توسعه و به روز کردن آن خبر داد.

کمیته مکان یابی آرامستان های جدید پایتخت تشکیل شد

تهران- ایرنا- معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران از تشکیل کمیته راهبری مکان یابی آرامستان های جدید پایتخت به منظور ارائه گزینه های پیشنهادی برای توسعه و بروز کردن آن خبر داد.

تشکیل کمیته راهبری مکان یابی آرامستان‌های جدید پایتخت

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبری مکان یابی آرامستان‌های جدید پایتخت به منظور ارائه گزینه‌های پیشنهادی برای توسعه و به روز کردن آن خبر داد

تا سه سال آینده مشکل «قبر» نداریم/ مکان‌یابی برای ایجاد آرامستان‌های جدید

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تشکیل کمیته راهبری مکان‌یابی آرامستان‌های جدید پایتخت به منظور ارائه گزینه‌های پیشنهادی برای توسعه و به روز کردن آن خبر داد.

تشکیل کمیته راهبری مکان‌یابی آرامستان‌های جدید پایتخت

آرمستان های قدیمی ری رها شده اند

رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت : هنوز آرامستان های ابن بابویه و امامزاده عبدالله (ع) ساماندهی نشده و به نوعی این آرامستان ها رها شده اند.

چاووش اوغلو:به توافق بر سر تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه نزدیک شدیم

وزیر خارجه ترکیه از نزدیکی زمان توافق بر سر تشکیل کمیته قانون اساسی جدید سوریه خبر داد.

درجا زدن قطار تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی؛ شهرک ترامپ در جولان اشغالی احداث می‌شود

قطار تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی همچنان با سرعت کندی به حرکت خود ادامه می‌دهد و بنیامین نتانیاهو نتوانسته است دولت جدید خود را تشکیل دهد و به همین سبب احتمال دارد وی خواستار مهلت بیشتری برای تشکیل آن شود.

طرح توسعه آرامستان ارومیه در حال اجرا است

‌رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: بیش از ۱۰۰ هزار اموات از سال ۵۶ در باغ رضوان ارومیه دفن شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان: 28 پایگاه حامی یابی در سمنان برپا می‌شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای نزدیکی دل‌ ها و دستگیری از نیازمندان است و از این رو 28 پایگاه حامی ‌یابی در ماه رمضان در این استان برپا می ‌شود.

کمیته پیگیری اشتغال ورزشکاران تشکیل شود

گرگان - نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیاز است تا کمیته پیگیری اشتغال ورزشکاران تشکیل شود.

کمیته واگذاری استقلال و پرسپولیس تشکیل می‌شود

وزیر ورزش و جوانان از تشکیل کمیته واگذاری استقلال و پرسپولیس با حضور نمایندگان مجلس و سازمان خصوصی‌سازی خبر داد.

کمیته بازرگانی مشترک ایران و اتریش تشکیل می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی شیراز معتقد است با وجود حمایت سیاسی اروپا از برجام، در حوزه اقتصادی کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است و در این زمینه تشکیل کمیته‌های مشترک بازرگانی می‌تواند راه حلی برای برون رفت از این فضا باشد.

لاوروف: غرب از کارشکنی در تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه دست بردارد

وزیر خارجه روسیه ضمن حمایت از اقدامات صورت گرفته در سوریه بر اساس تصمیمات "مذاکرات آستانه"، به کشورهای غربی مخالف این روند رایزنی‌ها توصیه کرد تا در تشکیل و آغاز به کار کمیته قانون اساسی سوریه، مانع تراشی نکنند.

تشکیل کمیته‌ای 4 نفره برای بررسی اساسنامه کمیته المپیک

تشکیل کمیته ویژه برای واگذاری استقلال و پرسپولیس

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه دولت از خصوصی‌سازی زودتر استقلال و پرسپولیس استقبال می‌کند، از تشکیل یک کمیته ویژه برای واگذاری این دو باشگاه خبر داد.

توافق برای تشکیل کمیته بین محیط زیست و اینترپل

رییس سازمان محیط زیست با رییس پلیس بین‌الملل ناجا (اینترپل) دیدار کرد و مقرر شد کمیته‌ای سه نفره در زمینه جرایم سازمان یافته تشکیل شود.

کمک جدید تامین‌اجتماعی به کارفرمایان بدهکار

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران با اشاره به اینکه در کنار بخشودگی جرائم، در راستای ماده ۱۳ قانون رفع موانع تولید و تسهیل در امر تولید، کمیته‌های متعددی تشکیل می‌شود که درخواست‌های کارفرمایان دریافت و بررسی می‌شود و چنانچه نیاز به کمک داشته باشند مساعدت‌های

کمیته گردآوری اطلاعات ثبت آبشار لاتون آستارا تشکیل شد

آستارا - ایرنا - کمیته گردآوری اطلاعات برای ثبت آبشار لاتون آستارا با حضور تعدادی از مسئولان دستگاه های متولی و استادان دانشگاه در اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان تشکیل شد.

تشکیل کمیته سه جانبه نظارت در کارگروه کاغذ

دبیر کارگروه کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به تسنیم از تشکیل کمیته سه جانبه نظارت برای نظارت بر توزیع کاغذ خبر داد.