تشکیل کارگروه محیط زیست و پلیس بین الملل ناجا 

رئیس پلیس بین الملل ناجا بر تشکیل کارگروه مشترک میان ناجا و محیط زیست برای بررسی و احصاء روش‌های همکاری مشترک خبر داد.مطالب مرتبط

تشکیل کارگروه سازمان حفاظت محیط زیست و پلیس بین الملل ناجا

تهران- ایرنا- رئیس پلیس بین الملل ناجا از تشکیل کارگروه مشترک میان پلیس بین الملل ناجا و سازمان محیط زیست خبر داد و هدف از تشکیل این کارگروه را بررسی و احصاء روش‌های همکاری مشترک عنوان کرد.

تشکیل کارگروه محیط زیست و پلیس بین الملل ناجا 

رئیس پلیس بین الملل ناجا بر تشکیل کارگروه مشترک میان ناجا و محیط زیست برای بررسی و احصاء روش‌های همکاری مشترک خبر داد.

تشکیل کارگروه سازمان حفاظت محیط‌زیست و پلیس بین‌الملل ناجا

رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور بر تشکیل کارگروه مشترک میان این دو سازمان برای بررسی و احصاء روش‌های همکاری مشترک خبر داد.]]>

توافق برای تشکیل کمیته بین محیط زیست و اینترپل

رییس سازمان محیط زیست با رییس پلیس بین‌الملل ناجا (اینترپل) دیدار کرد و مقرر شد کمیته‌ای سه نفره در زمینه جرایم سازمان یافته تشکیل شود.

تشکیل کارگروه اجرای طرح کهاب

سرپرست مرکز هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نقش و اهمیت اجرای طرح کهاب گفت: این سازمان علاوه بر انجام مکاتبات متعدد با وزارت نفت و سایر دستگاه‌های مرتبط نسبت به تشکیل کارگروه با عضویت دستگاه‌های مرتبط اقدام و مراتب تکمیل طرح را به‌صو

بررسی هدف تشکیل اولیه اینترپل/ تشریح اهم مأموریت‌های این سازمان

رئیس پلیس بین الملل ناجا در یادداشتی هدف از تشکیل اولیه سازمان اینترپل را تشریح کرد.

محیط زیست هم قربانی گردن کلفتی ترامپ است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: محیط زیست ما هم قربانی گردن کلفتی ترامپ است وقتی تکنولوژی‌هایی با بهره‌وری بالاتر و سازگاری بیشتر با محیط زیست تحریم می‌شود، محیط زیست ما و کشورهای دیگر به خطر می‌افتد.]]>

محیط زیست هم قربانی گردن کلفتی ترامپ است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: محیط زیست ما هم قربانی گردن کلفتی ترامپ است وقتی تکنولوژی‌های با بهره‌وری بالاتر و سازگاری بیشتر با محیط زیست تحریم می‌شود، محیط زیست ما و کشورهای دیگر به خطر می‌افتد.

محیط زیست در گام دوم انقلاب اسلامی-محمدرضا بهشتی پور*

قم ـ ایرنا ـ امروز و در گام دوم انقلاب اسلامی و در شرایطی که وضعیت محیط زیست در کشورمان به هیچ عنوان امیدبخش نیست، باید برای حفظ و حراست از طبیعت و محیط زیست کشورمان که امانت نسل های آینده انقلاب در دستان ماست، جهادگونه وارد کارزار شده و مسأله محیط زیست ر

پاکسازی طبیعت توسط دوستداران محیط زیست 

بزرگترین اجتماع حامیان محیط زیست و منابع طبیعی به منظور پاکسازی محیط زیست اسلام آباد برگزار شد.

معاون محیط زیست البرز: فقر منشاء تخریب محیط زیست نشود

کرج - ایرنا - معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت که نباید مشکلات اقتصادی و فقر منشاء تخریب محیط زیست و طبیعی در کشورمان شود.

به محیط زیست ظلم کرده‌ایم

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طی ۴۰ سال گذشته به محیط زیست، ژنتیک، ترا ریخته و تنوع زیستی ظلم کرده‌ایم اما باید از این علم هراسی که مانع پیشرفت علمی می‌شود خارج شویم و افکار خودمان را اصلاح کنیم.

مدیران دولتی چیزی درباره محیط زیست نمی‌دانند

رئیس سازمان محیط زیست بابیان اینکه مدیران دولتی چیزی درباره محیط زیست نمی‌دانند، گفت: حفظ محیط زیست که تنوع زیستی نیز بخشی از آن است در کشور ما غریب افتاده است.

هشدار پلیس بین‌الملل به جوانان متقاضی کار در خارج از کشور

جانشین پلیس بین الملل ناجا با هشدار به جوانان متقاضی کار در خارج از کشور گفت: شرکت‌های صوری با ترفندهای مختلف جوانان را فریب می‌دهند و در نهایت آنان را در یک کشور بیگانه بدون مدرک هویتی رها می‌کنند.

فعالیت های معدنی غیراصولی تهدید جدی برای محیط زیست است

زنجان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمدره گفت: فعالیت های معدنی غیر اصولی یکی از اصلی ترین تهدیدها برای محیط زیست، محسوب می شود.

انتقاد کلانتری از مدیران دولتی؛ از محیط زیست چیزی نمی‎دانید

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: مدیران دولتی ما چیزی از محیط زیست نمی‌دانند و اولویت پروژه‌ها تولید و اشتغال به هر بهایی است.

جلسه توجیهی منطقه گردشگری تنگ تکاب برگزار شد

جلسه توجیهی منطقه گردشگری تنگ تکاب با حضور دبیر شورای هماهنگی شبکه سازمان‌های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور در محل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حاظت محیط زیست تشکیل شد.

پیشنهاد تشکیل کمیته ۳ نفره محیط زیست و اینترپل

کهگیلویه و بویراحمد با تنوع زیستی بالا فاقد موزه محیط زیست است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: موزه محیط زیست این استان با پیشرفت 20 درصدی در انتظار تامین اعتبار و تجهیز است.

تشکیل تیم‌های واکنش سریع اطفاء حریق محیط زیست کهگیلویه‌وبویراحمد