پذیرش هزار و ۱۰۰ نفر شب مددجو در گرمخانه‌ها در ماه رمضان

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران ازپذیرش هزار و ۱۰۰ نفرشب مددجو در گرمخانه‌ها در ماه رمضان خبرداد.مطالب مرتبط

پذیرش هزار و ۱۰۰ نفر شب مددجو در گرمخانه‌ها در ماه رمضان

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران ازپذیرش هزار و ۱۰۰ نفرشب مددجو در گرمخانه‌ها در ماه رمضان خبرداد.

تازه ترین آمار ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور پذیرش مهرماه ۹۸

تاکنون بیش از ۹ هزار نفر برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال ۹۸ ثبت نام کرده اند.

توزیع 3 هزار تن خرما برای تنظیم بازار ماه رمضان

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از عرضه بیش از 3 هزار تن محصول ذخیره شده خرما در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

6.7 هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند

زاهدان- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار و 700 مددجوی کمیته امداد پارسال با همکاری دانشگاه و میرات فرهنگی، صنایع درستی و گردشگری استان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.

اطعام ۱۳۷ هزار نیازمند کردستانی در ماه رمضان

تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۳۷ هزار نفر از مددجویان نیازمند کمیته امداد امام خمینی کردستان اطعام می‌شوند.

113 هزار مددجوی بهزیستی در نوبت دریافت مسکن هستند

قزوین - ایرنا - معاون امور مشارکت های مردمی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی گفت: 113 هزار مددجو در نوبت دریافت مسکن هستند اما اعتبارات 500 میلیارد ریالی این دستگاه در این حوزه نمی تواند پاسخگوی حجم متقاضیان و نیازمندان باشد.

113 هزار مددجوی بهزیستی در نوبت دریافت مسکن هستند

قزوین - ایرنا - معاون امور مشارکت های مردمی و توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی گفت: 113 هزار مددجو در نوبت دریافت مسکن هستند اما اعتبارات 500 میلیارد ریالی این دستگاه در این حوزه نمی تواند پاسخگوی حجم متقاضیان و نیازمندان باشد.

حدود پنج هزار مددجوکرمانشاهی درانتظار دریافت خدمات بهزیستی هستند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: چهار هزار و 877 مددجو هم اکنون در انتظار رسیدن نوبت برای بهره مندی از خدمات بهزیستی و دریافت مستمری هستند که به دلیل کمبود بودجه تاکنون نتوانسته ایم پاسخگوی آنان باشیم.

بیش از ۱۲۰ هزار بازرسی بهداشتی در ۱۰ روز اول ماه رمضان

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، اقدامات بهداشت محیط در ماه مبارک رمضان تا دهمین روز این ماه، طی برنامه " بهداشت محیط در سلامت رمضان" را تشریح کرد.

اهدای خون 7 هزار شهروند تهرانی در 11 روز نخست ماه رمضان

بیش از 7 هزار شهروند تهرانی با مراجعه به مراکز انتقال خون در 11 روز ابتدایی ماه مبارک رمضان، نسبت به اهدای خون اقدام کردند.

رشته محل‌های جدید در پذیرش بدون کنکور دانشگاه‌ها اعلام شد

رشته محل‌های جدید در پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی برخی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش سراسری برای مهر ماه سال ۱۳۹۸ اعلام شد.

اطعام ۶ هزار نفر نیازمند در ماه رمضان از محل نیات واقفان ملایر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از اطعام بیش از ۶ هزار نفر نیازمند و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان در ماه رمضان خبر داد.

اطعام ۸ هزار روزه‌دار از محل موقوفات در خراسان‌جنوبی

بیرجند-مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون بیش از ۸ هزار نفر از محل موقوفات مرتبط با ماه مبارک رمضان در استان اطعام شدند.

عرضه سه هزار تن خرمای ذخیره شده در ایام ماه رمضان

تهران – ایرنا – رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از عرضه بیش از سه هزار تن خرمای ذخیره شده به بازار، در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

هر شب ماه رمضان ۴ هزار افطاری و شام در امامزاده شاه سیدعلی(ع) قم توزیع می‌شود

مدیر آستان امامزاده شاه سیدعلی(ع) قم گفت: در ماه رمضان هر شب ۴ هزار پرس غذا گرم و ۵ هزار افطاری ساده شامل نان و پنیر و حلیم و ... توسط آستان امامزاده سیدعلی(ع) قم توزیع خواهد شد.]]>

ظرفیت خالی برای پذیرش ۲۵۵ هزار دانشجوی مهارتی

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تاکید بر این که سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار ظرفیت برای حضور دانشجو در رشته‌های مهارتی ایجاد شد، گفت‌: تنها ۳۵ هزار نفر از این ظرفیت پر و ما با ۲۵۵ هزار ظرفیت خالی دانشجو مواجه شدیم.

جزئیات پذیرش کاردانی نظام جدید اعلام شد/ پذیرش بدون آزمون ۳۰ رشته

جزئیات پذیرش دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ اعلام شد.

4870 مددجو در انتظار دریافت خدمات بهزیستی استان کرمانشاه هستند

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش جامعه هدف بهزیستی، گفت: 4870 مددجو در انتظار دریافت خدمات بهزیستی استان کرمانشاه هستند.

200 بیمار دهستان پیان ایذه به رایگان پذیرش شدند

اهواز - ایرنا بخشدار مرکزی ایذه گفت: طرح پذیرش رایگان اهالی دهستان محروم پیان از توابع بخش مرکزی ایذه با پذیرش 200 نفر اجرا شد.

حضور ۲۰۰ هزار نمازگزار در دومین جمعه رمضان در مسجدالاقصی

۲۰۰ هزار نمازگزار دومین جمعه ماه رمضان را در مسجدالاقصی در شهر اشغالی قدس به جا آوردند.