امکان دور زدن شناسه IMEI وجود ندارد
مطالب مرتبط

امکان دور زدن شناسه IMEI وجود ندارد

تلاش بی‌نتیجه مجرمان برای جعل شناسه IMEI و دور زدن رجیستری

در حالی که ثبت دو شناسه‌ی IMEI و شماره‌ی گوشی افراد در سامانه‌ی همتا، مانع تقلب در اجرای رجیستری می‌شود، در خبرها اعلام شد که برخی سودجویان به جعل شناسه IMEI اقدام کردند که طرح رجیستری را دور بزنند؛ هرچند دستگاه‌های دارای شناسه جعلی پس از ورود به شبکه‌های

مجازات حبس در انتظار جاعلین شناسه IMEI موبایل/ توصیه به خریداران

سامانه اطلاع رسانی رجیستری تلفن همراه با هشدار نسبت به اقدام برخی سودجویان در جعل شناسه IMEI گوشی های تلفن همراه، اعلام کرد که مجازات قانونی از جمله حبس و جزای نقدی در انتظار جاعلین است.

کلاهبرداری جدید : جعل شناسه IMEI

جعل شناسه IMEI با شکست مواجه خواهد شد!

امکان ارزانی مسکن وجود ندارد

رئیس انجمن انبوه سازان استان همدان با تأکید بر اینکه مسکن در رکود به سرمی‌برد، گفت: پیش‌بینی برای ارزان شدن مسکن وجود ندارد چرا که با توجه به شرایط موجود در کشور امکان برگشت قیمت در مسکن نخواهیم داشت.

امکان آبرسانی به بخش عمده ای از کشاورزان کرخه و دز وجود ندارد

اهواز- رئیس انجمن نظام صنفی کشاورزی خوزستان گفت: بررسی های میدانی نشان می دهد امکان آبرسانی به بخش عمده ای از کشاورزان حوضه کرخه و دز وجود ندارد.

ظریف: امکان مذاکره با آمریکا وجود ندارد

وزیر امور خارجه کشورمان با انتقاد از سیاست‌های آمریکا تأکید کرد، امکان ندارد ایران در چنین شرایطی با آمریکا مذاکره کند.

امکان تمدید انتخاب رشته در آزمون دستیاری وجود ندارد

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد علیرغم درخواست تعداد کمی از داوطلبان، به دلیل جلوگیری از تأخیر در اعلام نتایج، امکان تمدید انتخاب رشته آزمون دستیاری وجود ندارد.

امکان اخذ شناسه برخط شهاب در شعب بانک ملی ایران

در راستای اجرای قانون اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و الزامات ناظر بر لزوم شناسایی دقیق مشتریان و بنابر مفاد بخشنامه اخیر بانک مرکزی و تاکیدات به عمل آمده در این خصوص، بانک‌ها از ارائه خدمات به حساب‌های فاقد شناسه شهاب منع شده‌اند.

مشکل خاصی در سرریز شدن سد طالقان وجود ندارد

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: خوشبختانه مشکل خاصی در سرریز شدن سد طالقان وجود ندارد و از دو روز گذشته به دلیل اینکه از امکان وقوع این مسئله اطلاع داشتیم، اطلاع‌رسانی صورت گرفت.

امکان لو رفتن سؤالات امتحان نهایی وجود ندارد

فارس من| امکان پرداخت پاداش 40 میلیون تومانی به یك نفر وجود ندارد

شناسه برخط «شهاب» را از شعب بانک ملی بگیرید

آن گروه از مشتریانی که به دلیل فقدان احراز هویت کامل و عدم تخصیص شناسه شهاب،حساب هایشان مسدود شده، ضرورت دارد در اسرع وقت به شعب افتتاح کننده حساب خود مراجعه و ضمن ارائه مستندات و مدارک هویتی خود، نسبت به تکمیل اطلاعات و اخذ شناسه شهاب اقدام کنند.

سخنگوی هیات مدیره: امکان تیمداری شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر وجود ندارد

قوانین شفاف از امضاهای طلایی می کاهد

در سازمان غذا و دارو مکانیزمی وجود ندارد تا امکان سوء استفاده ها را کاهش دهد در حالی که سیستم های خودکنترلی و قوانین شفاف می تواند امکان امضاهای طلایی را به حداقل برساند

حاجی‌دلیگانی: مشکل کنکور سیل زدگان حل شود/ مطهری: امکان تعویق کنکور وجود ندارد

هنوز امکان حل بحران شبه‌جزیره کره وجود دارد

دیپلمات ارشد چین گفت که هنوز امکان حل بحران هسته‌ای کره شمالی از طریق گفت‌وگوی بین‌المللی وجود دارد. ]]>

آیا امکان افزایش کمک‌ها و کاهش زیان‌ سیل‌زده‌ها وجود دارد؟

کرمانشاه- ایرنا- سیل فروردین امسال، امید و درآمد کشاورزان و دامداران سیل‌زده را از بین برده است؛ بسیاری از آنان منبع درآمد دیگری ندارند و اکنون می‌پرسند آیا امکان افزایش میزان کمک‌ها و کم کردن زیان‌های وارده شده وجود دارد؟

برج میلاد در شب های قدر تعطیل است

تهران- ایرنا- روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: برج میلاد همزمان با شب های قدر (سوم تا هفتم خرداد) تعطیل است و امکان بازدید از این مجموعه وجود ندارد.