بازسازی و نوسازی ۵۰۰۰ واحد مسکونی مددجویان در مناطق سیل‌زده
مطالب مرتبط

تکمیل پرونده بیش از ۵۶ هزار واحد مسکونی خسارت دیده برای دریافت تسهیلات/آغاز بازسازی ۲۰ هزار واحد مسکونی آسیب دیده از سیل

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و دبیر کمیته نوسازی و بازسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده اعلام کرد: مصوبه اخیر هیات وزیران خیلی از مشکلات بازسازی و نوسازی در مناطف سیلزده را حل کرد و به موجب این تصویبنامه مبلغ۲۹ هزارو ۱۳۰ میلیارد ریا

اختصاص 2500میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مناطق سیل‌زده؛ 70هزار واحد مسکونی نوسازی و بازسازی می‌شود

گروه استان‌ها ــ رئیس بنیاد مسکن با اشاره به نوسازی و بازسازی 70هزار واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده گفت: 2هزار و 500میلیارد تومان اعتبارات قرض‌الحسنه و همچنین حدود یک‌هزار و 300میلیارد تومان کمک بلاعوض پیش‌بینی شده است.

تکمیل پرونده بیش از ۵۶هزار واحد مسکونی خسارت دیده سیل برای دریافت تسهیلات

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و دبیر کمیته نوسازی و بازسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده اعلام کرد: مصوبه اخیر هیات وزیران خیلی از مشکلات بازسازی و نوسازی در مناطق سیل‌زده را حل کرد و به موجب این تصویب‌نامه مبلغ ۲۹ هزار و ۱۳۰ میلیارد

بسیج سازندگی 1600 واحدمسکونی را در مناطق سیل‌زده گلستان نوسازی و بازسازی می‌کند

مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: بسیج سازندگی در قالب طرح جهادهمبستگی ملی و کمک به بازسازی مناطق سیل‌زده، یک‌هزار و 600 واحد مسکونی را در استان گلستان نوسازی و بازسازی می‌کند.

ساخت و مقاوم سازی ۳هزار واحد مسکونی

۳هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) که در سیل آسیب یده است نوسازی و مقاوم سازی می‌شود.

اعطا 5000 میلیارد تومان وام ارزان قیمت و بلاعوض به سیل زدگان

رئیس بنیاد مسکن از تامین اعتبار و پرداخت 5000 میلیارد تومان وام ارزان قیمت و بلاعوض برای بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی مناطق سیل زده خبر داد.

بسیج سازندگی همدان 200 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی را در مناطق سیل‌زده ‌می‌سازد

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان همدان گفت: 500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی استان در حادثه سیل اخیر آسیب دیده و تخریب شده است که از این تعداد 200 واحد توسط بسیج سازندگی سپاه استان احداث می‌شود.

تخریب ۱۹۸ واحد مسکونی مددجویان در سیل/ اعلام میزان کمک‌های بلاعوض در شهرها و روستاها

معاون امور مشارکت‌های مردمی و موسسات غیردولتی و توانمندسازی بهزیستی گفت: بیش از صد واحد مسکونی مددجویان بهزیستی دچار صدمه و تخریب شدند که طی تفاهم نامه‌های بهزیستی با ارگان‌های دیگر تا ۶ ماه دیگر تعمیر و ساخت این واحد‌ها آغاز می‌شود.]]>

بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با جدیت تمام دستگاه ها ادامه دارد

تهران- ایرنا- دبیرکمیته نظارت و بازرسی قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفت:مرحله مقابله اولیه با سیل و پاکسازی شهرهای درگیر سیل به خوبی انجام شده و بازسازی و نوسازی هم با جدیت و برنامه ریزی تمام دستگاه ها ادامه دارد.

آغاز عملیات ساخت مسکن مددجویان بهزیستی مناطق سیل زده مازندران

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی کشور : بیش از 40 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی مناطق سیل زده مازندران ساخته می شود.

کلنگ‌زنی عملیات احداث ۵۰ واحد مسکونی خسارت‌دیده سیل در بردسکن

با حضور استاندار خراسان رضوی عملیات احداث، نوسازی، بازسازی و تعمیر ۵۰ واحد مسکونی خسارت‌دیده از سیل در روستای سیف‌آباد بردسکن آغاز شد.

تخریب 1855 واحد شهری در لرستان بر اثر سیل؛ بیش از 12هزار واحد روستایی باید بازسازی شود

دبیر قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده لرستان با بیان اینکه 1855 واحد شهری در لرستان بر اثر سیل کاملا تخریب شده است گفت: بیش از 12هزار واحد روستایی باید تعمیر و بازسازی شود.

برگزاری هفتمین نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان

در این نشست اعلام شد کمیته‌های هفتگانه کار‌های بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده را باشتاب بیشتری پیگیری کنند.

نشست کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده

نشست کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده با نمایندگان بانکهای کشور به منظور ایجاد وحدت رویه در پرداخت تسهیلات بانکی به مناطق سیل زده با حضور ناصریان دبیر کمیته و نجار جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده

ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان سیلزده در 9 ماه آینده

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از کمک 230 میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد برای سیل‌زدگان خبر داد و گفت: با ارائه سریع‌تر تسهیلات از سوی دولت و بانک‌ها طی 9 ماه آینده 10هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساخته می‌شود.

اعطای تسهیلات برای نوسازی واحد‌های مسکونی در بافت فرسوده

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از اعطای تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی برای نوسازی واحد‌های مسکونی در بافت فرسوده‌ی کلانشهر‌ها و مراکز استان‌ها خبر داد.

476 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کردستان احداث شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: سال گذشته 476 واحد مسکونی مددجویی شهری و روستایی برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در استان احداث و یا خریداری شد.

پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گلستان تشکیل شد

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه ارزیابی 17 هزار 800 واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان انجام شده است، گفت: پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و 5 هزار و 482 پرونده به بانک‌های عامل ارائه شده است.

بازسازی 207 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شیراز پایان یافت

شیراز-ایرنا- عملیات بازسازی و تجهیز 207 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل ششم فروردین ماه 98 در محله سعدی شیراز پایان یافت و این واحدها در اختیار ساکنان آنها قرار گرفت.

بازسازی 207 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شیراز پایان یافت

شیراز-ایرنا- عملیات بازسازی و تجهیز 207 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل ششم فروردین ماه 98 در محله سعدی شیراز پایان یافت و این واحدها در اختیار ساکنان آنها قرار گرفت.