نظامی‌پور: لیگ برتر را به‌خاطر کمالوند از دست دادم

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت که حضور فراز کمالوند در این تیم، باعث شد تا آلومینیوم به لیگ برتر صعود نکند.مطالب مرتبط

جودوکار تیم نابینایان: روی اشتباه فردی طلا را از دست دادم

تهران- ایرنا- ملی پوش وزن به اضافه یکصد کیلوگرم تیم ملی جودو نابینایان گفت: در فینال رقابت های جایزه بزرگ باکو روی اشتباه فردی مقابل حریف ازبکستانی مدال طلا را از دست دادم.

حسینی: به کسانی که دنبال معاوضه‌ام بودند درس ایستادگی دادم/ یک نفر به دنبال بازی در آلمان بود تا پول به جیبش برود

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: برای خودم خوشحالم چون به کسانی که به دنبال معاوضه‌ام بودند درس ایستادگی دادم.

دروازه بان استقلال: به کسانی که دنبال معاوضه ام بودند درس ایستادگی دادم

تهران- ایرنا- دروازه بان استقلال تهران گفت: برای خودم بسیار خوشحالم زیرا به کسانی که دنبال معاوضه‌ام بودند، درس ایستادگی دادم.

علوی: قهرمان لیگ برتر به خاطر سیاستگذاری غلط سقوط کرد

سرمربی استقلال خوزستان گفت: متأسفانه سیاست‌گذاری‌ها غلط باعث می‌شود که تیم قهرمان ایران و شگفتی ساز در آسیا به لیگ دسته یک سقوط کند.]]>

رضایی: استعفا دادم چون در کارم دخالت می‌شد/ دیگر به فدراسیون دوومیدانی باز نمی‌گردم

صاعقه 105 راس گوسفند در ایذه را تلف کرد

مدیر اداره جهاد کشاورزی ایذه گفت: در پی صاعقه در روستاهای کمالوند و یارعلی وند ایذه 105 راس گوسفند تلف شد.

شیرینی رفع مسائل کشور خود را به ماندن در آمریکا ترجیح دادم/ این چند فناوری را برای رفع دغدغه مردم تولید کردیم

شکست مجدد مذاکرات ائتلاف آزادی و تغییر با شورای نظامی سودان

نشست مشترک ائتلاف آزادی و تغییر با شورای نظامی سودان برای توافق درخصوص تعداد اعضای نظامی و غیر نظامی شورای حاکمیتی و ریاست بر این شورا بازهم بدون نتیجه پایان یافت.

ناتو یک استراتژی نظامی جدید در پیش می‌گیرد

دبیر کل ناتو با این استدلال که در سال‌های اخیر شرایط امنیتی و چالش‌های جدیدی در شرق و غرب ایجاد شده است از ارائه یک استراتژی جدید نظامی از طرف این ائتلاف نظامی خبر داد.

حسینی: به کسانی که می‌خواستند مرا قرض بدهند درس ایستادگی دادم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران گفت: متأسفانه در اردوی ابتدای فصل برخی‌ها دنبال اهداف شخصی خودشان بودند.

دانش نظامی ایران تلفیق داشته های مذهبی، علمی و نظامی است

تبریز- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب کشور با بیان اینکه تجهیزات و سلاح های موجود کشور تولید دانشمندان و اندیشمندان داخلی بوده و وابسته به هیچ جایی نیست، گفت: دانش نظامی ایران تلفیقی از داشته های مذهبی، علمی و نظامی داخلی بوده که سبب عجز دشمن شد

دانش نظامی ایران تلفیق داشته های مذهبی، علمی و نظامی است

تبریز- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب کشور با بیان اینکه تجهیزات و سلاح های موجود کشور تولید دانشمندان و اندیشمندان داخلی بوده و وابسته به هیچ جایی نیست، گفت: دانش نظامی ایران تلفیقی از داشته های مذهبی، علمی و نظامی داخلی بوده که سبب عجز دشمن شد

افزایش همکاری‌های نظامی قزاقستان و لبنان

در دیدار وزرای دفاع لبنان و قزاقستان، دو کشور پیرامون ارتقاء سطح همکاری‌های نظامی از طریق افزایش بازدیدهای دوجانبه و تبادل تجربیات تخصصی نظامی توافق کردند.

سفیر ایران از چین به خاطر کمک به سیلزدگان تقدیر کرد

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین از دولت جمهوری خلق چین، ایرانیان مقیم، شرکت های تجاری و سازمان های مردم نهاد این کشور به خاطر همدردی و ارسال کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر ایران قدردانی کرد.

دانشگر به خاطر بی انضباطی از فهرست 18 نفره استقلال خط خورد

تهران- ایرنا- محمد دانشگراز سوی فرهاد مجیدی به خاطر بی انضباطی از فهرست 18 نفره استقلال برای بازی با سپیدرود رشت کنار گذاشته شد.

آلمان افزایش چشمگیر هزینه‌های نظامی خود را به اطلاع ناتو رساند

کشور آلمان بالاخره در برابر فشارهای آمریکا برای افزایش بودجه نظامی خود سر خم کرده و افزایش چشمگیر هزینه‌های نظامی خود در ائتلاف نظامی ناتو در سال جاری میلادی را به اطلاع این ائتلاف رساند.

آرمسترانگ: با حسرت زندگی نمی‌کنم/ طعمه آسانی برای ماموران بودم

قهرمان پیشین مسابقات دوچرخه سواری گفت: اگرچه مقدار قابل توجهی پول از دست دادم و از عرش به فرش رسیدم ولی حاضر به تغییر چیزی نیستم.

واکنش علی دایی به شایعه حذفش از فوتبال

خبر عجیبی که دیروز منتشر شد مثل بمب صدا کرد؛ «زیرآب علی دایی را در لیگ برتر زدند!» برخی سایت‌ها دیروز در خبری مدعی شدند که به خاطر اظهارات علی دایی در آخرین نشست خبری‌اش علیه برخی مقامات کشور، از خارج از محدوده فوتبال به تیم‌های لیگ برتری دستور داده‌اند ک

فرانسه: اروپا به خاطر ایران به شدت تحت فشار آمریکاست!

وزیر دارایی فرانسه بی اشاره به عدم تلاش بروکسل در تحقق وظایف برجامی خود در قبال تهران ادعا کرد: اروپا به خاطر ایران به شدت تحت فشار آمریکاست!

رودخانه سپیدرود در لیگ برتر خشکید

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت سرانجام با کسب رتبه پانزدهم جدول رده بندی از رقابت های لیگ برتر سقوط کرد و رودخانه این تیم در لیگ برتر خشک شد.