اختصاص۲۵هزارمیلیارد منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و۹۰ هزار شغل

وزیر کار، از اختصاص ۲۵ هزارمیلیارد تومان منابع مالی، برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این مبلغ پس از تصویب طرح در شورای عالی اشتغال اختصاص می‌یابد.مطالب مرتبط

وعده اشتغال میلیونی محقق نشد/تکرار سناریوی یک میلیون شغل برای ۹۸

با وجود وعده‌های مکرر دولت برای ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال ۹۷، اما گزارشات رسمی از تحقق نصف این وعده و فاصله ۵۷۰ هزار شغل با تعهد ایجاد شده دارد.

ایجاد بیش از ده هزار شغل در سال 98 در استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت : در سال 98 بیش از 10 هزار و 300 شغل در استان سمنان پیش بینی شده که همه باید در ایجاد این مشاغل همکاری داشته باشند . 

2 میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آبرسانی روستایی اختصاص یافت

نماینده مردم سربیشه ونهبندان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مجاز است تا سقف 2میلیارد و 375 میلیون یورو از منابع صندوق توسعه ملی را در راه های ایجاد طرح های آبیاری تحت فشار و نوین، آبخیز داری و ارتقای کیفی آب شرب شهرهای پرتنش برداشت‌کند.

شهردار منطقه 20: ستاد بازآفرینی فرصت مغتنمی برای جذب منابع مالی است

شهردار منطقه 20 گفت: ساختار ستاد بازآفرینی پایدار فرصت مغتنمی برای جذب منابع مالی بیرون از مجموعه مدیریت شهری و اجرای پروژه های مشترک شهرداری و دولت است.

تصمیم وزارت بهداشت برای تخصیص بخشی از منابع مالی "تحول" به "پیوند"

معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به دستمزد کم پزشکان از اعمال پیوند عضو گفت: امسال تصمیم گرفته‌ایم از منابع مالی طرح تحول سلامت بخشی را به حوزه پیوند عضو اختصاص دهیم.

«کاسمه»؛ برنامه‌ای برای تامین منابع مالی شرکت‌های کوچک

کمیسیون اروپا برنامه موسوم به «کاسمه» برای تامین منابع مالی و افزایش توان رقابت پذیری شرکت‌های تجاری کوچک و متوسط تجاری در اروپا را در دستور کار خود قرار داده است.

جزییات پرداخت ۷۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال

معاون اشتغال وزیر کار از پرداخت ۷۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد و میزان اشتغال ایجاد شده در این طرح طی سال ۹۷ را ۱۱۴ هزار شغل اعلام کرد. وی همچنین از پیشنهاد اختصاص سالانه ۵۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی خبر

افزایش قیمت قیر از مشکلات ترمیم آسفالت خیابان های اهواز است

اهواز – ایرنا- مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اهواز گفت: قیمت قیر در مدت زمان کمی از هر تن هفت میلیون ریال به 35 میلیون ریال رسید ازهمین رو تامین منابع مالی لازم برای ترمیم روکش آسفالت خیابان ها به یکی از مشکلات شهرداری است.

مشارکت خلخالی ها در آزادی زندانیان مالی افزایش یافت

اردبیل - ایرنا - شهروندان خلخالی در جشن گلریزان این شهر یک میلیارد و 300 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد کمک کردند که این میزان در مقایسه با کمک های مالی سال گذشته 46 درصد افزایش دارد.

نظام سلامت چاره‌ای جز مدیریت منابع ندارد

معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: منابع مالی کشور محدود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز ‏مدیریت بهینه منابع و مصرف وجود ندارد.‏

نظام سلامت چاره‌ای جز مدیریت منابع ندارد

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: منابع مالی کشور محدود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز ‏مدیریت بهینه منابع و مصرف وجود ندارد.‏

نظام سلامت چاره‌ای جز مدیریت منابع ندارد

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: منابع مالی کشور محدود است و در شرایط فعلی چاره‌ای جز ‏مدیریت بهینه منابع و مصرف وجود ندارد.‏

استراتژی‎ ریسک راهی موثر در کاهش خطرات تولید

عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: ریسک در فعالیت‎های کشاورزی باعث ایجاد خسارات مالی و احساس ناامنی در کشاورزان می‎شود.

اهالی هشجین خلخال 650 میلیون ریال به زندانیان مالی کمک کردند

اردبیل - ایرنا - در جشن گلریزان هشجین خلخال مردم این منطقه بیش از 650 میلیون ریال به آزادی محکومان و زندانیان جرایم مالی غیرعمد کمک کردند که این میزان در مقایسه با کمک جشن سال گذشته بیش از 2 برابر افزایش نشان می دهد.

گلستان| کمک مالی 100 میلیون تومانی به تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: امسال برای تقویت والیبال شهرداری گنبدکاووس 100 میلیارد تومان کمک مالی به این تیم می‌شود.

تصویب طرح اولویت‌دار ملی در شورای "عتف"/الزام دستگاه‌ها به تامین منابع مالی

دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه از میان طرح‌های کلان ملی 20 طرح جزو طرح‌های ملی اولویت‌دار انتخاب شدند، گفت: بر اساس مصوبات، منابع لازم برای این تعداد طرح باید از سوی دستگاه‌های سفارش‌دهنده اختصاص داده شود.

ایجاد 114 هزار شغل جدید با اجرای طرح اشتغال روستایی در سال 97

معاون اشتغال وزیر کار درباره میزان اشتغال ایجاد شده در طرح اشتغال روستایی گفت: به میزان 7 هزار و 300 میلیارد تومانی که پرداخت شده، حدود 114 هزار شغل در مشاغل روستایی در سال97 ایجاد شده است.

همدان| در‌آمد یک میلیون‌تومانی تولید کرم ابریشم برای بهره‌برداران

معاون مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: هر جعبه تخم نوغان برای بهره‌بردار در یک دوره 45 روزه یک میلیون تومان در‌آمد ایجاد می‌کند.

75 کیلومتر آتش بُر در شهرستان جهرم ایجاد شد

شیراز-ایرنا-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جهرم گفت: 75 کیلومتر آتش بُر در محدوده ای 250 هکتاری از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان ایجاد شده است.

اتحادیه اقتصادی اوراسیا در پی ایجاد بازار مالی مشترک

روسای بانک‌های مرکزی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در نشستی در مسکو پیرامون تاسیس یک بازار مالی مشترک به توافق رسیده و یک گروه کاری ویژه برای رسیدگی به این موضوع تعیین کردند.