سرما 440 میلیارد تومان به باغات و مزارع بیمه شده کشور خسارت زد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: 440 میلیارد تومان خسارت بر اثر سرمازدگی بهار امسال به اراضی زراعی و باغی زیر پوشش صندوق بیمه کشاورزی وارد شده است.مطالب مرتبط

وقوع سیلاب ۲۴۰ میلیارد تومان به استان قزوین خسارت زده است

قزوین- مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: سیل اخیر بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان به مزارع و باغات و تأسیسات زیربنایی استان خسارت زده است.

یک سوم مزارع و باغات استان تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی نیستند

یاسوج- معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک سوم مزارع و باغات استان تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی نیستند.

سرمازدگی به باغات گردوی خلخال 127 میلیارد تومان خسارت وارد کرد

خوزستان| کاه و کلش مزارع رامهرمز با ارزش 50 میلیارد تومان در معرض آتش سوزی

مدیر جهادکشاورزی رامهرمز با اشاره به مسأله آتش زدن کاه و کلش مزارع به عنوان یکی از چالش‌های بزرگ بخش کشاورزی رامهرمز، گفت: اگر ارزش هر کیلو کاه را تنها 500 تومان در نظر گرفت، به عبارتی به ارزش 50 میلیارد تومان کاه و کلش در اراضی رامهرمز وجود دارد.

۷۷۰۰ میلیارد تومان خسارت سیل لرستان در بخش زیربنایی

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: خسارت سیل در بخش زیربنایی و زیرساختی ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان و در بخش دامی، زراعی و کشاورزی ۸۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

سرمازدگی 200 میلیارد ریال به باغات استان کرمانشاه خسارت زد

مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به کاهش 16 هزار تنی محصولات باغی در استان کرمانشاه گفت: باغات استان به دلیل سرمازدگی اخیر دچار 200 میلیارد ریال خسارت شدند. 

خودداری سایپا از پرداخت بدهی 1100 میلیارد تومانی بیمه ها

تهران- ایرنا- سایپا به عنوان بزرگترین بدهکار بیمه ای حدود 1100 میلیارد تومان به شرکت های بیمه بدهکار است. دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در این مورد می گوید: موضوع بدهی های معوقه به یک بحران جدی در صنعت بیمه تبدیل شده است.

تأیید 450 میلیارد تومان خسارت سیل به چهارمحال و بختیاری؛ اعتبارت به بازسازی مناطق سیل‌زده تزریق شود

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 450 میلیارد تومان از خسارات وارد شده بر اثر سیل به استان به تأیید ستاد بحران کشور رسیده است، گفت: خسارت ابلاغ شده به استان سریعاً در مکان‌های مورد نظر هزینه شود

ابلاغ اختصاص ۹۲۶ میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل به کشاورزی خوزستان

اختصای مبلغ ۹۲۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه ای از محل اعتبارات ماده ۱۰ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت جهت جبران خسارت بخش های کشاورزی خسارت دیده ناشی از سیل سال ۱۳۹۸ به استان خوزستان ابلاغ شد.

کمک بلا عوض به مزارع پرورش ماهی آسیب دیده از سیل استان

به گفته مدیر شیلات لرستان در سیل امسال 400 مزرعه پرورش ماهی به ارزش 200 میلیارد تومان خسارت دیدند .

۱۲ هزار میلیارد تومان خسارت سیل در بخش کشاورزی

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده گفت: در مجموع حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان در بخش کشاورزی باید خسارت پرداخت شود.

مراجعه کشاورزان بیمه گزار برای دریافت غرامت به دفاتر بیمه کشاورزی

کشاورزان بیمه گزار برای دریافت غرامت ناشی از خسارت سیل و سرما و تگرگ، به دفاتر و نمایندگی های بیمه کشاورزی مراجعه کنند.

بیمه ها 67.5 میلیارد ریال بابت حادثه بازار تبریز غرامت پرداختند

تبریز- ایرنا- رییس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 67 میلیارد و 500 میلیون ریال از طرف شرکت های بیمه به خسارت دیده های حادثه آتش سوزی سرای ایکی قاپیلار بازار تبریز پرداخت شده است.

سیل بیش از ۱۱ میلیارد تومان به پروژه‌های راه شهرسازی خسارت زد

بجنورد- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سیل اخیر ۱۱ میلیارد و۳۵۰ میلیون تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی این استان خسارت وارد کرد.

تصویب ۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت منازل مناطق سیل‌زده

وزیر کشور گفت: در دولت تصویب شده است که ۱۵ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات به افرادی که خانه‌هایشان در سیل خسارت دیده پرداخت شود.

تصویب ۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت و بازسازی منازل مناطق سیل‌زده

وزیر کشور گفت: در دولت تصویب شده است که ۱۵ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات به افرادی که خانه‌هایشان در سیل خسارت دیده پرداخت شود.

افزایش خسارت سیل در فریمان به 11 میلیارد تومان

خسارت های ناشی از وقوع سیل در روستاهای بخش قلندرآباد فریمان به 11 میلیارد تومان افزایش یافت.

هجوم ملخ‌ها به اراضی کشاورزی قم/ مزارع و باغات استان در معرض تهدید

ملخ‌های بومی قم که اقلیم این روز‌های شهر تغذیه مناسبی را در اختیارشان قرار داده است، مزارع و باغ‌های قم را تهدید می‌کنند.]]>

وزیر کشور: پرداخت خسارت مناطق سیل زده شروع شده است

تهران - ایرنا - وزیر کشور از تعیین تکلیف 5 هزار میلیارد تسهیلات برای جبران خسارت مناطق سیل زده خبر داد و گفت: از این رقم دو هزار و 500 میلیارد تومان به بخش کشاورزی و همین رقم به بخش مسکونی اختصاص می یابد که پرداخت ها در این دو بخش شروع شده است.

سیل 12 میلیارد تومان به کشاورزی شهرستان درمیان خسارت وارد کرد

فرماندار درمیان با بیان اینکه 90 درصد راه‌های روستایی خاکی شهرستان درمیان تخریب شد گفت: تاکنون طبق برآورد اولیه تا این لحظه سیل چند روز اخیر 12 میلیارد تومان به حوزه کشاورزی این شهرستان خسارت زده است.