رئیس قوه قضائیه: نه مذاکره نه تسلیم؛ فقط مقاومت و ایستادگی

رئیس قوه قضائیه گفت: با اراده پولادین می‌توانیم بر اراده پلید دشمن فائق بیاییم.



مطالب مرتبط

 نه مذاکره و نه تسلیم؛ فقط مقاومت و ایستادگی

رئیس قوه قضائیه گفت:نه مذاکره، نه تسلیم و نه پیام های نادرستی که متضمن هر گونه عقب نشینی یا استقبال ازمذاکره با متجاوزان به حقوق مردم باشد بلکه پیروزی ماصرفا درگروآموزه های والای انقلاب است.

رئیس قوه قضائیه: نه مذاکره نه تسلیم؛ فقط مقاومت و ایستادگی

رئیس قوه قضائیه گفت: با اراده پولادین می‌توانیم بر اراده پلید دشمن فائق بیاییم.

اولویت اصلی بهبود معیشت مردم است

رئیس قوه قضائیه گفت: پیروزی ما صرفا در گرو آموزه‌های والای انقلاب است نه مذاکره، نه تسلیم و نه پیامهای نادرستی که متضمن هرگونه عقب نشینی یا استقبال از مذاکره با متجاوزان به حقوق مردم باشد.

نه جنگ، نه مذاکره ایستادگی

روزنامه کیمیای وطن در ستون سرمقاله امروز خود مطلبی را با عنوان ' نه جنگ ، نه مذاکره ایستادگی' را به قلم علی حاجیان منتشر کرد.

رئیسی: نه مذاکره و نه تسلیم؛ فقط مقاومت/ از همه ظرفیت‌ها برای اداره کشور استفاده شود

عصبانیت استکبار از مقاومت و ایستادگی ملت ایران

امام جمعه لیکک؛ مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی دلیل عصبانیت و سردرگمی آمریکا و استکبار جهانی است.

مذاکره با آمریکا سم است/ تنها راه نجات ملت ما ایستادگی است

ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مذاکره با آمریکا و سازش با این کشور سم است، تنها راه نجات ملت ما ایستادگی است.

خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است

ساری - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است گفت: برنامه‌های مختلفی برای سالروز آزادسازی خرمشهر طراحی شده است.

آزادسازی خرمشهر ترجمان اراده ملی، مقاومت و ایستادگی است

ستادکل نیروهای مسلح آزادسازی خرمشهر را یکی از نقاط عطف تاریخ جنگ هشت‌ساله تحمیلی و ترجمان اراده ملی و تجلی مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام دانست.

آزاد سازی خرمشهر ترجمان اراده ملی و مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام

ستاد کل نیروهای مسلح در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد ،در بیانیه ای آزاد سازی خرمشهر را یکی از نقاط عطف تاریخ جنگ هشت ساله تحمیلی و ترجمان اراده ملی و تجلی مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام دانست.

فرمانده سپاه سمنان: راهبرد آمریکا از مذاکره تسلیم ایران است

سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: راهبرد آمریکا از مذاکره از بین بردن قدرت نظامی و تسلیم کردن ایران است.

مقاومت و ایستادگی رمز موفقیت نظام اسلامی است

تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان را رمز بقا، ثبات و موفقیت نظام اسلامی دانست و گفت: نظام اسلامی هیچگاه در برابر زیاده خواهی های سران استکبار سکوت نخواهد کرد.

گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است/ مذاکره سم است؛ جنگ هم نمی‌شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه مذاکره سم است؛ جنگ هم نمی‌شود، تاکید کردند: گزینه‌ی قطعی ملت ایران، مقاومت مقابل آمریکا است و در این رویارویی، آمریکا وادار به عقب‌ نشینی خواهد شد.

گزینه قطعی ملت ما در مقابل دشمن مقاومت است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

خطیب جمعه یزد : ایستادگی در برابر دشمنان رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران

امام جمعه یزد با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب: گزینه ملت ما در برابر آمریکا تنها گزینه مقاومت و ایستادگی است.

سلیمی: هیچ ایرانی باغیرتی تن به مذاکره با آمریکا در این شرایط نمی‌دهد

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان این‌که «مذاکره با آمریکا در این شرایط به معنای تسلیم شدن و ذلیل کردن ملت است»، گفت: آمریکایی‌ها به دنبال براندازی هستند.

روحانی: مذاکره در شرایط کنونی را به هیچ عنوان قبول ندارم

رئیس‌جمهور در دیدار با حوزویان گفت: همه مسئولان درباره ایستادگی در برابر آمریکا و تحریم ها اتفاق نظر دارند.

آزادی قدس به روایت «نجبای عراق»+ فیلم

گروه مقاومت اسلامی عراق با عنوان جنبش نجبا و با رهبری شیخ اکرم کعبی همچنان نبض مقاومت عراق و دفاع از حرم اهل بیت(س) در سوریه را به دست گرفته و در این راه ایستادگی می‌کند.

سلیمی: آمریکا برای مذاکره‌ باید ابتدا به برجام بازگردد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه مذاکره زمانی معنا دارد که دو طرف از آن سود ببرند گفت: اگر آمریکا می‌خواهد مذاکره‌ای با ایران داشته باشد باید ابتدا به برجام بازگردد و به تعهدات خود عمل کند. امروز آمریکا به دنبال تسلیم کامل جمهوری

امام جمعه یزد: مردم و مسئولان تسلیم جنگ روانی دشمن نمی شوند

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از شکست در عرصه های مختلف می خواهند با جنگ روانی ما را تسلیم خواسته های شیطانی خود کنند، باید مردم و مسئولان با بصیرت در برابر آنها ایستادگی کنند.