دولت، اختیارات شوراها برای تعیین عوارض را منتفی کرده است
مطالب مرتبط

دولت، اختیارات شوراها برای تعیین عوارض را منتفی کرده است

دولت مجاز به وضع عوارض پلکانی برای خودروهای پرمصرف شد

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را مجاز به وضع عوارض پلکانی بر دارندگان خودروهای پرمصرف کردند.

کبگانیان: اختیارات هیأت امنای دانشگاه ها افزایش می یابد

تهران -ایرنا -عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: پیشنهاد تعیین قائم مقام وزیر علوم در جلسات هیأت امنای دانشگاه های کشور مطرح شده چرا که افزایش اختیارات هیأت امنای دانشگاه ها بر زمین مانده است.

رفتار غیرمسئولانه پاکستان در قبال خط انتقال گاز از ایران پس از فشارهای آمریکا

در حالیکه دولت پاکستان بارها واکنش‌های متناقضی نسبت به خط انتقال گاز از ایران اتخاذ کرده، این بار یکی از مسئولین این کشور اعلام کرد: ممکن است این پروژه منتفی شود.

درآمد نقدی شهرداری تهران بیش از صددرصد رشد داشته‌/ افزایش 70 درصدی عوارض ساختمانی

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه عوارض ساختمانی امسال 70 درصد افزایش یافته که 36 درصد آن را دولت تصویب و بقیه را شورا تصویب کرده است، گفت: در بخش درآمد غیرنقدی 50 درصد کم آورده‌ایم در بخش درآمد نقدی بیش از صددرصد رشد داشته‌ایم.

تعیین نرخ‌ جدید تردد در طرح ترافیک + لیست قیمت‌ها

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک از تعیین نحوه عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک خبر داد.

بررسی میزان عوارض کالا‌های مخرب محیط زیست در دولت آغاز شد

تهران- ایرنا- کمیسیون اقتصادی هیات دولت بررسی پیش نویس آیین نامه اجرایی میزان عوارض کالا‌های مخرب محیط زیست را آغاز کرد.

ابزار تشویقی دولت برای تعیین سقف اجاره‌بهای مسکن/ معافیت مالیاتی برای موجران قانون‌مند

مدیرکل دفتر سرمایه گذاری اقتصاد مسکن گفت: دولت ابزار تنبیهی برای معاملات اجاره بهای مسکن ندارد، اما در مقابل ابزار تشویقی را مد نظر قراردادیم بطوریکه اگر شخصی در چارچوب کمیته نرخ اجاره بها را تعیین کند از معافیت مالیاتی بهره می‌برد.

عضو هیئت رئیسه‌ مجلس: آقای روحانی بیشترین اختیارات را دارید؛ پاسخگو باشید

هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات منتسب به رئیس‌جمهور درباره اختیارت دولت، نوشت: آقای دکتر روحانی تنها رئیس‌جمهوری است که بیشترین اختیارات دارد

معاون وزیر کشور: اختیارات فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در 300 بند افزیش می‌یابد

گروه ا‌ستان‌ها ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: اختیارات فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در استان‌ها در قالب 300 بند اضافه می‌شود و اختیارات زیادی به آنها تفویض می‌شود.

دولت اختیارات شوراهای شهر را افزایش دهد/ واگذاری اراضی گردشگری شهری به یک بانک!

دولت تمام مولفه‌های "میزان افزایش حقوق 98" را زیرپا گذاشته است

حاجی بابایی با بیان اینکه براساس بررسی به عمل آمده از تصویب نامه دولت برای تعیین ضریب حقوق، تمام مولفه‌های تعیین شده زیر پا گذاشته شده است، گفت: این ظلم آشکار در حق کارمندان و بازنشستگان با حقوق پایین‌تر است و تخلف آشکار در افزایش حقوق‌های بالا است.

ماجرای پیامک‌ پرداخت عوارض آزادراه/هیچ خودرویی فعلاجریمه نشده است

معاون شرکت ساخت‌وتوسعه زیربناهای حمل‌ونقل علت ارسال پیامک اشتباه به مالکان خودروها درباره پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی را تشریح کردو گفت:کسانی که عوارض را پرداخت نکرده‌اند جریمه می شوند.

تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده به ضرر شهرداری ها است

انزلی- رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: با تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده بخش اعظمی از درآمدهای شهرداری‌ها حذف و اختیارات شوراها نیز محدود می‌شود.

دولت در اقتصاد اختیارات مطلقه دارد/درچاله مذاکرات با اروپا نیفتیم

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نباید دولت در چاله مذاکرات بی‌حاصل با اروپا بیفتد، گفت: این چاله نیست، چاه ویل دیپلماسی غربزده است.

بررسی میزان عوارض کالا‌های مخرب محیط زیست در دولت

پیش نویس آیین نامه اجرایی اجرایی بند (ط) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور در حال بررسی در کمیسیون اقتصاد دولت است.]]>

اقدام دولت لحن ترامپ را تغییر داد/ پاسخ پرتاب کلوخ به سمت ایران، سنگ است

ائمه جمعه سراسر کشور امروز در اولین جمعه ماه مبارک رمضان با برشمردن فضایل روزه‌داری در این ماه، و ضرورت توجه بیشتر همگان به نیازمندان به موضوع اقدام جدید دولت در تعیین ضرب‌الاجل برای اروپا در مواجهه با برجام، این حرکت دولت را مورد حمایت قرار داده و اعلام

تعیین کارگروه مشترکی در دولت و مجلس برای بررسی تشکیل سازمان نظام معلمان

افزایش اختیارات فرمانداران

اختیارات فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ۳۰۰ بند افزایش می‌یابد

سفر معاون وزیر خارجه آمریکا به لبنان برای بررسی تعیین مرزهای جنوبی

معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک برای بررسی مساله تعیین مرزهای جنوبی لبنان به این کشور سفر کرده است. در این میان، منابع می‌گویند که بیروت به دلیل نگرانی‌های خود از تحولات منطقه، به دنبال تسریع در تصمیم‌گیری نهایی در این زمینه است.