شرط بهره‌مندی از معافیت تحصیلی مشمولان خارج از کشور

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرط بهره‌مندی از معافیت تحصیلی برای مشمولانی که تا پایان سال ۹۶ بدون مجوز اولیه اقدام به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور کرده اند را تشریح کرد.مطالب مرتبط

بهره‌مندی مددجویان تهرانی از سفره‌های افطار و سبد ارزاق رمضان

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از بهره‌مندی مددجویان تحت حمایت از سفره‌های اطعام و افطار، سبد ارزاق و غذای گرم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

ضوابط و مقررات کسرخدمت ایثارگری والدین مشمولان اعلام شد

تهران-ایرنا- رییس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در تشریح ضوابط و مقررات کسرخدمت ایثارگری والدین گفت: مشمولان غیرغایب به ازای هر درصد سابقه جبهه، جانبازی و آزادگی والدین می توانند از 12 روز کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.

بهره مندی 500 خانوار عشایر، منطقه گرم تمام ده از آب آشامیدنی

500خانوار عشایری منطقه گرم تمام ده شهرستان نهبندان تا شهریور از آب شرب سالم بهره مند می شوند.

ممنوعیت استخدام مشمولان در شرکت های دولتی و غیر دولتی

نیروی انتظامی موظف است در خصوص شناسایی، تعقیب و دستگیری مشمولان غایب و رسیدگی به وضعیت آنها اقدام کند.

برگزاری جلسه بررسی‌های تخصصی موضوعات مدل بهره‌مندی آحاد مردم از یارانه انرژی

شرکت های دانش بنیان برای تولید نیازهای کشور آماده اند

قم - ایرنا – یکی از پژوهشگران قمی نمونه کشور گفت: شرکت های دانش بنیان با بهره مندی از توانایی های علمی و فناوری برای رفع نیازهای کشور در بخش های مختلف آمادگی کامل دارند و می توانند نمونه داخلی کالاهای تحریم شده را تولید کنند.

بهره مندی ۸۰۰خانوار روستاهای بافق و بهاباد از نعمت گاز+فیلم

فرماندار بافق:با گاز رسانی به ۱۳روستای بافق و ۴روستای بهاباد حدود ۸۰۰خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.

تمدید ثبت‌نام فرهنگیان مقیم خارج از کشور برای تدریس در مدارس

مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور، زمان ثبت‌نام فرهنگیان مقیم در خارج از کشور را برای اشتغال در مدارس و دریافت حقوق به‌صورت ریالی تا ۱۵ خرداد تمدید کرد.

بهره مندی ۸۰ درصدی روستا‌های فارس از نعمت گاز

نزدیک به ۸۰ درصدی روستا‌های استان فارس از نعمت گاز بهره مند شدند.

مددجویان از سفره‌های افطار و سبد ارزاق رمضان بهره‌مند می‌شوند

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از بهره مندی مددجویان تحت حمایت از سفره‌های اطعام و افطار، سبد ارزاق و غذای گرم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

چینی ها برای سرمایه گذاری در هرمزگان اعلام آمادگی کردند

بندرعباس- ایرنا- استان هرمزگان در جنوب ایران یکی مناطق مهم و راهبردی کشور است که به دلیل مجاورت با خلیج فارس و دریای عمان و بهره مندی از ذخایر نفت و گاز و وجود پالایشگاه های بزرگ، جاذبه اقتصادی مهمی جهت حضور و جذب سرمایه گذاران است.

خودکفایی در ساخت سانتریفیوژ‌های گازی، مایعات و جامدات

ایران اسلامی در طراحی و ساخت انواع سانتریفیوژ‌های گازی، مایعات، جامدات و ترکیبی  با رویکرد بهره مندی از ظرفیت‌های موجود در داخل کشور خودکفا شد

بخش خصوصی برای افزایش بهره وری، پیشنهادات اجرایی ارائه دهد

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان گفت: برای اینکه بتوانیم بهره مندی لازم از شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی داشته باشیم، بخش خصوصی باید موضوعات مهمی که قابلیت عملیاتی و اجرایی دارند به همراه موانع تولید را به عنوان پیشنهاد به مدیریت استان ارائه دهد.

تمدید فرصت ثبت‌نام فرهنگیان برای اشتغال در مدارس خارج از کشور با حقوق ریالی

مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور، زمان ثبت‌نام فرهنگیان مقیم در خارج از کشور را برای اشتغال در مدارس و دریافت حقوق به صورت ریالی تا 15 خرداد تمدید کرد.

بخش خبری 28-2-98

در این مجموعه به آغاز طرح ملی سنجش فشار خون در جنوب استان، بهره مندی خیابان های مناطق کم برخوردار از روکش آسفالت و لذت کسب روزی حلال و روزه داری در گرمای آبادان و خرمشهر پرداخته شد.

پیشرفت ایران با نقش آفرینی جوانان در «گام دوم انقلاب»

ارومیه- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد خوی بیانیه «گام دوم انقلاب» را حلّال بسیاری از مشکلات جامعه به دست جوانان کشور عنوان کرد و گفت: رهبری در بیانیه گام انقلاب، آینده درخشان و امیدبخش ایران در سایه بهره مندی از ظرفیت جوانان را ترسیم کرده ا

معافیت ۵۷ مددجوی کمیته امداد مهاباد از خرید انشعابات قانونی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان مهاباد گفت: پارسال ۵۷ مددجوی کمیته امداد این شهرستان از معافیت قانونی انشعابات بهره‌مند شدند.

بررسی حضور در نمایشگاه‌های کتاب خارج از کشور

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در نشست هم‌اندیشی حضور در نمایشگاه‌های کتاب خارج از کشور، از عرصه بین‌الملل به‌عنوان یک ظرفیت مناسب برای معرفی نشر کشور نام برد.

حال نامساعد صنعت فولاد پاکستان و فرصت بهره مندی از ظرفیت های ایران

اسلام آباد - ایرنا - بزرگترین مجتمع تولید فولاد پاکستان (PSM) به دلیل زیان دهی بالا در خطر تعطیلی قرار گرفته است به همین دلیل دولت این کشور طرح احیای آن را بررسی کند در این بین به اعتقاد کارشناسان اقتصادی ، ظرفیت های بالای جمهوری اسلامی ایران در صنعت فو

پوشش تحصیلی حدود ۹۹ درصدی دانش آموزان ابتدائی

پوشش تحصیلی دوره ابتدایی در کهگیلویه وبویراحمد ۹۸ و ۹۳ صدم درصد است.