بازدید حبیب زاده از بنای تاریخی آسیب دیده بازار آهنگران

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از بنای تاریخی آسیب دیده بازار آهنگران بازدید کرد.مطالب مرتبط

اصلاح سقف بازار آهنگران در انتظار دستور مقام قضایی

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۲، از ضرورت ورود مقام قضایی به پروژه مسقف سازی بازار آهنگران خبر داد

هشدار در مورد سقف در حال ریزش بازار آهنگران تهران

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد وضعیت خطرناک سقف بازار آهنگران هشدار داد.

آب‌باره مظفر لارستان؛ تخریب بنای ثبت ملی در نبود اعتبارات

بنای آب‌باره مظفر لارستان با بارندگی‌های اخیر و همچنین جاری شدن رودخانه فصلی شور (بروند) به آسیب‌های جدی دیده و روزبه‌روز فرسوده‌تر می‌شود.

کمک بازار برای بازشدن گیت ناصرخسرو/محدودیت بازدید از شمس العماره

رئیس مجموعه کاخ گلستان با بیان اینکه باید اهالی بازار برای باز کردن گیت خروجی کاخ از خیابان ناصرخسرو به کمک بیایند گفت: بازدید از بنای شمس العماره می بایست محدود شود.

درخشش بنای تاریخی 900 ساله"اوچ گونبز"در شب‌های ارومیه به روایت تصویر

بیش از 900 سال است که بنای تاریخی"اوچ گونبز" ارومیه که یکی از مهم‌ترین و زیباترین آثار تاریخی این به شمار می‌رود در شب‌های تاریک این شهر زیبایی خاصی دارد و در طی این سال‌ها همواره نماد این شهر به حساب می‌آید.

مراسم پرداخت خسارت بیمه‌گذاران زیان‌دیده حادثه آتش‌سوزی سرای ایکی قاپیلی بازار تاریخی تبریز

ایرنا-تبریز-مراسم پرداخت خسارت بیمه‌گذاران زیان‌دیده حادثه آتش‌سوزی سرای ایکی قاپیلی بازار تاریخی تبریز، با حضور مسئولان استانی و بازاریان زیان دیده، روز جمعه، در سالن جمهوری فرمانداری تبریز برگزار شد.

نیاز خانه ها و بنای های تاریخی دزفول به مرمت

80 خانه، مسجد و بنای تاریخی شهرستان دزفول نیاز به مرمت و استحکام بخشی دارند.

مسقف سازی بازار آهنگران در انتظار دستور قضایی

مدیرکل میراث فرهنگی: بنای تاریخی بانک کارگشایی را با حکم قضایی حفظ می کنیم

همدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: با رایزنی های صورت گرفته و انجام مراحل ادرای، به دنبال دریافت مجوز حکم قضایی برای حفظ، مرمت و بازسازی بنای تاریخی بانک کارگشایی شهر همدان هستیم.

قانون ابزار حفاظت از بافت های تاریخی

وجود بیش از ۱۰۰۰ بنای تاریخی در استان تهران، بیانگر ضرورت حفظ و نگهداری این میراث فرهنگی است

80 خانه و بنای تاریخی دزفول نیاز به مرمت دارند

دزفول - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول گفت: 80 خانه، مسجد و بنای تاریخی شهرستان دزفول نیاز به مرمت و استحکام بخشی دارند که برای مرمت هرکدام از این آثار افزون بر یک میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

طرح جامع مرمت بازار تاریخی کلانشهر اراک تهیه و تدوین می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: یکی از عوامل آسیب به بازار، از هم‌گسیختگی و نداشتن طرح مرمت و احیا است، برهمین اساس مشاوری در این حوزه به‌کار گرفته شده تا بتوانیم در راستای مرمت بازار گام موثری برداریم.

حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر

بازار تاریخی ارومیه در راسته‌های پیچ‌درپیچ خود و در کنار مغازه‌ها، دست‌فروشانی را در گوشه و کنارش جای داده تا بتوانند کسب روزی کنند اما این روزها کسادی بازار به کسب و کار انها نیز رسیده است.

۱۶۹ هزار واحد آسیب دیده از سیل مراحل تأمین اعتبار را طی می‌کنند

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بخش اعظم کارشناسی واحدهای آسیب دیده از سیل به انجام رسیده که تاکنون ۱۶۹ هزار و ۳۷۷ واحد آسیب دیده کارشناسی شده و مراحل تأمین اعتبار را طی می‌کنند.

عملیات مطالعه و مرمت بنای تاریخی «یخدان میرفتاح» آغاز شده است

همدان - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری همدان از آغاز عملیات مطالعه و مرمت بنای تاریخی «یخدان میرفتاح» خبر داد.

حکم مرمت بنای تاریخی بانک کارگشایی صادر شده است

تهیه ۲۰ چادر برای مدارس آسیب‌دیده عشایری خوزستان

رئیس آموزش و پرورش عشایری خوزستان درخصوص شرایط مدارس عشایری آسیب دیده از سیل در استان، گفت: با مبلغی که در اختیار مدارس قرار گرفت حدود ۲۰ چادر برای مدارس آسیب دیده عشایری استان تهیه شد اما هنوز هیچ بازسازی برای مدارس عشایری انجام نشده است.

پل های آسیب دیده روستاهای فومن مقاوم سازی شود

رشت - ایرنا - فرماندار فومن خواستار مقاوم سازی پل های آسیب دیده مناطق ماکلوان، آبرود، کردمحله، نوده و خجکه آلیان این شهرستان شد.

مستند نگاری‌ و ‌آسیب شناسی وضع موجود؛ راهی برای احیای بافت تاریخی همدان

سرپرست پایگاه بافت تاریخی شهر همدان، پویا بودن بافت تاریخی همدان، ساخت و سازهای موجود در بافت تاریخی در گذشته و زمان حال و اقتصاد شهر همدان در بحث ملک را از عوامل اصلی از بین رفتن بافت تاریخی همدان برشمرد و گفت: بافت تاریخی همدان ۵۰۰ هکتار مساحت دارد.

65 کیلومتر راه آسیب دیده از سیل در شیروان ترمیم شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: 65 کیلومتر از راه های این شهرستان که بر اثر سیلاب های بهار امسال آسیب دیده بود، لکه گیری و ترمیم شد.