منافع ایروان و بیشکک از پیوستن به اتحادیه اقتصادی اوراسیا EAEC

علیرغم اقتصاد قرقیزستان که بدترین سه ساله اقتصادی را متحمل شده است، اقتصاد ارمنستان پس از پیوستن به اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به صورت پویا توسعه پیدا کرده است.مطالب مرتبط

منافع ایروان و بیشکک از پیوستن به اتحادیه اقتصادی اوراسیا EAEC

علیرغم اقتصاد قرقیزستان که بدترین سه ساله اقتصادی را متحمل شده است، اقتصاد ارمنستان پس از پیوستن به اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به صورت پویا توسعه پیدا کرده است.

«نورسلطان» میزبان نشست رؤسای مجالس اتحادیه اوراسیا

گزارش تسنیم|اقدام معنا دار قزاقستان در بحبوحه تنش‌های برجامی ایران

درست در بحبوحه تنش‌های برجامی ایران و غرب که منجر به اعلان اولتیماتوم از سوی ایران، رد آن از سوی اروپا و تصویب تحریم‌های جدید از سوی آمریکا شده است، رئیس‌جمهور قزاقستان موافقتنامه موقت تجارت آزاد اتحادیه اقتصادی اوراسیا با ایران را امضا کرده است.

دیدار استادکاران ایرانی مرمت مسجد کبود ایروان با سفیر کشورمان در ارمنستان

تیم استادکار و مرمت کار ابنیه های تاریخی که از سوی بنیاد مستضعفان به منظور حفظ و مرمت مسجد کبود ایروان به ارمنستان سفر کرده‌اند با سفیر کشورمان در ایروان دیدار و گزارشی از اقدامات خود در خصوص مرمت بخش‌های مختلفی از این بنای تاریخی ارائه کردند.

چنارانی:آقای بطحایی کنکور و مافیای آن چه منافع اقتصادی برای آموزش و پرورش دارد؟

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: به گفته وزیر آموزش و پرورش 90 درصد ورودی‌ دانشگاه‌ها نیاز به کنکور ندارند اما کنکور و مافیای آن چه منافع اقتصادی برای آموزش و پرورش دارد؟

رئیس‌جمهور اسبق ارمنستان آزاد شد/ تنش‌های سیاسی بین ایروان و جدایی‌طلبان قره‌باغ شدت گرفت

در حالی که ارامنه قره‌باغ اشغالی از آزادی رئیس‌جمهور اسبق ارمنستان به شادی و پایکوبی پرداختند، اهالی ایروان و طرفداران پاشینیان به تظاهرات خیابانی علیه رأی دادستانی پرداختند.

یادداشت|رفتار خصمانه آمریکا، انفعال اروپا و ضرورت بازگشت نگاه اصولی تهران به اوراسیا

اکنون که رفتارهای خصمانه آمریکایی‌ها به بالاترین حد خود رسیده و شاهد انفعال بازیگران اروپایی در دیپلماسی پرهزینه برجامی هستیم، بازگشت نگاه‌های اصولی به اوراسیا در پرتو دستاوردهای کسب شده، می‌تواند یک فرصت تاریخی باشد.

منافع ملی با تصویب لوایح FATF تامین می شود

ارومیه- ایرنا- عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مهندسان کشور گفت: تاخیر در تصویب FATF، کشور و مردم را در مباحث اقتصادی و سیاست خارجی متضرر می کند و با تصویب آن منافع ملی تامین می شود.

باید از منافع شهرداری به نفع منافع مردم بگذریم

اهواز - ایرنا - سرپرست شهرداری اهواز گفت: باید از منافع شهرداری به منافع مردم بگذریم تا بتوانیم فرصت های بیشتری برای توسعه شهر ایجاد کنیم.

پشت‌پرده تنش‌های اخیر قرقیزستان/ جنگ رسانه‌ای در خدمت منافع اقتصادی

کشاورزی و خطرپذیری بالا

بیرجند - ایرنا - کشاورزی هر چند دارای منافع اقتصادی است اما فعالیتی همراه با مخاطرات طبیعی، اقتصادی و اجتماعی و خطرپذیری بالا است.

ارتقای سطح همکاری اقتصادی و ترویج فرهنگ ایران در ارمنستان در گرو آموزش زبان فارسی است

همزمان با ماه رمضان دانش‌آموزان فارسی آموز مدرسه آیگستان استان آرارات ارمنستان به همراه مدیر و معلمان این مرکز آموزشی امروز میهمان سجادی سفیر کشورمان در ایروان بودند.

هند پس از انتخابات در مورد واردات نفت ایران تصمیم‌گیری می‌کند

وزیر امور خارجه هند در مورد خرید نفت از ایران گفت این تصمیم پس از انتخابات کشورش و با در نظر گرفتن ملاحظات اقتصادی هند و امنیت انرژی و منافع اقتصادی این کشور گرفته می شود.

بهترین تفریحات رایگان در ایروان، ارمنستان

آغاز نشست مقامات امنیتی عضو شانگهای به میزبانی «بیشکک»

اتحادیه کارگری آرژانتین خواستار اعتصاب ضد دولتی شد

بزرگترین اتحادیه کارگری آرژانتین خواستار اعتصاب سراسری ۲۴ ساعته در اعتراض به سیاست‌های ریاضت اقتصادی و اعمال فشار علیه رئیس جمهوری این کشور شد.

باید از منافع مدیریت شهری و شهرداری برای منافع مردم بگذریم

اهواز- سرپرست شهرداری اهواز گفت: باید از منافع مدیریت شهری و شهرداری برای منافع مردم بگذریم تا فرصت‌هایی برای شهر ایجاد شود.

آغاز پیوستن جمهوری‌خواهان به طرح استیضاح ترامپ

اظهارات «جاستین آماش» عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا را می‌توان آغازی بر پیوستن جمهوری‌خواهان به روند استیضاح «دونالد ترامپ» دانست.

اجرای طرح‌های ملی بدون توجه به منافع گیلان هیچ سودی ندارد

استاندار گیلان با بیان اینکه اجرای طرح‌های ملی بدون توجه به منافع گیلان هیچ سودی برای استان ندارد گفت: قبل از اجرای طرح‌های ملی و بزرگ در گیلان نظیر راه آهن رشت به آستارا در وهله نخست منافع استان باید تأمین شود.

نشریات ترکیه در یک نگاه|فصلی نو در روابط ترکیه و عراق/ انتقاد رئیس توسیاد از سیاست‌های اقتصادی دولت

واکنش تند اردوغان به اظهارات رئیس اتحادیه فعالان اقتصادی و صنعتی ترکیه (توسیاد) تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.